HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
Yarın 43 ve pozitif çıkma ihtimali yüksek. Ne dersiniz? EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
Yarın 43 ve pozitif çıkma ihtimali yüksek. Ne dersiniz? EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
Yarın 43 ve pozitif çıkma ihtimali yüksek. Ne dersiniz? EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
Yarın 43 ve pozitif çıkma ihtimali yüksek. Ne dersiniz? EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
Yarın 43 ve pozitif çıkma ihtimali yüksek. Ne dersiniz? EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Yarın 43 ve pozitif çıkma ihtimali yüksek. Ne dersiniz? EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Yarın 43 ve pozitif çıkma ihtimali yüksek. Ne dersiniz? EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
Yarın 43 ve pozitif çıkma ihtimali yüksek. Ne dersiniz? EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
Yarın 43 ve pozitif çıkma ihtimali yüksek. Ne dersiniz? EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

Yarın 43 ve pozitif çıkma ihtimali yüksek. Ne dersiniz?

4 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

Yarın 43 ve pozitif çıkma ihtimali yüksek. Ne dersiniz? Empty Yarın 43 ve pozitif çıkma ihtimali yüksek. Ne dersiniz?

Mesaj  korkukorku Paz 12 Haz. - 17:52

Yurtdışı şüpheli ilişki sonrası 8.gün hiv rna pcr gelişim lab da negatif, mavi lab da 18 ve 27 vidas duo ultra negatif, 34 de izmir uçkun lab da negatif. Ayrıca 27 ve 34 de hepatit b c frengi negatif. Belirtiler dilde beyazlık ve koltuk altı ağrısı, 2 gün süren kas ağrısı ve halsizlik, hafif grip ve faranjit. Simdi ise bugun 42 ve koltuk altı ağrısı gecti. Dilim biraz düzeldi. Diyeceksiniz ne iyi. Değil iste cunku belirtiler 2 ve 6 hafta arası sürüyor. Bende de sürdü ve 6 hafta sonra geçmeye başladı. Bu da beni olduğuma inandırmaya başladı. Dun psikoloğa gittim hiçbirşey yapamadı korktu hatta kendisi. Birşey diyemedi. Ben hiv 2 dende korkuyorum yurtdışı diye. Ne dersiniz bu belirtiler böylemi.

korkukorku
TANIDIK
TANIDIK

Yarın 43 ve pozitif çıkma ihtimali yüksek. Ne dersiniz? Empty Geri: Yarın 43 ve pozitif çıkma ihtimali yüksek. Ne dersiniz?

Mesaj  Hiv06 Paz 12 Haz. - 18:26

Korku korku 12.gün candida çıkınca labaratuvar ne dedi candida cinsel ilişki ile bulaşır dedi mi bunu merak ediyorum çünkü belirtiler ortak yanma olan kimsede hiv testi pozitif çıkmıyor testin çok büyük olasılıkla negatif gelecek

Hiv06
YENİ
YENİ

Yarın 43 ve pozitif çıkma ihtimali yüksek. Ne dersiniz? Empty Geri: Yarın 43 ve pozitif çıkma ihtimali yüksek. Ne dersiniz?

Mesaj  biocan Paz 12 Haz. - 21:12

korkukorku demiş ki:Yurtdışı şüpheli ilişki sonrası 8.gün hiv rna pcr gelişim lab da negatif, mavi lab da 18 ve 27 vidas duo ultra negatif, 34 de izmir uçkun lab da negatif. Ayrıca 27 ve 34 de hepatit b c frengi negatif. Belirtiler dilde beyazlık ve koltuk altı ağrısı, 2 gün süren kas ağrısı ve halsizlik, hafif grip ve faranjit. Simdi ise bugun 42 ve koltuk altı ağrısı gecti. Dilim biraz düzeldi. Diyeceksiniz ne iyi. Değil iste cunku belirtiler 2 ve 6 hafta arası sürüyor. Bende de sürdü ve 6 hafta sonra geçmeye başladı. Bu da beni olduğuma inandırmaya başladı. Dun psikoloğa gittim hiçbirşey yapamadı korktu hatta kendisi. Birşey diyemedi. Ben hiv 2 dende korkuyorum yurtdışı diye. Ne dersiniz bu belirtiler böylemi.

