HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
Testler ve p24  EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
Testler ve p24  EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
Testler ve p24  EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
Testler ve p24  EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
Testler ve p24  EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Testler ve p24  EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Testler ve p24  EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
Testler ve p24  EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
Testler ve p24  EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

Testler ve p24

5 posters

Testler ve p24  Empty Testler ve p24

Mesaj  Misafir Ptsi 14 Mart - 22:24

Arkadaşlar bugün bir uzman doktorla konuştum p24 antijen hakkında doktorun söyledikleri eğer virusu almışsan 9.günde p24 kanında belirir ve artmaya devam eder ben belirti yaşadığımi ve 15 18 21 25 günlerinde test olduğumu söyledim 15 18 bir kenera bıraksak bile 21 ve 25 de olduğun testlerde mutlaka yakalardı dedi bir nebzede olsa icime su serpti şimdi 42 yi bekliyorum inş hepimiz bu süreçleri kendimizi çok fazla yipratmadan atlatiriz Sad

Misafir
Misafir

Testler ve p24  Empty Geri: Testler ve p24

Mesaj  alisoylu Ptsi 14 Mart - 22:37

hangi bölümün uzmanı ve hangi hastane dostum?

alisoylu
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  Misafir Ptsi 14 Mart - 22:40

Yuksek ihtisas enf bölümü ali kardeşim

Misafir
Misafir

Mesaj  Misafir Ptsi 14 Mart - 22:43

Ali yorumlardan okudugum kadariyla senin testlerin ve zamanları yeterli neden bu kadar takıntı yaptin ben 42.günü bekliyorum az kaldı ondanda negatif alırsam kapatmayı düşünüyorum

Misafir
Misafir

Mesaj  melih Ptsi 14 Mart - 22:43

Evet dostum değişme olasılığı çok düşük normal anti hiv bile 1 ayda yakalıyor sanırsam p24 negatif geldiğine göre bu günlerde buyuk bir yuzdeyle 42 de de negatif gelicek inşallah dostum

melih
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  alisoylu Ptsi 14 Mart - 22:50

çilekeş aklımı yitirmek üzere intiharın eşiğindeyim çok zor günler geçiriyorum günde uyanık kaldığım her vakit araştırma yapıyorum çok korkuyorum

alisoylu
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  terazi123 Ptsi 14 Mart - 22:55

alisoylu demiş ki:çilekeş aklımı yitirmek üzere intiharın eşiğindeyim çok zor günler geçiriyorum günde uyanık kaldığım her vakit araştırma yapıyorum çok korkuyorum
bu sitede adminlerin soyledikleriniyle cilekes kardesimizin konustugu doktorun soyledikleri ayni.degerli katkin icin sagol kardesim.

terazi123
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  Misafir Ptsi 14 Mart - 22:57

Kardeşim bende öyleyim inan 1 aydır yana yana uyaniyorum 4 gündür yanmam gitti ben hayatta her ortamda bulundum hayatin her cevasini çektim çok skntili günlerde geçirdim ama hic bu günler kadar kotu olmadım oncedende yazdım kekemeyim ben eskiden alay ederlerdi okulda küçükken hergun annemi cagirirlardi hergun birini döverdim alay edenlerin hıncımi alırdım ama bunun hıncını kendimden başka kimseden alamiyorum hic yapmadım bu yaşıma kadar 1 kere yeltendim simdi perişan haldeyim vardır bir hayır diyorum sakin öyle intaar filan aklina gelmesin bende ilk günler etmeyi planlıyodum sonra kildigim namazlar tuttugum oruçlar ne olacak dedim Allahın verdiği cani Allahtan başka kimse alamaz kardeşim sakın öyle bir hata yapıyım deme bak testlerin negatif daha ne istiyorsun inş birşey cikmayak

Misafir
Misafir

Mesaj  terazi123 Ptsi 14 Mart - 23:03

alisoylu demiş ki:çilekeş aklımı yitirmek üzere intiharın eşiğindeyim çok zor günler geçiriyorum günde uyanık kaldığım her vakit araştırma yapıyorum çok korkuyorum
Ali kardesim intihar ne kelime,aklina bile getirme.Ayrica testlerin yeterli.Testlerdeki rakamsal farkliliklar kesinlikle kalinrasyon degeri.Bu konuda tartisma yok.benim de 18 de antikor 0,07 44de antikor 0,09 gelmisti.42 90 180.gun surelerini tartisalim tamam ama kalibradyon degerinde tartisma yok.bana bunu doktorum acik acik soyledi sordugumda.onemli olan negatif yazmasi.

terazi123
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  Slm Ptsi 14 Mart - 23:07

