HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
30 gün sonra p24+igg negatif EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
30 gün sonra p24+igg negatif EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
30 gün sonra p24+igg negatif EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
30 gün sonra p24+igg negatif EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
30 gün sonra p24+igg negatif EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

30 gün sonra p24+igg negatif EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

30 gün sonra p24+igg negatif EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
30 gün sonra p24+igg negatif EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
30 gün sonra p24+igg negatif EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

30 gün sonra p24+igg negatif

4 posters

30 gün sonra p24+igg negatif Empty 30 gün sonra p24+igg negatif

Mesaj  dreamnigt12 Perş. 18 Şub. - 22:02

32 gün once korunmasız olarak oral seks olayım oldu seks iscisi ile beraber ve bosaldiktan sonra pecete kan ve benzeri birsey yoktu 30 gün sonra hiv combi testi oldum ve negatif cıktı acaba bu saatten sonra donme ihtimali varmidir testin

dreamnigt12

30 gün sonra p24+igg negatif Empty Geri: 30 gün sonra p24+igg negatif

Mesaj  strider Cuma 19 Şub. - 15:01

dreamnigt12 demiş ki:32 gün once korunmasız olarak oral seks olayım oldu seks iscisi ile beraber ve bosaldiktan sonra pecete kan ve benzeri birsey yoktu 30 gün sonra hiv combi testi oldum ve negatif cıktı acaba bu saatten sonra donme ihtimali varmidir testin

Merhaba,

Aynı şekilde benimde korunmasız bir oral ilişkim oldu 28. günde sizin gibi antijen+antikor testi yaptırdım. Sonuçların hepsi negatif çıktı. Laboratuvardaki kişiler başka teste gerek olmadığını söylediler. Obsesif olduğum için (psikolojik destek alıyorum) 48. ve 90. günlerde de devlet hastanesinde Elisa testi oldum bu testlerde de aynı şekilde antijen ve antikora beraber bakılıyor.  Bu testlerde negatif olarak sonuçlandı. Sonuçlar değişmeyecektir fakat sende benim gibi takıntılıysan 90. günde Elisa testi olabilirsin.

Biraz daha içini rahatlatacak birşey daha söyleyeyim özel laboratuvardakiler bugüne kadar 28. günde (yani 2 ila 4 hafta arası sizinde testiniz aşağı yukarı o araya geliyor çünkü antijenin en fazla olduğu aradır) yapılan antijen+antikor testinde negatif alan bir kişinin daha sonra pozitifliğe dönmediğini söylediler. %99,88 güvenliymiş.

Adminlerimiz daha detaylı bilgi vereceklerdir.

Geçmiş olsun

strider
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  dreamgamer Cuma 19 Şub. - 15:26

oncelikle dreamnigt12 adresime nedensiz bir sekilde giris yapamadigim için buradan cevap veriyorum cevaplar için cok esekkuler takınlı konusunda cok ustayimdir ama artik arastirmamdan sonucu takıntya gerek kalmadigini düsünüyorum zaten 16 gün test yaptirdim negatif cıktı ama takıntı cok felaket 30 gün sonra test yaptirdim bu sefer sonuc 0.0190 iken 0.0170 cıktı doktorda takıntıya gerek yok zaten trilyonda bir bulasi olur de biz yılda binlerce test yapiyoruz belki dedi negatiften pozitife cıkma ihtimali gormedim dedi

dreamgamer

Mesaj  biocan Cuma 19 Şub. - 23:30

dreamgamer demiş ki:oncelikle dreamnigt12 adresime nedensiz bir sekilde giris yapamadigim için buradan cevap veriyorum cevaplar için cok esekkuler takınlı konusunda cok ustayimdir ama artik arastirmamdan sonucu takıntya gerek kalmadigini düsünüyorum zaten 16 gün test yaptirdim negatif cıktı ama takıntı cok felaket 30 gün sonra test yaptirdim bu sefer sonuc 0.0190 iken 0.0170 cıktı doktorda takıntıya gerek yok zaten trilyonda bir bulasi olur de biz yılda binlerce test yapiyoruz belki dedi negatiften pozitife cıkma ihtimali gormedim dedi

Dreamgamer merhaba,

Oral sekste alıcı taraf HIV açısından tehlike altındadır. Fakat bu tehlike 0'a oldukça yakındır ve tıbbı olarak zaman zaman tartışma konusu olur. Enfekte insanların çok büyük bir çoğunluğu ilk 4 hafta içerisinde pozitif sonucu almaktadır. Yaptırdığın 4. nesil test bu sürede oldukça güvenilir sonuçlar vermektedir. Sonucunun değişeceğini düşünmüyorum. Bundan sonra test yaptırmayı düşünüyorsan 90. günü bekle aralarda test yaptırma ve konuyu kapat.
biocan
biocan
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://Pozitifrehber.com

- Similar topics