HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
133.gün hıv,hcv... EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
133.gün hıv,hcv... EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
133.gün hıv,hcv... EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
133.gün hıv,hcv... EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
133.gün hıv,hcv... EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

133.gün hıv,hcv... EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

133.gün hıv,hcv... EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
133.gün hıv,hcv... EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
133.gün hıv,hcv... EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

133.gün hıv,hcv...

3 posters

133.gün hıv,hcv... Empty 133.gün hıv,hcv...

Mesaj  eleştirmen Salı 30 Mart - 18:30

hbsab 1000,hcv plus neg,antı hıv ki ben bunun da yeni nesil olduğunu duydum 0,311 çıktı Very Happy beklenen de buydu paylaşmak istedim...

eleştirmen
TANIDIK
TANIDIK

133.gün hıv,hcv... Empty Geri: 133.gün hıv,hcv...

Mesaj  gokyuzu Salı 30 Mart - 20:45

senin adina sevindim umarim artik hiv i düsünmekten vaz gecer ardinda biraktigin guzel günlerine geri dönersin. sana huzur ve mutluluklar diliyorum.
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://hivaids.hateam.com

Mesaj  umut Çarş. 31 Mart - 0:33

hayırlı olsun test sonuçların.Eski güzel günlerine dönmeni diliyorum.

Birde biz dönebilsek , bilinmeyenler içinde bir yaşam sürmekteyim....

neler yaşıyorum hiç kimsenin yaşamadığı REAL şeyler...belirti falan hikaye ,,bilinmeyenlerlerin ta kendisi ile yaşıyorum...

umut
TANIDIK
TANIDIK

133.gün hıv,hcv... Empty kaç gün oldu

Mesaj  eleştirmen Çarş. 31 Mart - 9:58

umut senin kaç gün oldu?

eleştirmen
TANIDIK
TANIDIK

133.gün hıv,hcv... Empty hcv plus

Mesaj  eleştirmen Çarş. 31 Mart - 9:59

bu hcv plus ne oluyor?

eleştirmen
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  umut Perş. 1 Nis. - 1:12

Ben 15.aydayım Hiv yönünden problemim yok.( Yeterince testim var zaten 30 adet Very Happy )

Sadece Tanı koyulamayan bu yolla bulaşan bir mikropu bulma derdinddeyim.Diceksinki nasıl bu kadar emin olabiliyorsun.İlişkiden çok kısa bir süre sonra vücudumun vermiş olduğu spesifik tepkiden bunu anlıyorum.1,5 senedir rahatısızım bir mikropun etkisindeyim,,Ama gel görki bunu anlatamadım Dr lara...( TR de bunun olması da son derece normal bir durum )

Senin Test kağıdında HCV tam olarak nasıl yazıyordu?

umut
TANIDIK
TANIDIK

133.gün hıv,hcv... Empty hcv plus yazıyor

Mesaj  eleştirmen Perş. 1 Nis. - 9:28

darısı başıma ben de başka problem diyorum ama kadın kafamı karıştırdı.açlık tokluk etkilemez test yeter diyor lab.danışıyor tam tersini söylüyor.en son 5,5 ve 6,5.aylarda gel ama bir şey yok dedi ama neg.ben hemen anladım o lab.a sordu..neyse hcv plus yazıyor..bir de hbsab yani aşıyı gösteren değerin yükselmesi normal mi?

eleştirmen
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  gokyuzu Perş. 1 Nis. - 10:41

kiside herhangi bir virüsün varligini tarayan tüm testlerde kisinin ac yada tok olmasi test sonucunu etkilemez. rutin kan kontrollerinde baz alinan degerler hep ac karinla kiside normal sayilan degerlerdir bu nedenle uzmanlar testleri ac karinla yaptirarak sonuca ulasmaya calisir. ama enfeksiyonlarda durum farklidir. acta olsaniz tokta olsaniz enfeksiyon etkeni vucudunuzda mevcuttur aldiginiz gidalar onu ne azaltir ne cogaltir o kendi kafasina göre takilir durur oralarda Smile .. asidan sonra degerlerin yukselmesi normaldir bu bagisiklik olusturdugun anlamina gelir yani asinin görevini yerine getirip getirmedigi ek tedbire yada asiya gerek olup olmadigi burdan takip edilir. hcv plus ile ilgili fikrim yok ama anladigim kadari ile testin o labaratuvarlarda uygulanan versiyonu yada o labaratuvarin testi o isimle tanimliyor oldugu izlenimi olustu bende. neticede seni ilgilendiren kismida zaten testin negatif olmasi bu tur kucuk detylari kurcalamaman gerektigini dusunuyorum.
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://hivaids.hateam.com

Mesaj  eleştirmen Perş. 1 Nis. - 11:15

gokyuzu demiş ki:kiside herhangi bir virüsün varligini tarayan tüm testlerde kisinin ac yada tok olmasi test sonucunu etkilemez. rutin kan kontrollerinde baz alinan degerler hep ac karinla kiside normal sayilan degerlerdir bu nedenle uzmanlar testleri ac karinla yaptirarak sonuca ulasmaya calisir. ama enfeksiyonlarda durum farklidir. acta olsaniz tokta olsaniz enfeksiyon etkeni vucudunuzda mevcuttur aldiginiz gidalar onu ne azaltir ne cogaltir o kendi kafasina göre takilir durur oralarda Smile .. asidan sonra degerlerin yukselmesi normaldir bu bagisiklik olusturdugun anlamina gelir yani asinin görevini yerine getirip getirmedigi ek tedbire yada asiya gerek olup olmadigi burdan takip edilir. hcv plus ile ilgili fikrim yok ama anladigim kadari ile testin o labaratuvarlarda uygulanan versiyonu yada o labaratuvarin testi o isimle tanimliyor oldugu izlenimi olustu bende. neticede seni ilgilendiren kismida zaten testin negatif olmasi bu tur kucuk detylari kurcalamaman gerektigini dusunuyorum.
HAKLISIN BEN DE HCV AG\ABNİN VERSİYONU ANLADIM.TÜM TESTLER TC'DE STANDARTMIŞ ARKADAŞLAR YANİ YENİ NESİL..

eleştirmen
TANIDIK
TANIDIK