HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
Yarın 43 ve pozitif çıkma ihtimali yüksek. Ne dersiniz? - Sayfa 2 EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
Yarın 43 ve pozitif çıkma ihtimali yüksek. Ne dersiniz? - Sayfa 2 EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
Yarın 43 ve pozitif çıkma ihtimali yüksek. Ne dersiniz? - Sayfa 2 EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
Yarın 43 ve pozitif çıkma ihtimali yüksek. Ne dersiniz? - Sayfa 2 EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
Yarın 43 ve pozitif çıkma ihtimali yüksek. Ne dersiniz? - Sayfa 2 EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Yarın 43 ve pozitif çıkma ihtimali yüksek. Ne dersiniz? - Sayfa 2 EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Yarın 43 ve pozitif çıkma ihtimali yüksek. Ne dersiniz? - Sayfa 2 EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
Yarın 43 ve pozitif çıkma ihtimali yüksek. Ne dersiniz? - Sayfa 2 EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
Yarın 43 ve pozitif çıkma ihtimali yüksek. Ne dersiniz? - Sayfa 2 EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

Yarın 43 ve pozitif çıkma ihtimali yüksek. Ne dersiniz?

4 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

Yarın 43 ve pozitif çıkma ihtimali yüksek. Ne dersiniz? - Sayfa 2 Empty Geri: Yarın 43 ve pozitif çıkma ihtimali yüksek. Ne dersiniz?

Mesaj  bitik Paz 12 Haz. - 23:55

Biocan benim belirtiler de mi akut hiv belirtileri değil? Listede ne varsa yaşadım, dalak farenjit lenf gece terlemesi halsizlik dahil. Ben ne edem nereye gidem? Yarın 90 için kam vericem ama korkudan sonucu alabilecek miyim bilmiyorum.

bitik
TANIDIK
TANIDIK

Yarın 43 ve pozitif çıkma ihtimali yüksek. Ne dersiniz? - Sayfa 2 Empty Geri: Yarın 43 ve pozitif çıkma ihtimali yüksek. Ne dersiniz?

Mesaj  korkukorku Paz 12 Haz. - 23:58

Ah be dostum bende inan kalbime aklima laf geciremiyorum. Zaten sizin iyi niyetinize güvenip destek aliyoruz. Sizin yok demeniz bile bizde çok işe yarıyor. Insanin gozu para görmüyor boyle bir durumda ve inan bende cok ama cok uzuluyorum basta kendime sonra herkese. Ama bazi ailevi durumlar insandaki korkuyu cok arttiriyor ve hiv 2 yi cozememem ve hepatit c varsa sure uzar demeleri adami mahvediyor. Yoksa ben boyle ölü gibi olmayi ister miyim. Ve resmen korkudan artik kemiklerim titriyor. Gitmemeye calisacagim dostum yarin icin. Ama sorun hiv 2 bende ki ulke fransa idi surekli olay cikan surekli afrika sömürgesi olan ulke. Cok zor durumdayim. Hersey duzelince gece terlemeleri basladi bu sefer. Havadan diyorum aklima ama ya diyorum ondansa.

korkukorku
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  korkukorku Ptsi 13 Haz. - 0:11

Kilo vermede cabasi

korkukorku
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  bitik Ptsi 13 Haz. - 0:17

Korkukorku tam olarak aynı ifadeyi yazıp sildim. Evet bende de var kilo kaybı ve ishal. Tam anlamıyla bitiğim.

bitik
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  korkukorku Ptsi 13 Haz. - 0:20

Admin siler misin bu editi tamamiyle? Senden rica ediyorum hem gercekten pozitif olan insanlar icinde kötü bi entry oldu hemde fobik olanlar icin. Ozur dilerim. ..

korkukorku
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  biocan Ptsi 13 Haz. - 1:28

Hiv06 demiş ki:Abi siz saolun varolun beyin bir yere odaklandikdan sorna birgunde ordan ayrılamıyor bizi en iyi sen anlarsın bütün belirtileri eksizsiz yasadim kesin dedim başka ne olabilirki dedim ama şükür 120.gün antihiv negatif bir ara o kadar çok hastaneye gidiyordum kollarim eroinman gibi olmuştu mosmor simdi ise hiv olmadığıma beynimi inandırmaya çalışıyorum biraz yol katettim gerçek anlamda söylüyorum vücutta yanma olayı yasiyanlarin hepsi candida teşhisi alıyorlar bende bunun cinsel temasla bulasıp bulaşmadığını bulmaya calisiyorum

Candida herkeste vardır tıpki uçuk gibi. Dengeyi bozarsan fırtlar.
biocan
biocan
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://Pozitifrehber.com

Mesaj  biocan Ptsi 13 Haz. - 1:30

Yaşadıklarınız gerçek fakat sebebi hiv değil.
biocan
biocan
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

Mesaj  biocan Ptsi 13 Haz. - 1:31

bitik demiş ki:Biocan benim belirtiler de mi akut hiv belirtileri değil? Listede ne varsa yaşadım, dalak farenjit lenf gece terlemesi halsizlik dahil. Ben ne edem nereye gidem? Yarın 90 için kam vericem ama korkudan sonucu alabilecek miyim bilmiyorum.

Yarın sonucunu alcan ve sonra tatile gidicen yapman gereken bu. Sonra korunarak dilediğini yapıcan.
biocan
biocan
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

Mesaj  korkukorku Ptsi 13 Haz. - 1:48

Peki benim bu gecmis negatif ve belirtilerimden sonra sonraki testlerim ne olacak biocan sence. Negatif devam edecek mi sence ve bilimce. Netice de dönen yok diyorlar duo ultradan

korkukorku
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  korkukorku Ptsi 13 Haz. - 1:57

Biocan dostum testler 8 rna pcr, 18 vidas duo ultra 28 vidas duo ultra 34 vidas duo ultra kit 5 negatif. Belirtiler ise farenjit, baslarda koltuk alti yanmasi ama 1 2 hafta sonra agriya dönüşmesi be hala devam etmesi, arasira kasik agrisi, cok az kisa grip, bir ara 2 günlük kas agrisi, surekli halsizlik, son 5 gündür gece terlemeleri bakalim duo ultra donuscek mi biocan sen ne dersin?

korkukorku
TANIDIK
TANIDIK

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

- Similar topics