HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum

Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum Empty Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum

Mesaj  Darindost Ptsi 1 Ağus. - 16:24

Merhaba arkadaslar ve adminler benim iliski Bir gay opusmem oldu ve derin bir opusmeydi ve o esnada dudagim kanadi bir yara oldu sonradan fark ettim tabiki cok korktum hemen bir hafta sonra hastalandim ama agir degil boyle istahsizlik yorgunluk usume ve sivi tuvalet ama ishal degil gibi seyler bunlar dan sonra 25 gun sonra yuz sirt ve omuzlarimda sivilceler oldu daha sonra KOLTUK ALTINDA lenf bezim sisti yani bir sislik oldu ve bu lenf bezinden baska bisey olamaz diye dusunuyorum ama beni dusunduren bir hafta sonra o sisligi sikinca hafif patladi ve beyaz sey cikti icinden ama patlatikatan sonradan sislik bir sure daha devam etti sizce bu ne olabilir?? Simdi yaptigim testlerimi yazmak istiyorum ilki 16 gun antikor testiydi tabi benim icin anlamzis ama karsi tarfta yapti çok Şukur negativ geldi fakat daha korktum sey onun kisa sure once bir seyler yasamis olabilir mi diye ? Sonra 45 gunu bekledim ve bu sefer ag/ab testi yaptilar sadece bana çok Şukur oda negativ geldi ve en son 90 gun yine ayni testi yaptilar ve buda çok Şukur negativ geldi? Sizce bu testler yeterlimi sonra nedenim su an 4 aydayim ve belirtiler dahada cikmaya devam ediyor mesela bacaklarimin en ustlerinde kasik altinda lenf bezleri sis su anda 6 ayi bekliyorum sizce gercekten beklemeliyim yoksa sadece piskolojik olarak mi gerekli cvplarinizi bekliyorum simdiden tesekurler

Darindost

- Similar topics