HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
tekrar anti hıv  testim pozitif okudu EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
tekrar anti hıv  testim pozitif okudu EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
tekrar anti hıv  testim pozitif okudu EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
tekrar anti hıv  testim pozitif okudu EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
tekrar anti hıv  testim pozitif okudu EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

tekrar anti hıv  testim pozitif okudu EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

tekrar anti hıv  testim pozitif okudu EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
tekrar anti hıv  testim pozitif okudu EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
tekrar anti hıv  testim pozitif okudu EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

tekrar anti hıv testim pozitif okudu

3 posters

tekrar anti hıv  testim pozitif okudu Empty tekrar anti hıv testim pozitif okudu

Mesaj  mehmet123 Çarş. 23 Mart - 18:20

3,5 aydır testim hıv pozitif veriyor western blottan negatif geldi bir tanesinde indeterminated geldi hazirana kadar bekleyeceğim tekrar pozitif olursa yalancı pozitif diye  konuyu kapatacağım

HIV Ag/Ab LABA BASVURUN
Index 0 <0.9
Negatif<br /> 0.9 -
1.1 Sinir Deger<br
/>>1.1
Pozitif<br /> - 0.9

En son mehmet123 tarafından Çarş. 23 Mart - 18:24 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

mehmet123
MÜPTELA
MÜPTELA

tekrar anti hıv  testim pozitif okudu Empty Geri: tekrar anti hıv testim pozitif okudu

Mesaj  Misafir Çarş. 23 Mart - 18:23

Abi sende nasıl bi kan var hep pozitif veriyo doğrulama dan negatif çıkıyo değerlerini yazarmisin abi ... abi senin yerinde olsam konuyu kapatirim

Misafir
Misafir

tekrar anti hıv  testim pozitif okudu Empty Geri: tekrar anti hıv testim pozitif okudu

Mesaj  mehmet123 Çarş. 23 Mart - 18:27

değerlerim 1.9  diğeri 1.4   bugünkü 2.1 okudu yalnız pozitif  değer verdiği için 6 ay takipteyim gerçi moralimi bozmuyorum testimi başka hastanede yaptırdım iş arkadaşlarım görmesin diye

mehmet123
MÜPTELA
MÜPTELA

Mesaj  mehmet123 Çarş. 23 Mart - 18:29

yalnız her zaman western blottan negatif gelmiyor bantlardan birinde bir belirsiz reaksiyon vardı onun için 6 ay takibe alındım haziranda aynısını verirse konuyu kapatacam

mehmet123
MÜPTELA
MÜPTELA

Mesaj  Misafir Çarş. 23 Mart - 18:46

Abi bide vidas duo ultra olsana en güvenilir o diyorlar

Misafir
Misafir

Mesaj  terazi123 Çarş. 23 Mart - 19:07

Kardesim insallah negatif gelecek.dogrulamalar negatif gelmis cok sevindim

terazi123
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  alisoylu Çarş. 23 Mart - 19:46

hiv duo ultra ol mehmet wb den negatif geliyor ise antikor değerlerini tetikleyen bir faktör olabilirmi rna pcr falan yaptırdınmı hiç bu arada sana ö.m attım bakarsan çok sevinirim. Sad

alisoylu
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  Misafir Çarş. 23 Mart - 20:21

Ali soylu abi senin 60. Gün değerin neydi

Misafir
Misafir

Mesaj  Misafir Çarş. 23 Mart - 20:21

Ali soylu abi senin 60. Gün değerin neydi

Misafir
Misafir

Mesaj  alisoylu Çarş. 23 Mart - 20:26

Değerin bi önemi yok fobik değerler kalibrasyon ve kitlere göre değişebiliyor yani testlerde değerin sabitte kalabilir değişebilirde önemli olan negatif olması emin ol bütün labaratuvarlarla kaç saat görüşme yaptım sonuç bu

ayrıca;

http://www.bashh.org/documents/BASHH-EAGA statement on HIV WP (Nov 14).docx

ingiltere 28 günde duo test kesinliğini 2014 de kabul etmiş ve kritik vakalar için en son 8 hafta telmini vermiş 4. jenerasyon için

bilmiyorum süren ne ama belki iyi gelir.

alisoylu
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  Misafir Çarş. 23 Mart - 20:29

Abi 96. Gün duo oldum guvenmiyorum

Misafir
Misafir

Mesaj  alisoylu Çarş. 23 Mart - 20:29

neden güvenmiyorsun?

alisoylu
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  Misafir Çarş. 23 Mart - 20:36

Abi dilinin şekli değişti doktorlar bi 6 ay meselesi çıkartmış senin gibi erken zamanda p24 de yaptirmadim

Misafir
Misafir

Mesaj  mehmet123 Çarş. 23 Mart - 22:51

Fobik demiş ki:Abi dilinin şekli değişti doktorlar bi 6 ay meselesi çıkartmış senin gibi erken zamanda p24 de yaptirmadim

6 ay meselesi kendini geliştirmemiş doktorlar için geçerli Eski hocalarımıza saygımız sonsuz ama çoğu zaman güncel bilgilerden uzak kalıyorlar Bilinçli doktorlarımız elbette var ama çağımızın hastalığı hipokrat fln dinlemiyor okumamak ve araştırmamak. Fakülteden mezun oldukları şekilde dünya sona erecek tek bir bilimsel gerçek değişmeyecek sanıyorlar. Yanıldıklarını anlayacaklar birgün.

mehmet123
MÜPTELA
MÜPTELA

- Similar topics