HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
Sknti Stres ve testler EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
Sknti Stres ve testler EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
Sknti Stres ve testler EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
Sknti Stres ve testler EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
Sknti Stres ve testler EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Sknti Stres ve testler EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Sknti Stres ve testler EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
Sknti Stres ve testler EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
Sknti Stres ve testler EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 7 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 7 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

Sknti Stres ve testler

2 posters

Sknti Stres ve testler Empty Sknti Stres ve testler

Mesaj  haykocepkinn Cuma 13 Mayıs - 17:53

Merhabalar arkadaslar bundan 10 ay once supheli iliskim oldu ve 3.ay ve 8.ayda elista testleri yaptim hiv ve hepatitler negatif geldi cok sukur bunlardan dolayi hicbir suphem yok , yanliz bundan 1 ay once yani 9.ayda penisimin yan tarafinda sivilce tarzi 3 tane sivilce olustu ve hemen doktora kostum tabi bakti alerjik bisi dedi bende hpv veya baska bi cinsel hastalikmi diye sordum yok dedi 1 hafta sonra 2.cildiye doktoruna gittim oda aleejik bisi dedi ilac kullan geccer dedi o doktordan 1 hafta sonrada 3.cildiye doktoruna gittim oda alerjik spesifik bisi cinsel bi hasgalik degil dedi ilac verdi ise yaradi gibi duzeldi biraz ama kaldi tabi kontrole gittim ilaca devam et dedi sonra devam ettim avuc icimde cok cok az dokuntu gibi bisi cikti doktora kostum bakri mevsimsel alerji ve cok kimyasala dokundugun icin olmustur dedi bende elimi cok yikayan birisiyim ondandir dedim 1 gun kullandim dokuntu diye bisi kalmadi gecti interneten arastirma yapiyim dedim sifilize bakrim belietilere cok korktum yaa sifiliz oldum diye hemen bi uroloji doktoruna kostum penisimdeki sivilceleri gosterdim hemen hemen iyilesmis ancak dokulunca oldugu farkediliyor neyse bakti sonra oda alerjik dedi bende sifilizden supheleniyorum ve korkuyorum dedim adam sifiliz boyle olmaz sankr denilen yaralar yapar lenf bezlerin siser penisinde yaralar olusur akinti olusur dedi test yaptiralim dedim yok gerek yok cunku sende hicbir belirtisi yok dedi 10 ay once cinsel iliski oldugunu soyledim olsaydi o belietileri yasardin dedi bende peniste yaralar olusmadi derimde ciddi dokuntuler olmadi sonra lenf bezlerim sismedi ama iste psikoloji naparsin hala sifilizden supehleniyorum acaba sifiliz testi yaptirmaya gerek varmi yokmu ?

haykocepkinn
YENİ
YENİ

Sknti Stres ve testler Empty Geri: Sknti Stres ve testler

Mesaj  haykocepkinn Cuma 13 Mayıs - 19:09

Bide belirtisiz gelisirmi frengi

haykocepkinn
YENİ
YENİ

Mesaj  biocan Cuma 13 Mayıs - 19:51

haykocepkinn demiş ki:Bide belirtisiz gelisirmi frengi

Doktoruna güvenmelisin
biocan
biocan
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://Pozitifrehber.com

Mesaj  haykocepkinn Cuma 13 Mayıs - 20:06

Biocan kardes sifiliz belirti vermeden gelisirmi sankr olusturmadan mesela yada dokuntu olusturmadan cunku bende bu iki belirtide yok len bezindede belirti yok sadece bogaz agrisi ve bas agrisi var bogaz agrisi dedigimde bogazimda bisi varmis hissi var sadece yani kuskuluyum

haykocepkinn
YENİ
YENİ

Mesaj  biocan Paz 15 Mayıs - 11:38

haykocepkinn demiş ki:Biocan kardes sifiliz belirti vermeden gelisirmi sankr olusturmadan mesela yada dokuntu olusturmadan cunku bende bu iki belirtide yok len bezindede belirti yok sadece bogaz agrisi ve bas agrisi var bogaz agrisi dedigimde bogazimda bisi varmis hissi var sadece yani kuskuluyum

Olmaz Sifilizin 3 evresi olur. Hiç birini yaşamamışsın. Unut gitsin. Unutamıyorum dersen fta-abs veya tpha yaptır ve kapa konuyu.
biocan
biocan
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://Pozitifrehber.com

- Similar topics