HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
Hiv korkusu, hastane fobisi ve yüzleşmek EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
Hiv korkusu, hastane fobisi ve yüzleşmek EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
Hiv korkusu, hastane fobisi ve yüzleşmek EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
Hiv korkusu, hastane fobisi ve yüzleşmek EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
Hiv korkusu, hastane fobisi ve yüzleşmek EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Hiv korkusu, hastane fobisi ve yüzleşmek EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Hiv korkusu, hastane fobisi ve yüzleşmek EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
Hiv korkusu, hastane fobisi ve yüzleşmek EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
Hiv korkusu, hastane fobisi ve yüzleşmek EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

Hiv korkusu, hastane fobisi ve yüzleşmek

2 posters

Hiv korkusu, hastane fobisi ve yüzleşmek Empty Hiv korkusu, hastane fobisi ve yüzleşmek

Mesaj  simulacra Salı 17 Kas. - 15:16

Merhaba arkadaşlar, başlıktan da anlamış olacağınız gibi bu konu hakkında başımdan geçenleri anlatmak istiyorum, belki size de yardımcı olabilirim Smile

Bedenimiz de ruhumuza geçirilmiş bir prezervatif gibi, herzaman onu korumak için yaşamıyormuyuz ? Bundan yaklaşık 60 gün önce korunmasız bir ilişki yaşadım ve içim o günden sonra hiç rahat olmadı, çoğumuz gibi google amcanın kapısını hiv tokmağıyla çaldım, araştırdığım bilgiler hiç birbirini tutmuyordu daha fazla yardım daha fazla derken gokyuzu ile tanıstım, msn'de konustuk o kadar mükemmel bir insan ki, bana korkularımla yüzleşmeyi öğretti resmen.

Bakın! sürekli düşünüyorsunuz, aklınızın kenarında sizi rahatsız eden; acaba hiv oldum mu? ölecekmiyim? gibi korkuların sonu asla gelmez, o gün içinde unutabilirsiniz ama bunun yarını da var! çok güzel bir arkadaş ortamında bulunduğunuzu tasarlayın ve biranda aklınıza meteor gibi hiv korkusu çakıldığını, herşey yerlebir... Bedava hiv testleri yapan hastaneler var, (bu forumda detaylı bilgi alabilirsiniz) çekinmenizi gerektirecek hiç birşey yok, mümkünse çok samimi olduğunuz bir arkadaşınızı da yanınızda götürün, tek başınıza sıkıcı oluyor.

Ben Lütfi Kırdar Eğitim Ar. Has. gittim, danışmada ki bayan hiv'in ne olduğunu bilmediği için biraz dolaşmak zorunda kaldım en sonunda mikrobiyoloji doktoru Serdar beyin yanına yönlendirildim, gerçekten mükemmel insanlar, test oldum 15-20 dk. sonra negatif olduğunu öğrendim fakat şüpheli ilişkiden itibaren 2 ay olduğu için beni 1 ya da 2 ay sonra tekrar gelmem konusunda uyardı. Artık içim rahat mı? değil ama sonuçta korkularımla yüzleştim ve kazanan ben oldum, 2 ay sonra yine ben kazanacağım buna inanıyorum, Arkadaşlar hastaneye gidin, inanın kafanızda tasarladığınız gibi bir ortam gerçeklemeyecek, internette sitelere başlık açıp kendinizi kandırmak zorunda kalmayın, test en kesin sonuçtur, artık tıp ilerledi hiv olsanız bile vücutta yayılma süresini ilaç takviyeleriyle durdurup yıllarca sağlıklı ve uzun yaşayabiliyorsunuz...

Umarım biraz olsun yardımcı olabilmişimdir.

simulacra

Hiv korkusu, hastane fobisi ve yüzleşmek Empty Geri: Hiv korkusu, hastane fobisi ve yüzleşmek

Mesaj  gokyuzu Salı 17 Kas. - 20:10

öncelikle katilimin vede guzel paylasimin icin tesekkur ediyorum. hiv konusunda endise duyan arkadaslarimizin en buyuk sorunu konuyu kimse ile paylasamiyor olmalari yani sira konunun uzmanlarina ulasmakta cektikleri gucluk geliyor. oysaki biraz sakin ve mantikli dusunerek bu zorluklari cok daha rahat asabilmeleri mumkun. buna en guzel ornek senin davranisin bu denli saglikli ve sogukkanli dusunup olayi dallandirip budaklandirmadan nokta koymak herkesin harci degil biliyorum ama hikayenin herkese örnek olmasini her arkadasimizin senin kadar mantikli davranmasini diliyorum.

hakkimda ettigin guzel sozler beni onurlandirdi tesekkur ediyorum. yasamim boyunca her insanin bir aynaya benzedigini dusunmusumdur insan karsisindakinde ne bulursa onu yansitir. sana bu duygulari hissetirmis dostlugunu ve yuregini kazanmissam bu senin yuregini benimle paylasmandan dolayidir. saglik ve esenlik dileklerimle guzel paylasimin icin tekrar tesekkur ediyorum.
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://hivaids.hateam.com

- Similar topics