HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
Elisa test Suresi EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
Elisa test Suresi EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
Elisa test Suresi EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
Elisa test Suresi EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
Elisa test Suresi EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Elisa test Suresi EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Elisa test Suresi EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
Elisa test Suresi EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
Elisa test Suresi EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

Elisa test Suresi

2 posters

Elisa test Suresi Empty Elisa test Suresi

Mesaj  testci Ptsi 25 Şub. - 1:15

Merhaba arkadaslar bende yeni dustum buralara:)
Bende poz. olma ihtimali cok yuksek olan biriyle verici konumunda korunmali olarak oral iliski yasadim.opusme falan oldu. iliskiden 53 gun sonra elisa testi oldum. hsv testleri pozitif geldi, hiv de dahil olmak uzere diger butun cinsel yolla bulasici testler negatif geldi bu bir yeterli bir suremidir? 6.hafta cikan hiv testi negatif test ise, 90. gunu olacagimiz testi beklemeye gerek varmidir yada pozitif cikabilirmi ihtimali varmidir? Bir de bu hsv olaydan sonra bulasti eminim o bulastiysa digeri de bulasmistir diye korkuyorum, test sureleri hakkinda bir suru yorum var bana onerisi olan var mi?

testci

Elisa test Suresi Empty Geri: Elisa test Suresi

Mesaj  gokyuzu Ptsi 25 Şub. - 1:25

alti hafta sonrasinda uygulanan hiv testi oldukca guven vericidir. ancak tip ve bilim dunyasi hala uc ay sonrasinda testin tekrarini sart kosmaktadir.. bugune dek olan tecrubelerime dayanarak sonucun degismeyecegine inaniyorum.. hsv vede diger cybh larin olmasi hiv bulasini kolaylastiriyor olsada oral iliskiler icin bu soz konusu degil. korunmaksizin girilen oral iliskilerde bile risk daima pasif olan partnerin icin söz konusu olabiliyorken senin korundugun bir oral iliskiden endiselenmen gerekmiyor. korundugun bir oral iliskiden dolayi test olmanada gerek yok
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://hivaids.hateam.com

Mesaj  testci Ptsi 25 Şub. - 2:42

10 dk da cevap geldi. Bu ne hiz ben yarin cevap gelir diyordum Smile Hsv bu iliski den sonra bana bulasti cunku surekli vucudunu dinleyen biri olarak eminim buna. semptomlar ondan sonra basladi ama ben onlarin hepsini hiv e yoruyordum. Gerci hala devam ediyor ve ben test oldum ettim negatif geldi ve ben hala hiv e yoruyorum, 90.gune kafam takilip duruyor 53.gunde bu testi olana kadar ne haller cektim yemeden icmeden kesildim.ya pozitif cikarsa diye, simdi 90.gun kafami kurcalip duruyor, bekar olsam belki sorun olmaz ama evli olunca olmuyor. Yaptik bir hata ceremesini cekiyor ve baskasinada cektirmek istemiyor, zor geliyor insana. Butun psikolojim bozuldu negatifden sonra biraz duzeldim ama 90. gun aklima geldikce hersey yeniden yeniden yeniden basliyor. Herseyden elimi ayagimi cekiyorum insanlarla bile konusmak istemiyorum.hep dusunuyorum. Yabanci sitelerden de arastirma yapiyorum. Simdiye kadar 6.haftadan sonra alinan negatiflik icin guvenilir deniyor aynen sizin soylediginiz gibi ama konunun sonuna 90. gun ile noktayi koyuyorlar ve yine sizin gibi:) ve ben kafayi yiyyorum Smile
Korunmali ve verici oldugumu soylemistim ama bu oyle bir his ki boyle olmasi bile insani dusunmekten ali koymuyor, oral olmasi riskin az olmasida buna dahil.
Simdi konuyu kapatmak ile 90.gun arasinda gidip gidip geliyorum. Baskasina bulastirma korkusu sanirsam bendeki. Bilemiyorum:(
Tesekkurler ayrica bu kadar cabuk cevap beklemiyordum.

testci

Mesaj  gokyuzu Ptsi 25 Şub. - 8:48

sansli gunundeydin Smile uzun calisiyorum isten henuz gelmistim,, yoksa on dakikada yanit üzgnümki hergün olmuyor Smile

acabalarla hayati yasamak mümkün degil.. kusku ve stresin hiv den cok daha zararli olduguna inaniyorum. okuduklarini ve temelindeki mantigi anlamissin ama korundugun bir iliskide heleki oral bir iliskide hiv ile ilgili endise duyman üzücü. anlattigin durumda kesinlikle hiv bulasi söz konusu degil. bosuna zaman kaybediyorsun test olmana bile gerek yok.
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://hivaids.hateam.com

- Similar topics