HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
1 saat sonra teste gidiyorum lütfen yanımda olun:( EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
1 saat sonra teste gidiyorum lütfen yanımda olun:( EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
1 saat sonra teste gidiyorum lütfen yanımda olun:( EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
1 saat sonra teste gidiyorum lütfen yanımda olun:( EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
1 saat sonra teste gidiyorum lütfen yanımda olun:( EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

1 saat sonra teste gidiyorum lütfen yanımda olun:( EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

1 saat sonra teste gidiyorum lütfen yanımda olun:( EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
1 saat sonra teste gidiyorum lütfen yanımda olun:( EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
1 saat sonra teste gidiyorum lütfen yanımda olun:( EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

1 saat sonra teste gidiyorum lütfen yanımda olun:(

5 posters

1 saat sonra teste gidiyorum lütfen yanımda olun:( Empty 1 saat sonra teste gidiyorum lütfen yanımda olun:(

Mesaj  ceyda1234 Ptsi 30 Mayıs - 5:36

Arkadaşlar çok korkuyorum hiç iyi değilim işi şeyler hissetmiyorum birkaç saate kadar Aile hekimine anti hiv elisa testi olmaya gideceğim. 78.gün negatif idi. Ya değişmişse pozitif olmuşsa? Çok korkuyorum lütfen destek olun. Sizce değişim olmuş mudur

ceyda1234
YENİ
YENİ

1 saat sonra teste gidiyorum lütfen yanımda olun:( Empty Geri: 1 saat sonra teste gidiyorum lütfen yanımda olun:(

Mesaj  Nazlı Ptsi 30 Mayıs - 8:36

Olmamıştır rahat ol yaptır ve kurtul.
Nazlı
Nazlı
DANIŞMAN
DANIŞMAN

1 saat sonra teste gidiyorum lütfen yanımda olun:( Empty Geri: 1 saat sonra teste gidiyorum lütfen yanımda olun:(

Mesaj  ceyda1234 Ptsi 30 Mayıs - 8:59

Nazlıcım gittiğimde benim aile hekimim izinli idi başka bir aile hekimine gittim olayı anlatamadım şüpheli temasımı anlatamadım tabi. Utandım adamdan. Yanında başkaları da vardı. Başka bir bahane buldum bizim bölümde bir arkadaş hiv kapmış onlara gidip gelirdim aynı yemegi yedik fln diye mecburen yalan söylemek zorunda kaldım adam ise aynı yemeği yemekle bulaşmaz dedi bende olsun kafam rahat etsin dedim tamam dedi barkod verdi o barkod ile kan aldırdım. Barkodda "Hormon Elisa" yazıyordu. 1 tüp alındı kan. Doğru mu ? Gerçi diğer aile hekiminde yani 78.gün yaptırdığım kendi aile hekimimde de hormon elisa yazıyordu. Çıkan sonuçta da anti hiv yazıyordu ve değerleri vardı. Doğru degil mi yaptırmış oldugum test? Sonuca ise verilen barkod no ve tc ile bakacaım Mersin halk sağlığı laboratuvarı sitesinden.. Of zor bir süreç..

ceyda1234
YENİ
YENİ

Mesaj  biocan Ptsi 30 Mayıs - 9:43

ceyda1234 demiş ki:Nazlıcım gittiğimde benim aile hekimim izinli idi başka bir aile hekimine gittim olayı anlatamadım şüpheli temasımı anlatamadım tabi. Utandım adamdan. Yanında başkaları da vardı. Başka bir bahane buldum bizim bölümde bir arkadaş hiv kapmış onlara gidip gelirdim aynı yemegi yedik fln diye mecburen yalan söylemek zorunda kaldım adam ise aynı yemeği yemekle bulaşmaz dedi bende olsun kafam rahat etsin dedim tamam dedi barkod verdi o barkod ile kan aldırdım. Barkodda "Hormon Elisa" yazıyordu. 1 tüp alındı kan. Doğru mu ? Gerçi diğer aile hekiminde yani 78.gün yaptırdığım kendi aile hekimimde de hormon elisa yazıyordu. Çıkan sonuçta da anti hiv yazıyordu ve değerleri vardı. Doğru degil mi yaptırmış oldugum test? Sonuca ise verilen barkod no ve tc ile bakacaım Mersin halk sağlığı laboratuvarı sitesinden.. Of zor bir süreç..

Sakin ol tüpte ne yazdığı önemli değil. Sonucunu al, bir değişim olmayacaktır. Hastalığın teste Yansımaz, nadiren girbal enfeksiyonlarda hatalı pozitiflik olur. Bir aksilikle karşılaşacağını sanmıyorum.
biocan
biocan
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://Pozitifrehber.com

Mesaj  ceyda1234 Ptsi 30 Mayıs - 10:07

Dakika başı halk sağlığı laboratuvarınnın sitesine giriyorum açıklandı mı diye.. çok korkuyorum
İnşallah dediginiz gibi olur sorun çıkmaz. Sizler daha tecrübelisiniz anladığım kadarıyla . Biocan 78 de negatif alıp sonradan pozitife dönen vaka olmuş mudur? Bildiğin duydugun şahit olduğun byle durumlar var mı

ceyda1234
YENİ
YENİ

Mesaj  ceyda1234 Ptsi 30 Mayıs - 10:36

birde benim yaptırdığım testler kaçıncı nesil bilmiyorum ama yeni olmasa gerek. çünkü antijen ve antikora aynı anda bakmıyor hatta anti hiv 1-2 de yazmıyor sadece anti hiv yazıyor. kimilerinde anti hiv 1-2 yazıyor bu sitede okuduklarımda. bende neden bu yok ki acaba. yapılan test yeterli olacak mı diye endişe de ediyorum

ceyda1234
YENİ
YENİ

Mesaj  Kafadansakat Ptsi 30 Mayıs - 15:37

78.ci günden sonra pozitif olmaz

Kafadansakat
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  ceyda1234 Ptsi 30 Mayıs - 15:40

Kafadansakat demiş ki:78.ci günden sonra pozitif olmaz

Sonuç çıkmış yani halk sağlığı laboratuvarondan takip ediyorum saat 1 gibi cihaza yüklendi yazıyordu saat 15.50 gibi baktım cihazdan sonuc geldi yazıyo ama sonuç göstere tıklayınca onaylanmış sonuç bulunmamıştır yazıyor çok korkuyorum ne olur burda olun . Sahi değişmez mi sonuç ??

ceyda1234
YENİ
YENİ

Mesaj  Kafadansakat Ptsi 30 Mayıs - 15:57

Değişmez rahat ol sen sen ol bir daha korunmasız ilişkiye girme

Kafadansakat
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  LaBarbada Çarş. 1 Haz. - 21:38

ee sonuc ne oldu iki gun gecmis geri donseydin keske Sad

LaBarbada
TANIDIK
TANIDIK

- Similar topics