HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
çok uzun zaman oldu ama benim sucum değil... EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
çok uzun zaman oldu ama benim sucum değil... EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
çok uzun zaman oldu ama benim sucum değil... EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
çok uzun zaman oldu ama benim sucum değil... EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
çok uzun zaman oldu ama benim sucum değil... EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

çok uzun zaman oldu ama benim sucum değil... EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

çok uzun zaman oldu ama benim sucum değil... EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
çok uzun zaman oldu ama benim sucum değil... EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
çok uzun zaman oldu ama benim sucum değil... EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

çok uzun zaman oldu ama benim sucum değil...

2 posters

çok uzun zaman oldu ama benim sucum değil... Empty çok uzun zaman oldu ama benim sucum değil...

Mesaj  murat04 Ptsi 3 Ekim - 23:47

selam gökyüzü ve ertuğrul.

uzun zamandır giremiyorum netten açılmıyo... zaten önceden telden giriyordum fatura iki ay üst üste 200 geldi hanıma açıklayamadım:-) neyse arkadasım nasıl açılacağını öğretti ve şükür burdayım...

daha önce bir çok test oldum en son iki ayrı kurumda biri özel diğeri ege üniversitesi 86. gün neg aldım. 114 . elime test yaptırma fırsatı geçti bedava :-) yine anti hiv neg....

hivin peşini bıraktım organ naklim yok... kemoterapi görmedim... bağışıklık yetmezliği yok sanırım olda 27 yaşıma kadar belli olurdu.... 6 ay durumu bende yok... ama bizi endişelendirilen belirtiler hepsi tamgaz devam boyunda lenf nodları kolit dilde beyaz tabaka.... ama hiv değil biliyorum... Ve gökyüzü ve ertuğrul öncelikle anlıyışlı tarzınızdan yardımınızdan ötürü çok teşekkür ederim... SAĞOLUN....

murat04
YENİ
YENİ

çok uzun zaman oldu ama benim sucum değil... Empty Geri: çok uzun zaman oldu ama benim sucum değil...

Mesaj  gokyuzu Salı 4 Ekim - 0:32

merhaba murat......

bizler kimseden vefa yada forumda bir sureklilik beklemiyoruz...

gönüllü bir calismayi elimizden geldigince yürütüp zor sureclerde ihtiyac duyan arkadaslara destek olmak icin cabaliyoruz.. endisesi oldugu halde foruma ulasamayan zor zamanlarda destegimizi sunamadigimiz arkadaslarin durumu tabiki icimizi burkuyor ama sagligini kazandigini mutlu oldugunu bildigimiz arkadaslarin foruma katilmamasida bizler icin sevinc kayanagi oluyor bunu bilmeni isterim.. bu nedenle foruma katilanlari yada katilmayanlari bizler farkli katagorilere yerlestirmedigimiz gibi kimsedende bir sureklilik bagimlilik beklemiyoruz aksine benim israrim kendini iyi hisseden asla forumlara katilmasin yönunde oldu olacakta..

durumuna gelince önceki mesajlarini yeniden okuma geregi duydum zira yasadigin belirtileri animsamak istedim. genel anlamda terleme cilt sorunlari vede lenf bezleri ile ilgili sikayetlerin sözkonusu.

bunlari yok say demiyorum ama hiv ile enfekte olmadigin cok net olarak testlerle ortaya konmus durumda.. ve hiv i saf disi birakip sikayetlerini degerlendirmek gerekirse iki ihtimal cikiyor ortaya. birincisi hiv disinda daha basit bir efkesiyon ikincisi ise psikoloji..

bu ihtimalleri bizlerden cok senin degerlendirip bu konuda gerekli önlemleri alman gerekiyor. bunlar nedir dersen eger enfeksiyon oldugu konusunda kuskularin var ise bir enfeksiyon uzmani ile yasadiklarini paylasman gerekiyor. hayir psikolojimden kaynaklaniyor diyorsan o zamanda bu konulardan uzak durup bir uzmanin destegini alman sart oluyor.. sana daha fazla nasil yardimci olabilirim bilmiyorum ama yazdiklarinin yada yazacaklarini yanintsiz kalmayacagindan emin olabilirsin.
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://hivaids.hateam.com

- Similar topics