HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
Yüzleşmek istiyorum kendimle EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
Yüzleşmek istiyorum kendimle EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
Yüzleşmek istiyorum kendimle EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
Yüzleşmek istiyorum kendimle EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
Yüzleşmek istiyorum kendimle EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Yüzleşmek istiyorum kendimle EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Yüzleşmek istiyorum kendimle EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
Yüzleşmek istiyorum kendimle EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
Yüzleşmek istiyorum kendimle EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

Yüzleşmek istiyorum kendimle

3 posters

Yüzleşmek istiyorum kendimle Empty Yüzleşmek istiyorum kendimle

Mesaj  Be Cuma 4 Mayıs - 19:42

Bir kaç gün önce tanımadığım biriyle cinsel iliski yasadım ve hiv kapmaktan da çok korkuyorum ama hastalıktan Yada ölmek ten değil bunu etrafındakilere özelliklerde karıma anlatmak..... Ewet bu haltı yiyen ben evliyim 4 yıllık evliyim. Bana karsı anlayışı iyi sevecen olan karımı aldattim ve ona ihanet ettim. İcim icimi yiyor ama en azından ona bulaştırmadım çünkü cocuk olmasın diye korunuyduk. Düşünsenize esimle korunuyorum ama tanımadığım bir orospuyla korunmuyorum bu aptallik salaklik tan başka bir şey değil. Öylesine pişmanım ki kelimeler yetersiz kendime o kadar çok kızıyorum ki geceleri bile kabuslara uyanıyorum ben ölümden korkmuyorum karıma yaptıgım ihanetten korkuyorum. Obama hep Sadık ti ama ben bunu beceremedim. Bu gün ahenk lab gittim ist avcılar şubesine olanları anlattım ama daha 12 gün falan oldu deyince testi yapmadılar. Artık öğrenmek istiyorum sonucunu dayanamıyorum olanlara her seye ben sebep oldum ve ben sonlandiracsgim eğer hiv kapmış isem bunun karşılığını hayatımla ödemeye raziyim ama değil isem öyle bir insan olacağım ki öncelikle sigarayı bırakıp hayatımı sağlıklı bir sekle sokacak ve karımı ömrüm boyunca el üstünde tutup onu hiç aldatmayacagima siz okuyanların ve Allah'ın huzurunda yemin ediyorum. Ve allahım bana bir şans tanı duye sana yalvarıyorum bir şans daha. Arkadaslar çok doluyum çok huzursuzluk çokmutsuzum ve çok korkuyorum bunları yazarak kendimi bir nebzede olsa rahatlatmak istedim okuyan ve yorumlayan arkadaslara şimdiden TSK ederim

Be

Yüzleşmek istiyorum kendimle Empty Geri: Yüzleşmek istiyorum kendimle

Mesaj  dream55 Çarş. 9 Mayıs - 4:09

telaş yok hiv o kadar kolay bulaşan bir virüs değil ama yinede test olacaz ve bundan sonra korunacaz ben yanında olmaya çalışacam süreçde ara ara yaz sevgiler Smile

dream55
TANIDIK
TANIDIK

Yüzleşmek istiyorum kendimle Empty Geri: Yüzleşmek istiyorum kendimle

Mesaj  gokyuzu Ptsi 21 Mayıs - 23:25

o degilde kadin yarin elinde nur topu gibi bir cocukla karsina cikarsa o zaman ne olacak Smile niye korunmuyorsun kardesim
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://hivaids.hateam.com

- Similar topics