HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
Fırat Abi Yardım...HPV EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
Fırat Abi Yardım...HPV EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
Fırat Abi Yardım...HPV EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
Fırat Abi Yardım...HPV EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
Fırat Abi Yardım...HPV EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Fırat Abi Yardım...HPV EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Fırat Abi Yardım...HPV EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
Fırat Abi Yardım...HPV EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
Fırat Abi Yardım...HPV EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

Fırat Abi Yardım...HPV

3 posters

Fırat Abi Yardım...HPV Empty Fırat Abi Yardım...HPV

Mesaj  boss09 Cuma 26 Şub. - 19:41

Fırat Abi konumuz hıv ama yardımcı olacağınızı düşnüyorum.youtubeden bir video buldum ama ingilizcem olmadığı için çeviremedim.Bu videoda ne diyor kadın..bilgi verirseniz sevinirim.

https://www.youtube.com/watch?v=m7TUlm-10t8&feature=fvw

ve özellikel sormak istediğim 1dk34.saniye ile 1dk 40 saniye arasındaki yerde ne diyor..Özellikle yorumlarken verdiğim saniyeler arası ile tüm videoyu yorumlarsanız sevinirim.

Not: Konumuzun hıv olduğunu biliyorum ama bu dediğim videoada hpv ile ilgili önemi şeyler söyleniyor umarım yardımcı olursun...

Not:2: Fırat Abi birebir çevirip yardım edersen sevinirim.

boss09
TANIDIK
TANIDIK

Fırat Abi Yardım...HPV Empty Geri: Fırat Abi Yardım...HPV

Mesaj  gokyuzu C.tesi 27 Şub. - 0:42

hpv konusunda merak ettigin nedir sorarsan yanitlarim. videoda genelin söylediginden cok farkli birsey yok bunlar heryerde yaziliyor vede söyleniyor zaten sen kendi kafandan gecenleri anlat bence Smile bakarsin o zaman daha cok yardimci olabilirim.
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://hivaids.hateam.com

Fırat Abi Yardım...HPV Empty Fırat Abi o zaman

Mesaj  boss09 C.tesi 27 Şub. - 12:28

https://www.youtube.com/watch?v=m7TUlm-10t8&feature=fvw

ve özellikel sormak istediğim 1dk34.saniye ile 1dk 40 saniye arasındaki yerde ne diyor..

boss09
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  umut C.tesi 27 Şub. - 14:44

birşey soracam burda ne dediğini söylediğini anlayınca değişen ne olacak?önemli olan öncelikle sende o oluşumların hpv olup olmadığı.bunun içinde o lezyonlardan dna testi yaptırmalısın.madem ki gittiğin hekimler tespit edemiyor.

umut
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  boss09 C.tesi 27 Şub. - 18:16

dediğim saniyeler arasında bi resim çizmiş ayak baldır kaslarıyla ilgili bişi diyor acaba ne diyor benimde ağrım var ayaklarımdada çok merak ettim fırat abi yardım edermisin

boss09
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  gokyuzu C.tesi 27 Şub. - 19:27

varya tam dayakliksin.. genel anlamda insanlar bir enfeksiyon ile temas etmislerse yakin bölgedeki lenf bezlerinde buyumeler olabilir.. mesela senin dis etlerinde bir sorun olsa yada bogazinda o zaman boyun cevresindeki lenf bezlerin siser. veya elinde bir yara olussa o yaraya en yakin bölgedeki lenf bezlerin yine siser. yani anlayacagin sen eger cinsel iliski yoluyla herhangi bir enfeksiyona yakalanmissan pipine en yakin yerdeki lenf bezlerin büyür. ha simdi biliyorum sen diyeceksinki benim lenf bezlerim büyümps bende o zaman diyecegimki akilli ol. bu tur enfeksiyonlarda lenf bezlerindeki buyumeler normalden farklidir ve iliski yasadiginiz dönem icerisinde belirir. aylar sonra degil. boss durumunu iyi görmuyorum lenf bezlerini ögrenipte iyilesen adam görmedim bu nasil bir durumdur bilmiyorum henuz bu konuda bilimsel bir calismayada rastlamadim ama insanlar olumsuz psikolojiyle birlikte durmaksizin elleriyle lenf bezlerine dokununca gerceten büyüyor yuzlerce örnek gördum. insallah sen de bunlara eklenmezsin Smile
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

Mesaj  boss09 C.tesi 27 Şub. - 21:15

inşallah abi çok mutsuzum çok korkuyorum hiç huzurum kalmadı, aileme karşı çok mahçupum , onların yüzüne bakamıyorum ( ailemin haberi yok bu arada), çok mutsuzum be fırat abiciğim hemde çok Sad

boss09
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  umut C.tesi 27 Şub. - 23:06

öyle diyorsunda.bende aynı senin durumundayım hpv zaten var üstüne birde nedeni bilinmeyen tanımsız bir mikropun yarattığı cybh hastalığa sahibim.Ama yapacak birşey yok.Elimiz ayağımız tutuyor.Madem bu sıkıntılar devam ediyor Böyle yaşamaya alışmaktan başka çarede yok.

umut
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  gokyuzu Paz 28 Şub. - 13:05

boss artik yetiskin bir insansin herseyi ailenin bilmesi gerekmiyor. kaldiki senin sikayetlerine neden olan olusum senin tanimlarinla kondilom a uymuyor. baz insnalarda bu kondilomlar deri altinda olusabildigi icin tanisi zor olabilmektedir ama cildin dis yuzeyinde ortaya ciktiginda dr lar cogu zaman görerek bile tani koyabilmektedir. sebebi her ne olursa olsun sen bu konuda dr lardan yardim almaya devam etmelisin. belki basit bir mikrobun neden oldugu bir ciban belkide bir baska cilt hastaligi kestirebilmek imkansiz ama abartmakta gerekmiyor. onu yok say hic birsey olmamis gibi davran demiyorum sadece daha sogukkanli ve mantikli davranmani iyi bir cilt dr u ile iletisim kurmani tavsiye ediyorum. burda yada diger forumlarda durmaksizin okumak sana sagligini getirmez aksine dahada olumsuz etkilenirsin..

poverturk arkadasimizla ortak yanin ikinizede bir tani konmamis olmasi. hic bir sikayetinizi hafife alip evet hepsi psikoljik demiyorum ama olumsuz bir psikolojininde hastaliklari tetikledigini bilmenizi istiyorum. normalinde vucudun cok rahatlikla atlatabilecegi basit efeksiyonlar böyle durumlarda daha cok alevlenip daha uzun surebilmektedir. bu nedene öncelikle olumlu düsünmeyi ögrenmemiz gerekiyor.
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

- Similar topics