HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
Gökyüzü veya Enesce Lyme Hakkında bilginiz var mı EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
Gökyüzü veya Enesce Lyme Hakkında bilginiz var mı EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
Gökyüzü veya Enesce Lyme Hakkında bilginiz var mı EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
Gökyüzü veya Enesce Lyme Hakkında bilginiz var mı EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
Gökyüzü veya Enesce Lyme Hakkında bilginiz var mı EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Gökyüzü veya Enesce Lyme Hakkında bilginiz var mı EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Gökyüzü veya Enesce Lyme Hakkında bilginiz var mı EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
Gökyüzü veya Enesce Lyme Hakkında bilginiz var mı EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
Gökyüzü veya Enesce Lyme Hakkında bilginiz var mı EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

Gökyüzü veya Enesce Lyme Hakkında bilginiz var mı

3 posters

Gökyüzü veya Enesce Lyme Hakkında bilginiz var mı Empty Gökyüzü veya Enesce Lyme Hakkında bilginiz var mı

Mesaj  Ati Perş. 21 Nis. - 18:25

Ben bundan yaklaşık 6 ay önce şüpheli bir ilişkiye (korunmasız vajinal) girdim. Rabbim beni affetsin. 28. 42 63. 92 115 136 147 168 175 ve 179 da testler oldum hiv duo ultralar sadece 42 elisa hiv 1/2 ayrıca p24 bir de 179 elisa hiv1/2 hepsi negatif hepatit B bağışıklığım var hsv hcv vdrl idrar testleri negatif çok şükür. Ama cinsel yolla bulaştığı iddia edilen ama kesin olmayan asıl keneden geçtiği söylenen borrelia yani Lyme hastalığı diye birşey var bunu yaptırdım elisa igm negatif igg pozitif çıktı sonra western blot yapıldı igm ve igg negatif çıktı ayrıca da cd57 değerleri testi yapıldı wbc 3750 (4500-11000). Lenfosit 1230 (900-5170). Cd57+cd8+ 266. CD57+cd8- 93
Cd57-cd8+ 296. CD57-cd8- 573
Bu konu Hakkında yardımcı olabilir misiniz

Ati
TANIDIK
TANIDIK

Gökyüzü veya Enesce Lyme Hakkında bilginiz var mı Empty Merhaba

Mesaj  enesce Perş. 21 Nis. - 20:38

Tanısı oldukça zor konulan bir hastalık tır kan nakli yada kene ısırması sonucu bulaşır cinsel yolla bulaşması muamma dır senin igg nin pozitif olması bunu anlatmaz vücudun da bölge bolge kızarıklık lar olur yüzün eklemlerin uyuşur dengen bozulur psikolojin alt üst olur ateşin 39 derecenin altını görmez lenflerin şişer böyle bir durumdamisin şuan?
enesce
enesce
DANIŞMAN
DANIŞMAN

Gökyüzü veya Enesce Lyme Hakkında bilginiz var mı Empty Geri: Gökyüzü veya Enesce Lyme Hakkında bilginiz var mı

Mesaj  Ati Perş. 21 Nis. - 21:09

diz dirsek ve omuz eklem Ağrılarım var bir de çenemin sol tarafında küçük birşey var oynayan ama elle bastırmadan hissedilmiyor Ateşim çok şükür hiç olmadı vücudumda hiç kızarıklık olmadı ya da fark etmedim Lyme derneğini aradım Selçuk bey var Başkan mış doktor mu anlamadım ama cinsel yolla bulaşır ve şuan çok hızlı yayılıyor dedi ama internette keneden kaynaklandığı yazıyor yarın sabah Hacettepe enfeksiyon dan randevu aldım bir gidip danışcam Allah büyüktür. Rabbim hepimize şifalar versin dermansız dert vermesin. Çok şükür hiv ve diğerleri negatif olarak 6. Ay bitti Allah'ımın izni ile o konuları kapattık

Ati
TANIDIK
TANIDIK

Gökyüzü veya Enesce Lyme Hakkında bilginiz var mı Empty Geri: Gökyüzü veya Enesce Lyme Hakkında bilginiz var mı

Mesaj  Olmasın92 Perş. 21 Nis. - 21:14

Ati kardeşim doğrulama negatif gelmiş cok şükür hem ıgg hemde ıgmde negatif gelmiş gözün aydın

Olmasın92
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  enesce Perş. 21 Nis. - 21:15

Git bi görün bakalım inşallah şikayet lerin rn kısa sürede geçer ati ama cinsel yolla bulaşması kesin bir bilgi değil yani muamma ve antibiyotik tedavisi var çaresiz birsey deil fakat sende öle bir şey olduğunu sanmam.
enesce
enesce
DANIŞMAN
DANIŞMAN

Mesaj  Ati Perş. 21 Nis. - 21:31

İnşallah sıkıntı olmadan bu süreci atlatırız güzel insan. gerçekten burda herkese yardımcı oluyorsunuz Allah razı olsun Rabbim yardımcımız olsun

Ati
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  enesce Perş. 21 Nis. - 22:09

Bir faydası oluyorsa ne mutlu bize ati.
enesce
enesce
DANIŞMAN
DANIŞMAN

- Similar topics