HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
Arkadaşlar okuyun EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
Arkadaşlar okuyun EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
Arkadaşlar okuyun EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
Arkadaşlar okuyun EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
Arkadaşlar okuyun EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Arkadaşlar okuyun EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Arkadaşlar okuyun EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
Arkadaşlar okuyun EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
Arkadaşlar okuyun EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

Arkadaşlar okuyun

3 posters

Arkadaşlar okuyun Empty Arkadaşlar okuyun

Mesaj  Olmasın92 Çarş. 6 Nis. - 12:32

Arkadaşlar doktor değilim hiçbir zaman kesin konusamam tarih hakkında ama bugün deri ve zührevi hastalıkları dispanseri ile görüştüm hıv hakkında şunları söyledi biz elisa calışıyoruz ilk başta ve süre olarak şunu söyliyim en az 3 hafta gecmeli 1bucuk aydan sonra genelde pozitfse cıkıyor 90nda konuyu kapatın dedi ben 6ncı aya kadar test oldgumu söyledim 1-2 yıl diyen oldgunu söyledim yok öyle birşey dedi dünde eğitim araştırma enfeksiyon yerine gittim doktor en son ne zaman yaptın dedi test tarihini söyledim eğer hastaneye gelipte bu testi istersen kaydını yapmam pskiyatriye yollarım konu kapanmıştır belirti belirti deme sakın doktormusumuz lenfinde şişer faranjitte olursun gripte olursun ishalde olursun yani bunlar normal direk hıve bağlama dedi boşa o kadar test olmussun dedi

Olmasın92
TANIDIK
TANIDIK

Arkadaşlar okuyun Empty Merhaba

Mesaj  enesce Çarş. 6 Nis. - 13:18

Bak doktor konusyla ilgili ve alakaliymis ellerinden öpmek lazım o doktoru insan 2 yılda aids durumuna geliyor teste gerek kalmaya biliyor.
enesce
enesce
DANIŞMAN
DANIŞMAN

Arkadaşlar okuyun Empty Geri: Arkadaşlar okuyun

Mesaj  Olmasın92 Çarş. 6 Nis. - 13:34

Enesce kardeş yaşam lab izmirde onlarla konustum hilmi tezgel 1-2 yıl diyor dedim bana verdikleri cevap şu oldu hilmi tezgelin kaç hastası var ve onun alanı engeksiyon değil mikrobiyoloji dedi pozitif yaşamda 90 dedi işte netteki şeyler şüpeler dün biri yazmış baska forumda hiç inanmadım ama 30da duo negatif 90nda pozitif yalancı pozitif diyor ama anlattıkları yalan geldi cünkü diyorki netten sonucumu öğrendim nette yayınlamazlar ve pozitfse pcr yada wb yapılır hiçbsey yok düzen elfa yöntemiyle çalışılmıştr yazar altına bnde vidas yazıyordu fln dedi insanların kasti aklını karıştıranlar var meyan var bu sayfada baska forumlardada dilim beywzlası mı yazıyor biri belirtilerin baslamıs diye insanlara boş boş yazam cok burayada bi konu attı kaçtı

Olmasın92
TANIDIK
TANIDIK

Arkadaşlar okuyun Empty Merhaba

Mesaj  enesce Çarş. 6 Nis. - 14:25

Burda şuan isimleri tek tek aklımda olan kişiler var onların hepsini engellicem insanları hayal dünyasına sürüklemekten fobik durumuna sokmaktan başka bir işleri yok inanmayin araştırmayin 90 da testinizi olun ve arkaniza bakmayın araştırdıkça daha kötü durumlara düşmeyin bu işler tesadüflerle olmuyor testinize güvenin negatif alıpta daha sonraki testlerinde pozitif çıkan bir tane adam yok.
enesce
enesce
DANIŞMAN
DANIŞMAN

Mesaj  Olmasın92 Çarş. 6 Nis. - 14:37

Aynen öyle kardeşim bilerek insanları zora düşürenler var burda pskolojikmen sıkıntı yaşayan arkadaşlar var ve durum cok zor önemli olan yardımcı olmak rahatlatıp bu fobiye sokmamak insanları

Olmasın92
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  september Çarş. 13 Nis. - 15:02

Hilmi Tezgelin cevaplarının hemen hemen tamamını bende okudum.
çok tutarsız cevapları var.
bir cevapta tükürük ile bulaş olur derken diğer cevapta tükürük ile bulaşmaz diyor.
bir cevapta 28. gün combo test yeterli derken diğer cevapta 3 ve 6 ayda tekrarlaman gerekli diyor.
hele ki 1 yıl sonra test yaptır diye cevap verdiği kişi başka bir sorusunda hocam abartmıyor musunuz 1 yıl sonra test ol dedikten sonra şu cevabı vermiş Hilmi tezgel - 1 yıl sonunda milyonda bir ihtimal pozitif çıkarsan bana hani ben negatiftim diye gelmemeniz için yazıyorum böyle dedi
yani Hilmi tezgel bu tip bir olaya maruz kalmamak için test sürelerini ve bulaş yollarınımilyonda birlik ihtimallere göre cevaplayabiliyor bazen.bu da bana tutarsızlık olarak geliyor.

september
TANIDIK
TANIDIK

- Similar topics