HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
27. mi 28. gun mu oluyor? Enesce mehmet123ya da bilen biri yardim arkadaslar. EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
27. mi 28. gun mu oluyor? Enesce mehmet123ya da bilen biri yardim arkadaslar. EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
27. mi 28. gun mu oluyor? Enesce mehmet123ya da bilen biri yardim arkadaslar. EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
27. mi 28. gun mu oluyor? Enesce mehmet123ya da bilen biri yardim arkadaslar. EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
27. mi 28. gun mu oluyor? Enesce mehmet123ya da bilen biri yardim arkadaslar. EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

27. mi 28. gun mu oluyor? Enesce mehmet123ya da bilen biri yardim arkadaslar. EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

27. mi 28. gun mu oluyor? Enesce mehmet123ya da bilen biri yardim arkadaslar. EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
27. mi 28. gun mu oluyor? Enesce mehmet123ya da bilen biri yardim arkadaslar. EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
27. mi 28. gun mu oluyor? Enesce mehmet123ya da bilen biri yardim arkadaslar. EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 7 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 7 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

27. mi 28. gun mu oluyor? Enesce mehmet123ya da bilen biri yardim arkadaslar.

2 posters

27. mi 28. gun mu oluyor? Enesce mehmet123ya da bilen biri yardim arkadaslar. Empty 27. mi 28. gun mu oluyor? Enesce mehmet123ya da bilen biri yardim arkadaslar.

Mesaj  korkukorku Ptsi 23 Mayıs - 14:26

Geçen ayın son günü saat 18:00 gibi yapılan şüpheli durumdan sonra Mayıs ayının 19 unda sabah combi yaptırdım negatif çıktı. Mavi lab tekrar gelmemi söyledi ama yurtdışında olduğum için 28 mayısta gidicem. Bu 27. Gün mü 28 . Gün mü oluyor? Antikor oluşmaması veya antijen bitme durumu olabilir mi o günde? ?? Çünkü 21 en ideali deniyor hatta bazıları 28 ama antikor için. Bir türlü anlamadım. İlk teste de güvenebilir miyim? Hayatım zindana döndü gurbet ellerde. Lütfen yardım edin.

korkukorku
TANIDIK
TANIDIK

27. mi 28. gun mu oluyor? Enesce mehmet123ya da bilen biri yardim arkadaslar. Empty Geri: 27. mi 28. gun mu oluyor? Enesce mehmet123ya da bilen biri yardim arkadaslar.

Mesaj  biocan Ptsi 23 Mayıs - 19:18

korkukorku demiş ki:Geçen ayın son günü saat 18:00 gibi yapılan şüpheli durumdan sonra Mayıs ayının 19 unda sabah combi yaptırdım negatif çıktı. Mavi lab tekrar gelmemi söyledi ama yurtdışında olduğum için 28 mayısta gidicem. Bu 27. Gün mü 28 . Gün mü oluyor? Antikor oluşmaması veya antijen bitme durumu olabilir mi o günde? ?? Çünkü 21 en ideali deniyor hatta bazıları 28 ama antikor için. Bir türlü anlamadım. İlk teste de güvenebilir miyim? Hayatım zindana döndü gurbet ellerde. Lütfen yardım edin.

Farketmez. 4. Nesil test için oldukça güvenilir bir sonuç verir 21 gün sonrası. 3. Ayda tekrarlarsın.
biocan
biocan
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://Pozitifrehber.com

27. mi 28. gun mu oluyor? Enesce mehmet123ya da bilen biri yardim arkadaslar. Empty Geri: 27. mi 28. gun mu oluyor? Enesce mehmet123ya da bilen biri yardim arkadaslar.

Mesaj  korkukorku Ptsi 23 Mayıs - 21:39

Peki 19 a guvenebilir miyim??? Offf mahvoldum yaaa

korkukorku
TANIDIK
TANIDIK

- Similar topics