HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
slm gökyüzü EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
slm gökyüzü EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
slm gökyüzü EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
slm gökyüzü EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
slm gökyüzü EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

slm gökyüzü EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

slm gökyüzü EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
slm gökyüzü EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
slm gökyüzü EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

slm gökyüzü

2 posters

slm gökyüzü Empty slm gökyüzü

Mesaj  aston martin Ptsi 27 Ağus. - 17:02

slm gökyüzü . daha öncede bilgilerinizden istifadade etmiştim. ama bu sefer durum biraz farklı. geçenlerde bir bayanla tanıştım. daha sonra malumunuz. kondom olmadığı için ilişkide bulunamadım. fakat sevişme vs yaşadık. kafamı karıştıran nokta şu. vajinanın üst kısmını küçük bi şekilde öptüm giriş tarafını değil. vede üzerimde baxer varken karşı tarafta bişey yok giysi anlamında sürtünme yaptık.vede kadından birkaç damla fazla değil ıslaklıklığın boxera bulaştığını farkettim risk teşkil edecek bir durum mu ayrıca kadın boynumu morartmış. test olmalımıyım .yardımcı olabilirseniz sevinirim. teşekkürler

aston martin

slm gökyüzü Empty Geri: slm gökyüzü

Mesaj  gokyuzu C.tesi 1 Eyl. - 15:04

bu tur davranislardan sonra test olmaya baslarsak her tokalasmamizdan suphe duymamiz gerekir... korunmasiz iliskilerde hiv bulasi ya idrar kanalindan iceriye sizan viruslerin mukozayi asip kana karismasi sonucu yada cinsel bölgemizde mevcut yirtik catlak deri butunlugunun bozuldugu noktalardan virusun sizmasiyla olur.. böyle bir durum soz konusu olmadigina göre hiv ile enfekte olmanizda mumkun degildir.. eger bu sekilde kolay bulas sozkonusu olsa idi emin ol hepimiz su an her turlu sosyal davranisimizdan bile hiv ile enfekte olmustuk bile Smile endise etmen kesinlikle gerekmiyor
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://hivaids.hateam.com

slm gökyüzü Empty Geri: slm gökyüzü

Mesaj  aston martin C.tesi 1 Eyl. - 17:31

gokyuzu demiş ki: bu tur davranislardan sonra test olmaya baslarsak her tokalasmamizdan suphe duymamiz gerekir... korunmasiz iliskilerde hiv bulasi ya idrar kanalindan iceriye sizan viruslerin mukozayi asip kana karismasi sonucu yada cinsel bölgemizde mevcut yirtik catlak deri butunlugunun bozuldugu noktalardan virusun sizmasiyla olur.. böyle bir durum soz konusu olmadigina göre hiv ile enfekte olmanizda mumkun degildir.. eger bu sekilde kolay bulas sozkonusu olsa idi emin ol hepimiz su an her turlu sosyal davranisimizdan bile hiv ile enfekte olmustuk bile Smile endise etmen kesinlikle gerekmiyor

teşekkürler gökyüzü.uzun zamandır cvp yazmayınca endişelendim. sıkıntı yok yani. kolay gelsin.

aston martin

- Similar topics