HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
Lütfen Allah rızası için bana İstanbul'da Labaratuvar önerin EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
Lütfen Allah rızası için bana İstanbul'da Labaratuvar önerin EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
Lütfen Allah rızası için bana İstanbul'da Labaratuvar önerin EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
Lütfen Allah rızası için bana İstanbul'da Labaratuvar önerin EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
Lütfen Allah rızası için bana İstanbul'da Labaratuvar önerin EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Lütfen Allah rızası için bana İstanbul'da Labaratuvar önerin EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Lütfen Allah rızası için bana İstanbul'da Labaratuvar önerin EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
Lütfen Allah rızası için bana İstanbul'da Labaratuvar önerin EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
Lütfen Allah rızası için bana İstanbul'da Labaratuvar önerin EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

Lütfen Allah rızası için bana İstanbul'da Labaratuvar önerin

5 posters

Lütfen Allah rızası için bana İstanbul'da Labaratuvar önerin Empty Lütfen Allah rızası için bana İstanbul'da Labaratuvar önerin

Mesaj  surgeon_hulk Perş. 3 Ara. - 14:58

73 gün önce hayatımın hatasını yaptım Ve bir hayat kadını ile birlikte oldum çok üzgünüm çok pişmanım Ve çok korkuyorum İstanbul'da test yaptırmaya karar verdim Allah Rızası için bana İstanbul'da sonuçları güvenilir bir labaratuvar önerin arkadaşlar

surgeon_hulk

Lütfen Allah rızası için bana İstanbul'da Labaratuvar önerin Empty Geri: Lütfen Allah rızası için bana İstanbul'da Labaratuvar önerin

Mesaj  Nazlı Perş. 3 Ara. - 15:56

istanbulun neresindesin ? Aslında bir hastanenin enfeksiyon servisine gidip doktor gözetiminde testlerini yaptırman en doğrusu özel bir durumun yoksa tabi.
Nazlı
Nazlı
DANIŞMAN
DANIŞMAN

Lütfen Allah rızası için bana İstanbul'da Labaratuvar önerin Empty Geri: Lütfen Allah rızası için bana İstanbul'da Labaratuvar önerin

Mesaj  surgeon_hulk Perş. 3 Ara. - 17:15

Çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgilerden dolayı İnşallah şüpheli durumda olan tüm arkadaşlarım sağlıklı çıkar ,enfekte olmuş arkadaşlarım da İnşallah en kısa zamanda bu hastalığın çözümü bulunup sağlıklarına kavuşurlar

surgeon_hulk

Mesaj  enesce C.tesi 5 Ara. - 12:33

surgeon_hulk demiş ki:73 gün önce hayatımın hatasını yaptım Ve bir hayat kadını ile birlikte oldum çok üzgünüm çok pişmanım Ve çok korkuyorum İstanbul'da test yaptırmaya karar verdim Allah Rızası için bana  İstanbul'da sonuçları güvenilir bir labaratuvar önerin arkadaşlar

ilişkin korunmasız oldu ise mavi tıp labaratuvarına gidip hiv duo ultra testi yaptırabilirsin 14 günden sonra sonucu net ve kesindir değişmez hasekinin karşısında.
enesce
enesce
DANIŞMAN
DANIŞMAN

Mesaj  eagle Ptsi 7 Ara. - 17:29

ben testimi istanbul anadolu yakasında düzen tıp laboratuvarının bir şubesinde yaptırdım. laboratuvar küçük bir şube ancak testlerini istanbul mecidiyeköydeki merkezlerine göndererek yaptırıyorlar hiv duo ultra, diğer çok kullanıcısı olan sitedeki arkadaşları anlamıyorum ve insanlarda diğer laboratuvarlara güvensizlik oluşturarak bu fobiyi besleyecek seviyede sadece mavi tıp laboratuvarından bahsetmelerini de hatta bazıları hiv duo ultrayı anadolu yakasında ya da izmir ankara gibi büyük şehirlerde bulamazsın şeklinde bile yorumlar yapıyorlar dehşetle okuyorum bazı insanların meselelerinin hivle mücadele ya da sadece bilinçlendirme değil farklı bir şeyler olduğunu düşünmeye sebebiyet veriyor bu hareket. amacım kimseyi eleştirmek değil ama insanların bu kadar hassas oldukları bir dönemde tek bir adres vermek farklı yerlerde testlerini yaptırıp negatiflerini alan insanları fobiye sürüklüyor ki bu çok acı.. güvenilir laboratuvardan kastınız nedir hulk kardeşim? bana göre akredite olan ya da uluslararası programlara entegre , merdiven altı olmayan laboratuvarlar güvenilirdir olduğunuz testlere güvenin ister maviye ister düzene isterseniz bilindik kaliteli testleri seçenekleri arasında bulunduran diğer laboratuvarları tercih edin..

eagle

Mesaj  gokyuzu Ptsi 7 Ara. - 22:09

gecmiste pek cok labaratuvarla iliskim olmasina ragmen bu konuda herhangi bir isim vermek konusunda hep tutucu oldum. neticede bu kurumlarin tamami ticari muesselseler.. bu nedenle benim acimdan herhangi bir kurumun ismi verilirken onemli olan o kurumlarda anonim test uygulamasi varmi yada kisiye verilen danismanlik hizmetinin yeterliligi.. sizler eger bir kurum onerecekseniz ordaki uzmanlarin yaklasimindan yada sizlere davranislarindan dolayi olmali.. neticede turkiyeye ithal edilecek test urunlerinin kalitesi dunya saglik örgutunun standartlarina sahip olmak zorundadir.. bu noktada tum labaratuvar ve hastahanelerde kullanilan testlerin ayni guvenilikte oldugundan yola cikarsak bence önerilerinizin temelini kisiye yaklasim ve danismanlik hizmetinin kalitesi olusturmali.
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://hivaids.hateam.com

Mesaj  enesce Salı 8 Ara. - 0:58

gokyuzu demiş ki: gecmiste pek cok labaratuvarla iliskim olmasina ragmen bu konuda herhangi bir isim vermek konusunda hep tutucu oldum. neticede bu kurumlarin tamami ticari muesselseler..  bu nedenle benim acimdan herhangi bir kurumun ismi verilirken onemli olan o kurumlarda anonim test uygulamasi varmi yada kisiye verilen danismanlik hizmetinin yeterliligi..  sizler eger bir kurum onerecekseniz ordaki uzmanlarin yaklasimindan yada sizlere davranislarindan dolayi olmali.. neticede turkiyeye ithal edilecek test urunlerinin kalitesi dunya saglik örgutunun standartlarina sahip olmak zorundadir..  bu noktada tum labaratuvar ve hastahanelerde kullanilan testlerin ayni guvenilikte oldugundan yola cikarsak bence önerilerinizin temelini kisiye yaklasim ve danismanlik hizmetinin kalitesi olusturmali.

Fırat abi adamlar paranın peşinde deil önce öykünü dinliyor sonra testi öneriyor lar mesela ben hiv duo ultra yaptırdım orada sonra dedimki pcr yapın adamlar testin sonucu net ve kesin pcr a gerek yok yapmayalım die 2 saat uğraştılar ve çok pahalı gerek yok parana yazık dediler ben dinlemedim yapın dedim sonuç negatif geldi.onun için tavsiye ettim arkadaşa.
enesce
enesce
DANIŞMAN
DANIŞMAN

- Similar topics