HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
gökyüzü' ne EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
gökyüzü' ne EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
gökyüzü' ne EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
gökyüzü' ne EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
gökyüzü' ne EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

gökyüzü' ne EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

gökyüzü' ne EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
gökyüzü' ne EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
gökyüzü' ne EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

gökyüzü' ne

3 posters

gökyüzü' ne Empty gökyüzü' ne

Mesaj  coal Paz 10 Ocak - 17:50

selamlar...ben yıllar evvel hiv fobisi yaşadım..testlerimi oldum ve negatif almıştım...yalnız dün ne yazık ki bir ilişki yaşadım...ilişki yaşadığım bayanın sonradan bana anlattıkları beni mahvetti...grup sexten tutunda transbireylerle bile ilkişki yaşadığını aktardı bana...ben bu kişi ile ilişkimde prezervatif kullandım...ancak uzun süreli derin öpüşmeler yaşadım ve bana yapılan oral da korunmadım ne yazık ki...birde parmağımı vajina ve anal kısmına soktum..ve ne yazık ki ben parmaklarımda tırnak kenarlarındaki etleri koparan biriyimdir..kanayan bir yara hali yoktu parmaklarımda ama sıyrıklar sözkonusu...
1- uzun süreli derin öpüşmelerde riskim var mı...dudak içinde çok küçük bir sıyrık mevcuttu benim...
2- bana yapılan uzun süreli oral sekste riskim ?
3- parmağımın vajina ve anal kısma temas etmiş olmasından alacağım risk ? ( bu arada rektal anal salgıda hiv bulunur mu? )
test yaptırmaya başlarsam sonunu getiremeyeceğim biliyorum..test olmalımıyım ve bu süreç içerisin de ?
bu konuda bilgi birikiminizi paylaşıp yardımcı olursanız sevinirim.....kız arkadaşımı riske atmak istemiyorum bu konuda..ama uzak durursam da sorun olacak biliyorum..

coal

gökyüzü' ne Empty Merhaba

Mesaj  enesce Paz 10 Ocak - 20:18

Korumalı ilişkilerde risk oranı olmasada derin öpüşmeler ağız içi kanamalarinda risk faktörü vardır 13 gün sonra hiv duo ultra 42 gün sonra eliza testi yaptırmani tavsiye ederim.
enesce
enesce
DANIŞMAN
DANIŞMAN

gökyüzü' ne Empty Geri: gökyüzü' ne

Mesaj  gokyuzu Salı 12 Ocak - 13:24

1. öpüserek hiv ile enfekte olan vaka yok. teoride bu mumkun ama agiz icerisindeki salgilarda mevcut yararli bakterilerin hiv virusunu izole etmesinden dolayi bulasin gerceklesmedigi bilinmektedir.. bu yolla bulasin olmasi icin iki tarafinda agzinda ciddi yaralarin ve kan olmasi gerekir
2. oral sex daima uygulayan icin risk teskil eder. senin acindan risk olusmamistir
3. hiv tum vucut sivilarinda mevcuttur. deri butunugunun bozuldugu durumlarda bulasin olmasi mumkundur..

test olmaya baslarsam sonunu getiremem demendende anlasiliyorki sen test olmaya kendini hazirlamissin. benim önerim 45 gun tek test..

uyari.. enes arkadasin 13 gun sonra hiv duo ultra test önerisini onaylamiyorum bu cok yanlis bir soylemdir. testin ultra yada turbo olmasi bu surecte bir anlam ifade etmez.. bu testin adindanda anlasilacagi uzre iki faktor birlikte incelenmektedir. antijen ve antikor.. antijenler kisinin virusle temas ettigi andan itibaren periyodik olarak yukselir ancak testlerin bunu algilamasi iki haftalik bir dönemden itibaren mumkun olur. gerek antijen testleri gerekse kombine testlerin antijenlerin tavan yaptigi 21 ile 28 gun araliginda uygulanmasi daha guvenilir ve saglikli sonuclar verir.
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://hivaids.hateam.com

gökyüzü' ne Empty Merhaba

Mesaj  enesce Salı 12 Ocak - 23:44

Fırat abi sen nedersen o senin yorumuna yorum yapmak gibi bir bilgim yok tabiki.
enesce
enesce
DANIŞMAN
DANIŞMAN

- Similar topics