HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
HIV Pozitif belirtileri ve ne zaman belli olur. EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
HIV Pozitif belirtileri ve ne zaman belli olur. EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
HIV Pozitif belirtileri ve ne zaman belli olur. EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
HIV Pozitif belirtileri ve ne zaman belli olur. EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
HIV Pozitif belirtileri ve ne zaman belli olur. EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

HIV Pozitif belirtileri ve ne zaman belli olur. EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

HIV Pozitif belirtileri ve ne zaman belli olur. EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
HIV Pozitif belirtileri ve ne zaman belli olur. EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
HIV Pozitif belirtileri ve ne zaman belli olur. EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

HIV Pozitif belirtileri ve ne zaman belli olur.

2 posters

HIV Pozitif belirtileri ve ne zaman belli olur. Empty HIV Pozitif belirtileri ve ne zaman belli olur.

Mesaj  efsaneci Salı 20 Nis. - 0:41

benim sorum şu HIV pozotif belirtileri nelerdir? başka bir deyişle
bazı sitelerde faranjit ve cilt lekeleri HIV pozotif olmanın belirtileridir derken aklımada bazı sorular takıldı. bende ameliyat oldum ve ameliyat sonrası 2 ay sonra faranjit ve cilt lekeleri oluştu faranjit ilaçla tedavi oldu cilt kelekeri için mantar tedavisi görüyorum. işte tüm sorun burada kaynaklanıyor belirtsini bilmiyoruz bu hastalığın ve en küçük rahatsızlıklardan tedirgin oluyoıruz. fırat kardeşim bu hastalığı araştırmışsın en erken dönemi belirtileri ne zaman çıkar ve bu belirtiler nelerdir? ilk 3-4 ayda hangi belirtiler çıkar aids olunca hangi belirtiler çıkar foruma baktım bu konuyla ilgili yazı bulamadım varsada gözden kaçırmış olabilirim. cevabın için şimdiden teşekkürler.

efsaneci
YENİ
YENİ

HIV Pozitif belirtileri ve ne zaman belli olur. Empty Geri: HIV Pozitif belirtileri ve ne zaman belli olur.

Mesaj  gokyuzu Çarş. 21 Nis. - 1:49

hiv ile temas eden kisilerde uc yada dört ayda bahsini ettigin saglik sorunlari ortaya cikmaz. hiv in mekanizmasi oncelikle kisinin vucudunda cogalip bagisiklik sistemini cökermesini gerektirir. bagisiklik sistemi zayiflamadigi surece kiside ikincil enfeksiyon olarak adlandirilan hastaliklar gurubu ortaya cikmaz. senin durumun hiv ile örtusmuyor yarin bu konuda kutuphane kisminda daha genis bir yaziya yer verecegim ama kisaca ozetlemek gerekirse. kisi hiv ile temas etti ise iki hafta gibi bir sure icerisinde gribi taklit eden bazi saglik sorunlari yasayabilir. kisa dönemde bunun disinda hic bir belirti olmasi mumkun degildir. senin endiselendigin cilt sorunlari ise en kötu kosullarda bile en az uc yil yada dört yili grektirir.
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://hivaids.hateam.com

- Similar topics