HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
gökyüzü abi yardım et :( EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
gökyüzü abi yardım et :( EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
gökyüzü abi yardım et :( EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
gökyüzü abi yardım et :( EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
gökyüzü abi yardım et :( EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

gökyüzü abi yardım et :( EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

gökyüzü abi yardım et :( EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
gökyüzü abi yardım et :( EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
gökyüzü abi yardım et :( EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

gökyüzü abi yardım et :(

2 posters

gökyüzü abi yardım et :( Empty gökyüzü abi yardım et :(

Mesaj  şüphe25 Ptsi 9 Ara. - 21:40

3 kasımda eskort bi bayanla özel evde ilişkim oldu ilişkimde kondom kullandım fakat ilişki bitiminde kondomun kaydığını gördüm ilişki esnasında derin öpüşmede oldu ilişkiye girdiğim bayan benimle özellikle kondomsuz ilişkiye zorladı fakat ben kabul etmedim böyle bişey geldi başıma kendinin hiç bi ilişkide kondom kullanmadığını söyledi ve bu bayan günde onlarca erkekle ilişkiye giren biri bu beni çok daha çok korkutuyor ilişkiden bir hafta sonra penisimde şiddetli bi yanma başladı ve daha sonra şiddetli bi ağrı yaşadım bu ağrı böbreklerime kadar vurdu 15 gün üniversite hastanesine gittim bir takım cybh testleriyle birlikte hiv testi oldum negatifti fakat doktor bu kadar kısa süre içerisinde vücudun antikor üretmeyebilir 90 gün sonra tekrar test olmamı söyledi şu 35 gün oldu şiddetli bir baş ağrısı başladı özellikle başımın ön tarafında bu beni daha çok kuşkulandırmaya başladı vücudumda kırmızı et beni şeklinde sivilce benzeri şeyler çıktı ve ben ne yapacağımı şaşırmış durumdayım bu belirtilerden sonra psikolojikmen çöktüm ve 90 günü bekleyene kadar dahada kötü olacağım bi yandan test olayım diyorum bi yandanda pozitif çıkmasından çok korkup gidemiyorum gökyüzü abi bana bi yol gösterirmisin bu hivin bulaşması bu kadar basitmi Sad

şüphe25

gökyüzü abi yardım et :( Empty Geri: gökyüzü abi yardım et :(

Mesaj  gokyuzu Ptsi 9 Ara. - 21:53

eskort hangi escor ford mu dedin Smile

a benim paronayak arkadasim daha seni buralardan ugurlayali kac ay oldu ne cabuk özledin bizi ne cabuk kasindinda gittin eskort a bindin. madem bindin niye indin Smile

simdi ben sana ne diyeyim bu konuda bunca okumuslugun bunca terapin var ve sen bu yasadiklarindan dolayi hala kendini heder edebiliyorsun. biz okumayan konuyu bilmeyen insanlarla nasil bas edelim söylermisin.. hicmi ogrenmedin okuduklarindan bu sekilde hiv in bulasamayacagini. hicmi birsey anlamadin

simdi nerden baslayayim sana nasil anlatayim zaten bildigin yabanci olmadigin durumlar bunlar. kondom niye kaydi ereksiyon sorunumu yasadin yoksa bir kac boy buyukmu aldin Smile

saka bir yana bu sekilde hiv ile enfekte olamayacagini seninde artik biliyor olman gerekirdi bu sekilde dusunuyor olmandan dolayi sana hem kizdim hemde üzüldüm. sen burda ve cesitli forumlarda aylarca bu konunun icerisinde yer aldin okudun soru sordun yaniltlar verildi.. simdiye dek bilmen ögrenmen gerekirdiki kondomun kaymasi hiv in bulasmasi icin bir neden degildir.

