HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
combi testler EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
combi testler EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
combi testler EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
combi testler EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
combi testler EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

combi testler EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

combi testler EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
combi testler EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
combi testler EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

combi testler

3 posters

combi testler Empty combi testler

Mesaj  zlatan1981 Paz 19 Nis. - 0:34

sitede yeniyim hiv testi pencere donemiyle ilgili de sadece bu sitelerde takip ettiğim kadarıyla biliyorum ve emeği gecen herkese tesekkur ediyorum.. yaklasık 80 gün once korunmasız ilişki yaşadım ondan sonrası herkesin basına gelen olaylar acaba hiv virusu kaptım mı korkusu internette arastırmalar ve daha da karısan kafa belırtılere gırmıycem cunku bu korkuyu yasadığımdan beri asırı streslıyım coğu belırtı dedıklerı seyler de stresle benzıyo şimdi soruma geleyım gokyuzu arkadası takıp ediyor ve testler ve pencere donemlerı hakkında kı dusuncelerını bılıyorum sorum biraz cahilce gelebilir şimdiden kusura bakmayın ben bu donem de 25. gün 42. gün ve 74. gün olmak uzere uc tane p24+igg combi testi oldum hepsi negatif fakat 3 testide aynı yerde olmama ragmen değerleri sırasıyla 0,280,0,317,0,659 negatif her seferinde yukselmesi ve sonuncuda 0,659 yuksek cıkması benı korkuttu lab da titre degerlerı senın bedenınle alakası yok dedıler ama yıne de kafama takıldı 12 haftanın bitmesıne az kaldı dolunca son bi test daha yaptırıcam ama dedıgım gıbı asırı streslıyım ve fikir almak istıyorum bu degerlerın yukselmesı kafaya takılıcak bı durummudur bu testlerımın 12 hafta sonu yapacağım testte pozitife doner mi? şimdiden cok tesekkur ederim cevaplarsanız sevınırım gökyüzü

zlatan1981

combi testler Empty slm

Mesaj  enesce Paz 19 Nis. - 0:56

bundan sonra 566 adet test yaptırsan pozitife dönmez dönemez dünyada bir ilk olursun üzerine makaleler yazılır araitırmalar yapılır popüler olursun anlıcan arkadaşım ben 16 aydır isalim tüm belirtilerimde mevcut çok şükür ama negatifim anlatabiliyormuyum bundan sonra tek eşliliğe dikkat et ilişkilerinde condom kullan sakın atlama hemen balıklama ve kafana şapkadan başka bişi takma sağlıcakla kal fazlada araştırmaya girme..Hadi bakim göreyim seni.. Smile
enesce
enesce
DANIŞMAN
DANIŞMAN

combi testler Empty Geri: combi testler

Mesaj  pars Paz 19 Nis. - 1:13

Enissssss bah hele vay vay chate gel
pars
pars
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  zlatan1981 Paz 19 Nis. - 15:52

umarım öyle olur belki bu düsüncem cok aptalca ama aynı yerde test olmama rağmen 0.280 ken 0.659 olması benı korkuttu dediğim gibi muhim olan negatif alabilmek ama bu donemde insan herseyı kafasına takıyo bu arada cvp verdıgın ıcın tesekkurler enesce

zlatan1981

Mesaj  Misafir C.tesi 19 Mart - 12:54

Başka test yaptirdin mi zlatan

Misafir
Misafir

- Similar topics