HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
Merhaba dikkatle okuyun  EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
Merhaba dikkatle okuyun  EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
Merhaba dikkatle okuyun  EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
Merhaba dikkatle okuyun  EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
Merhaba dikkatle okuyun  EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Merhaba dikkatle okuyun  EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Merhaba dikkatle okuyun  EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
Merhaba dikkatle okuyun  EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
Merhaba dikkatle okuyun  EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

Merhaba dikkatle okuyun

Merhaba dikkatle okuyun  Empty Merhaba dikkatle okuyun

Mesaj  enesce Çarş. 20 Nis. - 23:28

Bugün sanayide oto yıkama servisine gittim arkadaşla orda 40 yaşlarında bir adam konu konyu açarken bana sordu kardeş solgun duruyor sun bir derdinmi var sen ne iş yaparsin die bende dedimki yurt dışında bir inşaat firmasında lojistik ve depo sorumlusuydum geldim dedim ne kadar çalıştın dedi dedim 8 yıl maşallah iyi dayanmışsın dedi evet öle oldu dedim neyse eee neden döndün dedi ya ustam oraya girmeyelim dediysemde içimden anlatmak geldi hani insan anlatınca rahatlarmis ya dedim ben 3 yıla yakındır isalim ve teşhis yok 12 kg kaybettim dedim adam oo 3 yıl neki senin yeni başlamış ben onu 7 yıl çektim 18 kilo verdim dışardan bakınca kemiklerim görünüyor du dedi Shocked

Ben tabi şok adam iri yarı birde 10 yaşında oğlu var eee usta nasıl toparladın dedim evlenirken Allah a dua ettim rabbim eğer ben bu dert yüzünden öleceksem bu kız ortada kalacaksa benim yüzümden resmi nikah yapılıp evlenmeden canımı al yada benim sifami ver diye dedi.

Gitmediğim gezmedigim görmediğim bölüm hocası kalmadı endoskopi kolonoskopi kan tahlilleri hiv testleri aklına gelebilecek bütün testleri oldum dedi yok ama hızla kilo veriyorum ayakta duramıyorum dedi sonra bir ihtiyarin yanına gittim bana arnut pekmezi ve keçi boynuzu özünü karıştır sabahları aç karnına ye günde bir bardak haşlanmış patatesin suyunu iç gazlı içecek ve yiyeceklerden uzak dur günde bir tanede havuç ye kafanada hiç bir şey takma beyindeki bütün sinirler bağırsaklara bağlı evlat unutma demiş

Adam diyorki dediklerini yapmaya basladim 6 ay sonra normale dönmeye başladım diyor.

Hiv belirtisi dediğimiz şeyler eğer negatif isek stres belirtileri dir stres hiv den daha kötü bir hastalık benki yurt dışında sabah 7 den gece 12 ye kadar çalışırdım 3 paket sigara içerdim içtiğim kahvenin çayın haddi hesabı yok günde 20 tır malzeme gelir altimda çalışan 20 tane adam Hintli flipinli onların sorumlulu evraklar telefonlar gece rüyamda bile çalışırdım belkide yillarin yorgunluğu diyorum.
enesce
enesce
DANIŞMAN
DANIŞMAN

- Similar topics