Keske testlerde sadece negatif yada pozitif yazsa bu sorun olmazdı degilmi

Slm
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  alisoylu Ptsi 14 Mart - 23:11

arkadaşlar ilginiz ve temennizleriniz için teşekkür ederim
şu an 60.gün testi için para toparlıyorum
bu testide olup sayfamda paylaşacağım merak etmeniz için değil benden sonra bu duruma düşenler için ibretlik olması için

terazi123 dışarıdan bakıp mantıklı veya bilimsel düşündüğümüzde cevap tıpkı seninki gibi ama cehennem ızdırabını çekerken birde üstüne bu yan unsurlar eklenince düşünüyorsun düşündükce batıyorsun

bu sonuç gelene kadar belirtilerimde düzelmeler vardı hatta sosyalleşmeye bile başlamıştım ama korkularım kabuslarım yeniden başladı

hepinizi 60 gün testi ile bilgilendireceğim sevgili dostlarım

alisoylu
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  terazi123 Ptsi 14 Mart - 23:14

alisoylu demiş ki:arkadaşlar ilginiz ve temennizleriniz için teşekkür ederim
şu an 60.gün testi için para toparlıyorum
bu testide olup sayfamda paylaşacağım merak etmeniz için değil benden sonra bu duruma düşenler için ibretlik olması için

terazi123 dışarıdan bakıp mantıklı veya bilimsel düşündüğümüzde cevap tıpkı seninki gibi ama cehennem ızdırabını çekerken birde üstüne bu yan unsurlar eklenince düşünüyorsun düşündükce batıyorsun

bu sonuç gelene kadar belirtilerimde düzelmeler vardı hatta sosyalleşmeye bile başlamıştım ama korkularım kabuslarım yeniden başladı

hepinizi 60 gün testi ile bilgilendireceğim sevgili dostlarım
Abi yapma etme hayati zindan etme.Avrupada rakamlari bile meiyorlar negatif ya da pozitif diyorlar.vallaha billaha doktora sordum kalibradyon degeri defi.onemli olan negatif veya pozitif olmadi onemli dedi

terazi123
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  Misafir Ptsi 14 Mart - 23:17

Keske bnm 60 gunumde cbk gecse Sad ins bu negatifler değişmez Sad

Misafir
Misafir

Mesaj  alisoylu Ptsi 14 Mart - 23:17

terazi123 teşekkür ederim
düne nazaran bugün biraz daha iyiyim en azından uyuyabileceğimi biliyorum
60.gün testini mavi labda yaptıracağım ondada böyle bir sıkıntı çıkmaz ise eski rahatlığıma geri döner 90 dada pekiştirmek için test olur konuyu kapatırım diye umuyorum

alisoylu
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  terazi123 Ptsi 14 Mart - 23:22

Degiseceklerine ben inanmiyorum.cunku oldugunuz testlerin %99,88 ozgullugu var.geri kalan kisim kanser vs ve hiv 2 icin (mavi tip dedi.hiv 2 gec antikor uretebiliyormus.onun icin 14 ve 28 diyorlarmus).hiv 2 ise avrupada yok bati afrikada var.

terazi123
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  Misafir Ptsi 14 Mart - 23:28

İnş güzel kardeşim inş hic birimizinki degismez Sad

Misafir
Misafir

Mesaj  terazi123 Ptsi 14 Mart - 23:31

Çilekeş demiş ki:İnş güzel kardeşim inş hic birimizinki degismez Sad
degisen daha duyulnadi.onca insan aradtiriyor illaki degisen olsa birimiz okurduk veya denk gelirdik

terazi123
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  Misafir Ptsi 14 Mart - 23:34

25.gün en yüksek antijenlerin olduğu günmüş illaki yakalar diye dusunuyorum sonra belirtiler aklima geliyo moral 0 Sad

Misafir
Misafir

Mesaj  terazi123 Ptsi 14 Mart - 23:40

Çilekeş demiş ki:25.gün en yüksek antijenlerin olduğu günmüş illaki yakalar diye dusunuyorum sonra belirtiler aklima geliyo moral 0 Sad
antijeni yakalar o olmadi antikoru yakalar.onun icin adi hiv duo ultra ve guvenilirligi %99,88.antijenin dustugu anda da antikor cikar.yani birbiriyle baglantililar diye dusunuyorum.Adminlerimiz bu konuda daha detayli bilgi verir

terazi123
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  Misafir Ptsi 14 Mart - 23:52

Gokyuzunun yazdigi yorumları dikkatlice okudum en düşük cinsel temas ile virüs enfekte olanlarin antijen üretme aralığı 21 28 günmüş bilimselmis inş bu saatten sonra dönme olmaz

Misafir
Misafir

Mesaj  mehmet123 Salı 15 Mart - 17:53

Çilekeş demiş ki:Gokyuzunun yazdigi yorumları dikkatlice okudum en düşük cinsel temas ile virüs enfekte olanlarin antijen üretme aralığı 21 28 günmüş bilimselmis inş bu saatten sonra dönme olmaz
combo test için p24 antijeni için 28 gün sondur vidasta ise combodan beş kat daha hassas olduğu için 14 gün yeterlidir.

mehmet123
MÜPTELA
MÜPTELA

Mesaj  Misafir Salı 15 Mart - 19:20

Mehmet yazdigin yorumlar içimi rahatlatiyo bir nebze vidas oldum 15 18 21 25 antijen yakalardı degilmi 5 gün kaldı 42 ye Allah hepimizi kurtarir ins Sad

Misafir
Misafir

- Similar topics