Pozitif çıkma ihtimali yüksek nedir ya? O nası başlık?
biocan
biocan
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://Pozitifrehber.com

Mesaj  korkukorku Paz 12 Haz. - 21:30

Maalesef oyle be sayin admin. Sen sende yok dedin her zaman ama artik antikor günleri başladı. Antijen yakalanmadi ama antikor icin surec basladi..

korkukorku
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  Hiv06 Paz 12 Haz. - 21:34

Neden benim sorduğum soruya cevap vermiyorsun anlamiyorum korku korku testlerin negatif gelecek sadece bize ne bulaştığını bulmaya çalışıyorum candida çıktığı zaman doktor cinsel temasla bulaşır dedi mi bunu öğrenmeye çalışıyorum

Hiv06
YENİ
YENİ

Mesaj  korkukorku Paz 12 Haz. - 21:41

Doktor hicbirsey demedi hiv. Cikacaksa bu ciksin dedi. Ama ne yorum yapti ne bisi. Ki bulasir mi bende bilmiyorum. Streste sebebi olabilir.

korkukorku
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  Hiv06 Paz 12 Haz. - 21:46

Bak korku korku sen dahil 4 kisiyiz koltukalti yanma kasık yanması eklemlerde ağrı dilde yanma pamukcuk dudaklarda yara halsizlik sen ve bir arkadaş testlerinizde candida çıktığını söylüyorsunuz ben ve bir arkadaşım daha bilmiyoruz ama şikayetlerimiz ortak ayni ve hepimizin hiv testleri negatif muhtemelen ayni şey ile enfekde olduk ben biran önce kurtulmak istiyorum eğer doktorun verdiği ilaç canddidaya iyi geldiyse tabiyiki şikayetlerin geçecek yarinki testinde negatif gelecek

Hiv06
YENİ
YENİ

Mesaj  korkukorku Paz 12 Haz. - 22:00

Bende koltuk alti yanmasi yok dostum pek. Baslarda azdi ve agriya dondu sonra tek genital bolge yanma vardi isinma gibi ilac kullandim krem gecti. Bende koltukalti agrisi var kardes yanmadan farkli.agiz yanmasi hic olmadi dudak yarasi da yok ki bende. Agiz ici yara o da vitaminle alakali idi hemen gecti. Benimde temellim negatif olmasi ama yarin 43 ve gelisimde test olucam. 45 te de hatta duzende tekrar olucam. Artik birinde cikacak bana gore tamam hiv 1 yok diyelim onceki testlere gore hiv 2 ne olacak? Bu yuzden antijen yerine antikor sirasi. Psikolog bile bisi yapamadi ki yarin sabah biyoenerji psikologuna da gidecem. Düşün bendeki tehlike ve sorunu. Psikolojik degil benim sorunum. Korku ve riskimin yuksekligi yurtdisi olmasi felan.hiv 2 antijenle yakalanmiyor cunku. Ve belirtilerin bugun azalmasi hatta yok olmasi sebebi 6 hafta gecmesi. Yarin yazarim sana sonucu. Belki admin bana kizicak ama gercekler boyle. Yoksa bende cok istiyorum negatif olmayi.

korkukorku
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  biocan Paz 12 Haz. - 22:02

korkukorku demiş ki:Bende koltuk alti yanmasi yok dostum pek. Baslarda azdi ve agriya dondu sonra tek genital bolge yanma vardi isinma gibi ilac kullandim krem gecti. Bende koltukalti agrisi var kardes yanmadan farkli.agiz yanmasi hic olmadi dudak yarasi da yok ki bende. Agiz ici yara o da vitaminle alakali idi hemen gecti. Benimde temellim negatif olmasi ama yarin 43 ve gelisimde test olucam. 45 te de hatta duzende tekrar olucam. Artik birinde cikacak bana gore tamam hiv 1 yok diyelim onceki testlere gore hiv 2 ne olacak? Bu yuzden antijen yerine antikor sirasi. Psikolog bile bisi yapamadi ki yarin sabah biyoenerji psikologuna da gidecem. Düşün bendeki tehlike ve sorunu. Psikolojik degil benim sorunum. Korku ve riskimin yuksekligi yurtdisi olmasi felan.hiv 2 antijenle yakalanmiyor cunku. Ve belirtilerin bugun azalmasi hatta yok olmasi sebebi 6 hafta gecmesi. Yarin yazarim sana sonucu. Belki admin bana kizicak ama gercekler boyle. Yoksa bende cok istiyorum negatif olmayi.

