HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
Fırat abi veya bilgili biri yanıtlayabilir mi lütfen EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
Fırat abi veya bilgili biri yanıtlayabilir mi lütfen EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
Fırat abi veya bilgili biri yanıtlayabilir mi lütfen EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
Fırat abi veya bilgili biri yanıtlayabilir mi lütfen EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
Fırat abi veya bilgili biri yanıtlayabilir mi lütfen EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Fırat abi veya bilgili biri yanıtlayabilir mi lütfen EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Fırat abi veya bilgili biri yanıtlayabilir mi lütfen EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
Fırat abi veya bilgili biri yanıtlayabilir mi lütfen EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
Fırat abi veya bilgili biri yanıtlayabilir mi lütfen EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

Fırat abi veya bilgili biri yanıtlayabilir mi lütfen

2 posters

Fırat abi veya bilgili biri yanıtlayabilir mi lütfen Empty Fırat abi veya bilgili biri yanıtlayabilir mi lütfen

Mesaj  Denizci123 C.tesi 26 Ara. - 22:23

Abi ben bu sitede kendimi cok rahatlattıgım gunler oldu sizlerin sayesinde ama daha önce hiç yazmadım basımdan bnmde sıkıntılı bi olay gecti bütün arkasların yazdıgı belirtileri bnde yasadım özellikle lenf bezlerimde boyun ve cene altında hala agrılarım var sıralı bi şekilde agrılar devam edio 70. Günde combi ve anti hiv negatifim var 114 de anti hiv negatif 150 de konuyu kapatmıstım piskolejimde iidi ama agrılarım yuzunden enfeksiyon doktoruna gittim butun testlerı tekrar oldum ilginç olan şu VDR testim negatif olmasına ragmen (6. Ay) altın degerde frengi pozitif cıktı işte ne olduysa o an oldu doktorun şaşkın bi ifadesiyle 3 ay sonra hive tekrar bakarız demesi bni mahvetti ayrıca 6 ay 10 gün anti hiv negatif raporum var .. Abiler cok kötü oldum gene frengi için tedavi aldım agrılarım gecmedi azaldı ama gecmedi 6 ay 10 günden sonra anti hiv testi kesin doğruluk veriyor die biliorum pozitife donebilir mi acaba .. Kusura bakmayın yardımcı olursanız cok sevinirim herkese bu korkudan kurtulur inş pozitif arkadaslarada Rabbim şifa versin inş tedavi en kısa zamanda bulunur..

Denizci123
TANIDIK
TANIDIK

Fırat abi veya bilgili biri yanıtlayabilir mi lütfen Empty Geri: Fırat abi veya bilgili biri yanıtlayabilir mi lütfen

Mesaj  gokyuzu C.tesi 26 Ara. - 23:41

hiv ile ilgili olarak herhangi bir endise duyman gereksiz. ne frengi nede bir baska hastaligin varligi senin hiv sonuclarina etki etmez guvenirligini sorgulamani gerektirmez.. frengi ile ilgili aldigin tedavi yeterli yada etkili olmamis olabilir yogunlasman gereken konu bu.. hiv ile ilgili olarak konuyu kapatmak icin alti ay degil uc ay yeterliydi
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://hivaids.hateam.com

Fırat abi veya bilgili biri yanıtlayabilir mi lütfen Empty Geri: Fırat abi veya bilgili biri yanıtlayabilir mi lütfen

Mesaj  Denizci123 C.tesi 26 Ara. - 23:50

Abi ben gercekten kapatmıştım konuyu senin butun yazdıklarını okudum tavsiye ettiğün proflarıda okudum içimde hiç şüphe yoktu agrılarımın piskolejik oldugunu sandım biliorum kızıosun böle seylere ama doktor bni strese soktu gercekten frengi içinde 1 penisin iğnesi oldum gemi kaptanıyım şuan gemideyım o yuzden msj test olamıorum herkesi arastırdım zaten 6 ay olayı doğru bile olsa 6. Ayda ve 6. Ay 10 günde testlerım var frengi haricindede bişi cıkmadı ben konuyu kapatabilirim dimi abi ? Boşuna stres yapmak istemiorum artık ruhum daraldı.. Cvp verdiğin içinde cok saol..

Denizci123
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  gokyuzu Paz 27 Ara. - 0:12

hiv konusu cok daha onceden kapanmistir senin icin. frengide bazen ek tedaviler olmak gerekebiliyor. hiv konusunu aklindan cikar frengiyle ilgili kontrollerini tekrarla sonra fora yelken surukle duslerimizi pesinden okyanuslar ötesine Smile rast gele kaptan.. sahi mico lazimmi mico Smile
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

Mesaj  Denizci123 Paz 27 Ara. - 0:24

Denizci123
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  gokyuzu Paz 27 Ara. - 0:30

evet evet anladim Smile yahu uc kere bos mesaj niye yolluyorsun deniz cokmu dalgali? ikiyi sildim ucuncuyude kanit olsn diye biraktim.. denizmi ttuttu seni Smile
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

Mesaj  Denizci123 Paz 27 Ara. - 0:49

Yaww anlamdım ki yazdım okadar da gitmemiş llimandayız ya venedikte cok saol valla abi içim rahatladı gene gemi de aylardır ruh gibi dolasıorum zaten .. Mlco mu kaldı abi zaten sende ki tecrubeyle gemide anca pisgolok olur burda herkes deli hivsiz deli hemde

Denizci123
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  Denizci123 Paz 27 Ara. - 0:55

Hmm gülücük işaretlerim gelmio o yuzden galiba boş gözüküo bi sıkıntı var ama neyse

Denizci123
TANIDIK
TANIDIK

- Similar topics