HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
Lütfen okuyun EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
Lütfen okuyun EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
Lütfen okuyun EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
Lütfen okuyun EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
Lütfen okuyun EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Lütfen okuyun EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Lütfen okuyun EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
Lütfen okuyun EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
Lütfen okuyun EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

Lütfen okuyun

2 posters

Lütfen okuyun Empty Lütfen okuyun

Mesaj  Olmasın92 Paz 27 Mart - 16:04

İyi günler arkadaşlar hıvveaıds sayfasındada vardım orası insanı yalancı yerine koyuyordular işlerine geleni yayınlıyordular neyse burayı öyle görmedim tüm içimi dökmek istiyorum testlerimle beraber

Belirtilerim;
9 kilo kaybı
Boyunda ultrasonda cıkmış lenf nodları 2 cm 4 adet reaktif
Tüm vücut kaşıntısı
Kusma
İştahsızlık
Sivilce tarzı kabarıklar ama sigilce değil
Vücutta kızarmalar kaşıntılar
Ağır faranjit şuandada ilaç kullanıyorum
Kasık bölgemde mantar
Gece terlemeleri
3 gece ateşten serum yedim...
İlk kez cıban cıkması
Ağızda mantar
Kasık koltuk altı boyun lenflerinde yaygın agrı var kücük şişme gibi kasık ve koltuk altı bana öyle gelebilir ama boyunda ultrasonda cıktı
İlk kez ağzımda aft

Aklıma gelenleri yazdım arkadaşlar belirti hiç aramamıştım tüm vücudumda kaşıntı kızarıklık olunca doktora gittim alerji olmussun dedi aklımda hıv yoktu bile sonra şüpeli ilişkiniz mi oldu dedi baldır bölgem kıl kökü iltihabıydı ve kasık mantarım vardı korunmalı oldu dedim iyi o zaman dedi aklıma halen hıv gelmedi
Neyse hızlıca kilo vermeye kusmaya basladım dahiliyeye gittim aynı seyi oda sorunca aklıma geldi işte hıv hepatit vdrl yaptılar hepsi negatif gelince konuyu kapadım 51ncü gündü elisa neyse arkadaslar aklıma kazındı ya bir kere sonraki testlerim düzen laba yaptırdım 68-92-96-102-115-130-140ncı günlerde son testim şu şekilde arkadaşlar

P24Antijen=0,00
Hıv1/2Antikor=0,09
Vdrl= negatif
Hbsag= 0,39 negatif
Anti hbs= 63 pozitif
Anti hcv= 0,04 negatif

Cmv ve ebv yaptırdım ıgm^ler negatif ıgg^ler pozitif doktorum ıgg pozitif olması kötü bsey değil toplulumuzun 100de 80ninde vardır solunumlada bulaşır dedi

110ncu günde istanbulda gelişim labaratuvarında cybh testi oldum pcr ile içinde hepatit ve hıv yoktu sadece idrar ve penis ucunda ince cubuk sokularaktı test hepsi negatifti lab aradım birde ağız çalkalama ile yapman lazım dediler onu yaptırcam ilerleyen günlerde kan almadan bakılması beni şaşırttı sadece bu süreçte tam kan testlerim idrar gaita testlerim hep normal aralıkta cıktı

İlişkide şu şekilde arkadaşlar hiç bugüne kadar hayat kadını ile birlikte olmadım birlikte olduğum kişide netten tanışmıştım bir seferlik oldu sıkıntılı biri oldugunu anlayınca irtibatı kestim şimdide bulamıyorum neyse ilişkide cok kısa öpüşme oldu cok kısada oral oldu korunmadan anal vajinal korunarak oldu tamamen prezelvatife kan gelmişti ama vücudumda göremedim sirekli suyla sildimde cıkartırken prezelvatifi peçeteyle cıkardım delik fln yoktu 6ncı ay tekrar edecem testimi pcr mı yine vidas mı yapayım bu testleri nereye kadar yapmam lazım her doktor baska bsey diyor iki aydır boyun kenf nodum inmedi doktor pek önemsemedi reaktif kendiliğinden iner dedi iştahsızlık kusma var stres ve sigaraya baglıyorum arkadaşlar uzun oldu kusura bakmayın herşeyide yazdım inş tüm test sonucu bekleyen arkadaslar negatif alır

Olmasın92
TANIDIK
TANIDIK

Lütfen okuyun Empty Geri: Lütfen okuyun

Mesaj  Misafir Paz 27 Mart - 16:25

Kardeşim geçmiş olsun ne diyelim bılemdım ki...

