HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
test süresi kesinliği!!! EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
test süresi kesinliği!!! EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
test süresi kesinliği!!! EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
test süresi kesinliği!!! EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
test süresi kesinliği!!! EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

test süresi kesinliği!!! EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

test süresi kesinliği!!! EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
test süresi kesinliği!!! EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
test süresi kesinliği!!! EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

test süresi kesinliği!!!

2 posters

test süresi kesinliği!!! Empty test süresi kesinliği!!!

Mesaj  serco56 Ptsi 16 Kas. - 22:14

Selam gökyüzü sana bir sorum olacaktı. Şu anti-hiv testi elizamı ne diyorlar buna. Bu anti-hiv testinin kesin sonuç verme süresi ne kadardır ya. Her doktor farklı birşey söylüyor. Sen avrupada konunun asıl uzmanlarıyla görüşmüşsündür. Kişi ne zamandan sonra anti-hiv testi olursa sonuç kesindir söylenebilir? Saygılar...

serco56

test süresi kesinliği!!! Empty Geri: test süresi kesinliği!!!

Mesaj  gokyuzu Salı 17 Kas. - 9:50

birebir ziyaret ettigim almanya isvicre hollanda ve belcikada pencere dönemi üc ay kabul ediliyor. yine almanyada uc aydan sonra kurumlardan test talep ederseniz yapilmiyor psikologa yönlendiriliyorsuz. bunlar benim herhangi bir yerde okudugum degil sahit oldugum standart uygulamalardir. diger avrupa ülkelerindede yaklasim bundan farkli degildir. bunun disinda türkiyede konunun uzmanlari üc ay derken hic alakasi olmayan branslarda egitim almis dr lar ise alti ay yada iki yil gibi sureleri ortaya atmaktadirlar. nedense bu uzmanlara ulasip kendilerinden bir vaka örnegi yada acklamalarina kaynak gösterin dedigimizde ise mahkemeye verilmekle tehdit ediliyoruz.. eger bu konuda farkli duyumlar vede yaklasimlar ile karsilasiyorsan sana önerim özellikle prof selim badur prof serhat unal dr özcan nazlican enfeksiyon uzman dr muzaffer fincanci gibi hocalarimizi oku neticede o insanlar bu konuda cok ciddi calismalarin icerisinde yer alan hiv pozitif kisilerin tedavileriylede ilgili olan insanlar. merak ettigim ne biliyormusun pencere dönemi alti aydir diyen dr hic hiv pozitif bir vaka ile karsilasmismidir acaba Smile saglik ve esenlik dileklerimle.
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://hivaids.hateam.com

Mesaj  serco56 Salı 17 Kas. - 10:52

Saol gokyuzu kardeşim. Yani psikolojik durumum itibariyle senin dediğin 3 ayda anti-hiv kesin sonuç verir. Ben 103. günde anti-hiv testi oldum sonuç 0.22 çıktı. Artık rahat olabilirmiyim kesin olarak...! scratch Allah'a emanet ol

serco56

Mesaj  gokyuzu Salı 17 Kas. - 14:48

bak serco arkadasim su gunlerde dunya halklari yeni bir salginla mucadele ediyor her hapsiran domuz gribi olmaktan korkuyor hepsi bir yana domuz girbi ile enfekte olanlar cennete alinmiyor benzeri espiriler havada ucusuyor. simdi seninle domuz gribini konusuyor olsaydik pek cok soruna yanit veremeyebilirdim cunku henuz bilim adamlari bile bu konuda net bir sonuca ulasmis yada ortak bir noktada bulusmus degil. ama hiv cok farkli nerdeyse 30 yildir bilim bunu sorguluyor arastiriyor ve cözüm üretmeye calisiyor. bugun bu konuda ilgili vede bilgli olan tek bir kurumdan yada uzmandan aykiri bir ses gelmiyor. hepsinin hic tartismasiz kabul ettikleri en buyuk gercek ise pencere döneminin en cok üc ay olacagi. 103 gün bir testin rdindan konusulacak cok sey var ama bu asla testin guvenirligi olmamali. bu konunun esilecek desilecek yani yok kesinlikle negatifsin
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://hivaids.hateam.com

- Similar topics