bahsettigin gibi iliski sonrasinda idrar yollarinda yanma vede benzeri sorunlar yasadiysan bu ancak bakterilerden kaynaklaniyor olabilir.. cybh testlerin temiz ciktigina göre endise duymana gerek olmadigini dusunuyorum. idarar yollarinda hala sikayetlerin mevcutsa idrar kültür testi olup son bir kontrol yapmani önerebilirim. bu sekilde bir bakterinin ureyip uremedigine bakilir. bas agrilarin vücudundaki sikayetlerin hic bir hastalikla alakali bir durum degil olamazda. bunun tek gerekcesi kesinlikle strestir..
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://hivaids.hateam.com

Mesaj  şüphe25 Ptsi 9 Ara. - 22:19

çok haklısın abi ilişkilerimde hep korundum bayağıda bilgi sahibi oldum bunda senin katkında çok ama aksilikler işte bi insanın yakasını bırakmadığı zaman bırakmıyor geçen senede buna benzer bi durum yaşadım ozaman bu kadar bilgi sahibi değildim kendime hakim oldum bu talihsizliğimden dolayı cinsel yaşamımı bitirme kararı aldım ama 1 sene dayanabildim nasıl olsa bilinçliyimya en iyi kondomu aldım nasıl olsa korunuruz hesabı ama karşımızdaki insanlar bizim kadar bilinçli olmayabiliyor ilişkiye girdiğim bayanda para karşılığı ilişkiye girdiği kişilerle hiç bi şekilde korunmuyor doğal olarak buda karşımdaki kişinin pozitif olarak düşünmemi sağlıyor ve bu beni daha çok tedirgin ediyor ne dersen de haklısın dalgada geçebilirsin abi ben böyle birşeyi yapmamalıydım onca yaşadıklarımdan sonra hatamı sonuna kadar kabul ediyorum buraya yazmak benim hakkımmı diyede çok düşündüm ama yazmaya karar verdim ilişkime gelince kondom büyük olduğundan penisimden kaymış ve ilişki bitiminde farkettim bu yüzden kendimi riskli görüyorum sana danışmak istedim bu konuyu insan bu halde panik halinde ne yapacağına karar veremiyor sağlıklı düşünemiyor aynı şeyleri tekrar yaşamasına rağmen

şüphe25

Mesaj  şüphe25 Ptsi 9 Ara. - 22:35

kondom tamamen kaymıştı bunu belirteyim ilişki esnasında bunu farkedemedim bu yüzden riskim yokmu?

şüphe25

Mesaj  gokyuzu Ptsi 9 Ara. - 22:47

endiselenecek bir durum yok rahat ol.. neymis.. iki beden buyuk don giymiyorsak iki beden büyük dom kondom da takmiyormusuz Smile

kendini uzme bosuna stres yapma. korkulacak bir durum yok
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

Mesaj  şüphe25 Ptsi 9 Ara. - 22:58

teşekkür ederim abi streste yapmamaya çalışıyorum ama istem dışı yine stres oldum galiba evlenmeye karar verdim artık böyle olmucak tek eşlilik en güzeli yoksa çekirge 1 sıçrar 2 sıçrar misali olucak Smile

şüphe25

Mesaj  gokyuzu Salı 10 Ara. - 2:40

cekirge bir sicrar iki sicrar üc sicrar dört sicrar daha bir dünya sicrar.. kim neresinden uydurduysa bir sicrar iki sicrar diye. milyonlarca yildir sicriyor o meretler.. yinede sen uyma onlara Smile yinede cok sicrayacagim dersen cok cok atlet olursun olimpiyatlarda.

eger sen hiv olacagim korkusu ile evlilik yapmayi dusunuyorsan hic yapma.. ama hayir ben artik bir aile reisi olmak cocuk yetistirmek sicak bir yuvanin temelini atmak istiyorum diyorsan...... eeee daha ne duruyorsun. bak hala okuyor cik cik forumdan gözüm görmesin seni buralarda..

damat trasi olurken berberi iyi dikizle jileti degistimi diye birde ordan son dakika golu atma bize jiletten illet kaptim diye Smile
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

- Similar topics