Psikoloğa değil psikiyatriye git iki gün arayla test yaptırmak nedir ya? Bir 21 de iki 90 da bu kadar basit
biocan
biocan
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

Mesaj  Hiv06 Paz 12 Haz. - 22:05

Korkukorku merak etme sonucun negatif gelecek ilacı doktorun verdiği günden itibaren kullandın mi bide candida cinsel yolla bulasan hastalıklar multipeksindemi çıktı gelişime gideceksen yarin candidanin cinsel temas ile bulaşıp enfeksiyon oluşturup olusturmiyacagini sorarmisin

Hiv06
YENİ
YENİ

Mesaj  Hiv06 Paz 12 Haz. - 22:09

Doktor candida için mi ilaç verdi

Hiv06
YENİ
YENİ

Mesaj  korkukorku Paz 12 Haz. - 22:12

Tamam yarin senin icin sorayim unutmazsam tabi ki. Bide safak bey varsa. Aynen onda cikti ama ben pek guvenemedim o teste. 2 gun ara ile test olmaya gelince dayanamayacak hale geldim yarin en yakin orasi var. Aslinda oranin testine guvenmiyorum vidas icinde duzene gidicem. Biocan dostum sen ne ditorsun. Okadar test sonrasi doner mi neticede 18 27 34 vidas negatif. Ve hiv 2 biliyorum cok sıkıyorum sizi ama inanin benle alakali degil. Ailemde babam agir kalp hastasi aileye bakan bende is bulamazsam bu hastalik yuzunden butun ailem mahvolucak benim derdim buu...

korkukorku
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  korkukorku Paz 12 Haz. - 22:18

Birde admin bu yaziyi basligi ile beraber siler misin? Icimi döktüm gibi oldu biraz tesekkur ederim sitene ve sana. Hem baslik insanlari korkutucu hem yazdiklarim üzücü insanlar etkilenmeden kadlirirsan guzel olur tamamı ile bu başlığı

korkukorku
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  Hiv06 Paz 12 Haz. - 22:22

Korkukorku ilacı iyiki kullandin yoksa ilerde halin perişan olacaktın merak etme hiv değilsin hiv2 bati afrika limitli ilk şikayetlerin koltukalti yanmasıyla başladıysa ayni şey ile enfkde olduk buda candida vücuda dağılmadan ilaçları kullanmana sevindim yoksa çok ciddi sağlık sorunları yasiyacaktin yarında testtin in negatif geleceğinden zerre kadar şüphen olmasin

Hiv06
YENİ
YENİ

Mesaj  korkukorku Paz 12 Haz. - 22:27

Zaten hiv i atlatsakta cikacak birsorun bu kesin. Hiv ve hepatit olmasinda bir sekilde gecer. Cok yol almamiz cok kontrol olmamiz lazim bizim

korkukorku
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  Hiv06 Paz 12 Haz. - 22:29

İlaçlarını doktorun verdiği günden beri kullaniyomusun

Hiv06
YENİ
YENİ

Mesaj  korkukorku Paz 12 Haz. - 22:30

Aslinda kremi biraktim. Ama hapi haftada 1 gun kullaniyorum. Krem normal bir krem çünkü ama ilaci kullaniyorum zaten oda hafta 1 kez

korkukorku
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  Hiv06 Paz 12 Haz. - 22:34

İste abi ilacı kullanman yanmalarini azalttı ve geçirdi koltukalti yanması şikayeti olanları takip ediyorum herkesin hiv testleri negatif ama candida var candidanin cinsel temasla bulasıp bulaşmadığını öğrenmeye calisiyodum testte olduğuna gore demekki bulaşıyo yarin birde sen sorarsan tam olur yarin bir test daha ol sonra 90a kadar olma abi bağımlılık yapıyor kendimden biliyorum sonra test olmadan rahatliyamazsin

Hiv06
YENİ
YENİ

Mesaj  korkukorku Paz 12 Haz. - 22:38

Zaten rahatlayamiyorum. Gerci rahatlikta 2 saat sürüyor..