Misafir
Misafir

Mesaj  Olmasın92 Paz 27 Mart - 16:40

Saolasın kardeşim bitmeyen ishal var doktorda stresten diyor miğde bulantımı ishal durumumu strese bağlıyorum faranjiti mesleğime bağlıyorum acıkcası mantar gecti kıl kökü iltihapları kremlerle gecti çıban ilk kez cıkmıştı gecti sadece agzımda bir aft var zaten toplam bu süreçte 5-6 kere cıktı iştahsızlık devam ediyor oda stresten diyorum tek derdim boğazımda sağ bademciğimde beyazlık var o kadar ilaç kullanıyorum gecmedi kbbye gittim 3 farklı doktora lenf nodlarınada onada önemli değil gecer demeleri lenf kafamı karıştırıyor 8 tane hıv negatifim var 7si vidas en son 140ta o değişir mi diye korkum var 20 gün sonra yaptırcam 180 küsür edecek yine vidas mı pcr mı yapsam bilmiyorum birde bsey cıkmamasıda can sıkıyor bakalım aman stresi uzatmayın stres herşeyi tetikliyor

Olmasın92
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  Misafir Paz 27 Mart - 16:45

Vıdas yaptır abi

Misafir
Misafir

Mesaj  Olmasın92 Paz 27 Mart - 16:52

Arkadaşlar bu arada test süresi için bilgim okuduklarım gittiğim doktorlar ve doktorsitesi buralar hakkında bilgi sahibiyim sizin görüşünüz nedir? Hilmi tezgele 14 gün yeter dedi diyorlar bnm doktorsitesindeki soruma 1 yıl 2 yıl cvp vermiş baskasınada bir baskasna 60a yeterli demiş neyse konustugum doktorların görüşlerini size söyliyimde ankara eğitim araştırma 140ncı günüme yeterli gerek yok bidaha dedi izmirde bir labaratuvar hilmi tezgel asıl uzmanlığı enfeksiyon değil mikrobiyoloji uzamanı ben enfeksiyon doktoruyum testiniz yeterli bizde tekrar teste gerek yok dedi düzen labaratuvarında derya önder tutku doktorlar 3 ay dedi pozitif yaşamla konustum 3 ay son dedi gelişim labaratuvarı kurucusu enfeksiyon uzmanı paşa beyle yüz yüze konustum 3 ay anti hıv bile yeterli dedi oğlu şafak beyde yüz yüze bunu dedi 6ncı ay tiberküloz ve radyoterapi kemoterapi için dediler bursa güven lab doktoru önceden düzende çalışan ahmet doktor 3 ay yeterli dedi istanbulda baska bir lab 6ncı ay sonucu kesindir dedi tabi arada baska 1 yıl diyen doktorlar oldu ama genel görüş budur düzen mecidiyeköy ile konusmamda bana şunu dedi biz vidasta her hafta pozitif yakalıyoruz sizin 90ndan sonra gereksiz olmuş bidaha yaptırmayın mavi tıpta aynısını dedi

Olmasın92
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  Olmasın92 Paz 27 Mart - 17:44

Enesce mehmet nazlı cevap verabilir misiniz?

Olmasın92
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  mehmet123 Ptsi 28 Mart - 17:14

igg pozitif igm negatif ise yani vücudumda bu virüs aktif ama bulasici değil taşıyıcı durumundasın şimdi işyerindeyim daha sonra ayrıntılı yazarım

mehmet123
MÜPTELA
MÜPTELA

Mesaj  Olmasın92 Ptsi 28 Mart - 17:39

Kardeşim cok mu kötü bu ıgg pozitifliği şimdi ve bunlar benim hıv testimi etkiler mi en son 140ncıgün yazdığım testler var

Olmasın92
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  Misafir Ptsi 28 Mart - 17:41

Yok abi etkılemeaz herkezde aynı yani birçok kişi daha önce geçirmiş ondan dolayı pozitif

Misafir
Misafir

Mesaj  Olmasın92 Ptsi 28 Mart - 17:46

Sen baktırdın mı cmv ebvye?

Olmasın92
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  Misafir Ptsi 28 Mart - 17:48

Yok abi baktırmadım herkes zamanında geçirmiş...

Misafir
Misafir

Mesaj  Olmasın92 Ptsi 28 Mart - 17:49

Herkes değil işte toplumun büyük kısmı dedi doktor bence baktır

Olmasın92
TANIDIK
TANIDIK

- Similar topics