HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
Gokyuzu tekrar ben EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
Gokyuzu tekrar ben EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
Gokyuzu tekrar ben EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
Gokyuzu tekrar ben EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
Gokyuzu tekrar ben EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Gokyuzu tekrar ben EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Gokyuzu tekrar ben EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
Gokyuzu tekrar ben EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
Gokyuzu tekrar ben EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

Gokyuzu tekrar ben

2 posters

Gokyuzu tekrar ben Empty Gokyuzu tekrar ben

Mesaj  aidSavas Ptsi 22 Nis. - 22:19

2 Ay oncesine konu acmistim iliskinin ustunden iki ay gecti.kafama takmamaya calistim..yalniz test tarihim yaklastigdan paniklemeler basladi dilimin ustunde arkasina dogru 3 tane kucuk sigilimsi gibi birsey cikti acitmiyor ama hissediyorum rahatsiz oluyorum dilim beyaz sari arasinda renk degistiriyor arka kismi beyaz kaplanmis noktasal

aidSavas
YENİ
YENİ

Gokyuzu tekrar ben Empty Geri: Gokyuzu tekrar ben

Mesaj  aidSavas Ptsi 22 Nis. - 22:22

devami : stress kaynakli olabilir mi ya da bunun harici hastanede hangi bolume gitmeliyim? iliski gunu:2subat test gunu 22.gun combo anti hiv 2 mayista 90. gun testimi olcam 22. gun testim negatifti yardimci olursan sevinirim gokyuzu

aidSavas
YENİ
YENİ

Mesaj  aidSavas Ptsi 22 Nis. - 22:32

papilla uzamasi vardi bunlar olmadan once cografi dil rahatsizligi var dendi 1 ay gecti ama eskisine nazaran azda olsa var ekliyim dedim

aidSavas
YENİ
YENİ

Mesaj  gokyuzu Ptsi 22 Nis. - 23:21

dilinle ilgili olarak tabiki bir cilt dr una yada enfeksiyon uzmanina basvurman faydali olacaktir.. bunun hiv ile alakasi yok ama basit bir bakteriel enfeksiyon olabilme ihtimalini gözardi etmemek gerekiyor...

dil konusu olukca hassas insan psikolojisi ile cok alakali,, bu konuda pek cok bilimsel calismada var zaten dr larin hastanin genel kontrolu sirasinda ac agzini yavrum demesinin en buyuk kaynagida bu. mesela cin tibbinda dil den hastalik tanilari cok ciddi bir yöntem olarak halada kullanilmaktadir...

burda ilginc olan ise hiv endisesi yada psikolojik anlamda yasanan sorunlarda dil de cok ciddi bir sekilde reaksiyon olusuyor.. bugune dek karsilastigim arkadaslarin tahmini olarak soyluyorum yuzde seksen yada doksani bu konudan dolayi sikayetciydiler...

sigara kullaniyormusun bilmiyor sayet kullaniyorsan elinden geldigince azalt hatta icmemeye calis,, ilik papatya cayini elinden geldigince agiz icerisinde oyalayarak ic bunun disinde lifli gidalar ile beslenmeye calis,, agiz gargaralari yerine tuzlu suyu dene birde dusuk oranda florid iceren dis macunlarini tercih et faydasini göreceksindir..

22 gun testin dogru donemde oldugun guven verici bir test sonucun degismeyecegini dusunuyorum hatta kisisel tecrubelerimle eminim de diyebilirim
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://hivaids.hateam.com

Mesaj  aidSavas Ptsi 22 Nis. - 23:27

Cok tesekkur ederim her kelimen beni rahatlatiyor ciddi bir yetenek Smile iyi aksamlar

aidSavas
YENİ
YENİ

- Similar topics