korkukorku
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  korkukorku Paz 12 Haz. - 22:41

Bende yanma yok hem agri var agri

korkukorku
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  Hiv06 Paz 12 Haz. - 22:48

Bak abi hiva odaklandikdan sonra kabul etmek zor geliyor ilk basta yanmayla başladı biliyorum sende doktor ilacı verince yanmalarin geçti ağrılarında geçecek bende şuan hiçbirşey yok ama mantar olduğunu biliyorum hiv testlerim negatif sen eğer doktorun verdiği ilaçları kullanmasaydin çok feci yanmalarin olacaktı istediğin kadar test yap hiv negatif gelecek ama sakin doktorun önerisini almadan verdiği ilacı kesme

Hiv06
YENİ
YENİ

Mesaj  korkukorku Paz 12 Haz. - 22:51

Dostum benim derdim oncelikle hiv insallah negatif devam edecek ama umudum yok. Gerisinde de tespit cok zor olacak. Bakalim.

korkukorku
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  Hiv06 Paz 12 Haz. - 22:54

Bende öyle diyordum her test olmaya gittiğimde pozitif çıkacak bu sefer diyordum şükür hep negatif çıktı inş bi daha da pozitif çıkmaz

Hiv06
YENİ
YENİ

Mesaj  biocan Paz 12 Haz. - 23:41

korkukorku demiş ki:Birde admin bu yaziyi basligi ile beraber siler misin? Icimi döktüm gibi oldu biraz tesekkur ederim sitene ve sana. Hem baslik insanlari korkutucu hem yazdiklarim üzücü insanlar etkilenmeden kadlirirsan guzel olur tamamı ile bu başlığı

Gerçekten üzülüyorum, herkes için ayrı ayrı. Bende yaşadım benzer şeyler. Ama en büyük hatanız sürekli test olmak. Gerek yok yani. paranıza yazık.

Her tür bilgi ortada. Eskiden bu kadar şey bilmiyorduk. Türkçe kaynak yoktu. Adam akıllı hoca bulamıyorduk. Laboratuvarlarda ön yargı vardı. Artık bunlar yok. Tarih karmaşası yok. Teknik karmaşası yok. Ama sizler ne Yazıkki bir hata yapıyorsunuz. Yanlış yerlerde yanşlış şeyler araştırıyorsunız. Yanlış kişilerin söylediklerine inanıyorsunuz. Okuduklarınızı yanlış anlıyorsunuz. Öncelikli olarak kapatın şu google sayfasını aramayın olay vaka vs. Ben daha burada akut sendrom yasayan biri görmedim inanın görsem herkesten önce ben derim kardeşim hemen bir uzmana görünmen lazım diye.

Kimseye yalan borcum yok. Kimseye yoktan umut dağıtmıyorum. Ben zorluklar çektim başkaları çekmesin istiyorum. Varsa vardır yoksa yoktur. Burada söylediklerimin biri bile HIV rehberlerine aykırı ise burayı kapatıp gitmeye hazırım.

Psikoloji insanı ölüme bile xxürebilir. Bununla ilgili yazılar patlaşacağım. Lütfen kendinize hakim olun. Güçlü olun. Dik olun. Korku yarın test olmaya gitmeyerek bir adım at. Bekle iki gün daha 46 da yaptır mesela.
biocan
biocan
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

Mesaj  Hiv06 Paz 12 Haz. - 23:50

Abi siz saolun varolun beyin bir yere odaklandikdan sorna birgunde ordan ayrılamıyor bizi en iyi sen anlarsın bütün belirtileri eksizsiz yasadim kesin dedim başka ne olabilirki dedim ama şükür 120.gün antihiv negatif bir ara o kadar çok hastaneye gidiyordum kollarim eroinman gibi olmuştu mosmor simdi ise hiv olmadığıma beynimi inandırmaya çalışıyorum biraz yol katettim gerçek anlamda söylüyorum vücutta yanma olayı yasiyanlarin hepsi candida teşhisi alıyorlar bende bunun cinsel temasla bulasıp bulaşmadığını bulmaya calisiyorum

Hiv06
YENİ
YENİ

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

- Similar topics