HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
Arkadaşlar lütfen bana yardımcı olun kafayı yicem EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
Arkadaşlar lütfen bana yardımcı olun kafayı yicem EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
Arkadaşlar lütfen bana yardımcı olun kafayı yicem EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
Arkadaşlar lütfen bana yardımcı olun kafayı yicem EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
Arkadaşlar lütfen bana yardımcı olun kafayı yicem EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Arkadaşlar lütfen bana yardımcı olun kafayı yicem EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Arkadaşlar lütfen bana yardımcı olun kafayı yicem EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
Arkadaşlar lütfen bana yardımcı olun kafayı yicem EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
Arkadaşlar lütfen bana yardımcı olun kafayı yicem EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

Arkadaşlar lütfen bana yardımcı olun kafayı yicem

2 posters

Arkadaşlar lütfen bana yardımcı olun kafayı yicem Empty Arkadaşlar lütfen bana yardımcı olun kafayı yicem

Mesaj  panikatak Cuma 3 Haz. - 1:22

Arkadaşlar benim ilişkim korunmalı oldu , iyi de korundum ancak kafama öpüşmeyle bulaş olur mu sorusu takıldı? Derin öpüşme yaşadık ancak ağzımda yara yoktu onun ağzı da temizdi kan falan yoktu , çok küçük sızıntılar var mı onu bilmiyorum. Gözle görülür bir kan olması gerekmiyor mu? Böyle öpüşmeyle bulaş olur mu? Bir de ben parmağımı vajinaya sokmadım ama gezdirdim ıslandı mı hatırlamıyorum ama soradan parmağım hava ile uzun süre temas etti peçeteyle de sildim ama sigara alırken falan sigarayı ağzıma xxürürken kapmış mıyımdır diye kafayı yiyorum. 5 gün oldu belirti falan yaşamam demi? Yaşadığım belirtiler psikosomatiktir demi? Bir de ne test öneriyorsunuz? Yardımcı olursanız sevinirim. Bulaş ihtimali nedir? 14.gün hıv duo ultra olmayı düşünüyorum yeterli mi?

panikatak
YENİ
YENİ

Arkadaşlar lütfen bana yardımcı olun kafayı yicem Empty merhaba

Mesaj  enesce C.tesi 4 Haz. - 1:01

Derin öpüşmelerde bulaş olabilme riski var fakat bu risk çok az yani böle bir tanı yok için rahat olsun.
enesce
enesce
DANIŞMAN
DANIŞMAN

Arkadaşlar lütfen bana yardımcı olun kafayı yicem Empty Geri: Arkadaşlar lütfen bana yardımcı olun kafayı yicem

Mesaj  panikatak C.tesi 4 Haz. - 1:25

Derin öpüşmede iki tarafın da ağzında yara ve karşı tarafta gözle görülür kan olmalıymış değil mi? Yani sızıntı veya çatlak olsa ne olur? Ya da onda kan var ben de yara yok? Bu tür durumlarda bulaş olur mu? Kan olsa farkederdim diye düşünüyorum ben böyle bir şey farketmedim. Hocam bir de bu parmak mevzusuna ne diyorsun? Çok komik ama takıyorum kafaya. Yardımın için teşekkür ederim

panikatak
YENİ
YENİ

Arkadaşlar lütfen bana yardımcı olun kafayı yicem Empty merhaba

Mesaj  enesce C.tesi 4 Haz. - 11:16

negatif sin Laughing
enesce
enesce
DANIŞMAN
DANIŞMAN

Arkadaşlar lütfen bana yardımcı olun kafayı yicem Empty Geri: Arkadaşlar lütfen bana yardımcı olun kafayı yicem

Mesaj  panikatak C.tesi 4 Haz. - 18:11

Ya keşke herkes senin gibi rahatlatsa inşaallah nehatifimi alırım. Çok teşekkür ederim:)

panikatak
YENİ
YENİ

- Similar topics