HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
72. Gün test sonuçları bu test yeter mi? EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
72. Gün test sonuçları bu test yeter mi? EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
72. Gün test sonuçları bu test yeter mi? EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
72. Gün test sonuçları bu test yeter mi? EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
72. Gün test sonuçları bu test yeter mi? EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

72. Gün test sonuçları bu test yeter mi? EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

72. Gün test sonuçları bu test yeter mi? EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
72. Gün test sonuçları bu test yeter mi? EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
72. Gün test sonuçları bu test yeter mi? EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

72. Gün test sonuçları bu test yeter mi?

3 posters

72. Gün test sonuçları bu test yeter mi? Empty 72. Gün test sonuçları bu test yeter mi?

Mesaj  emre1233 Ptsi 11 Nis. - 10:53

Hiv 1-2 lg G + p24 ag (ELFA) NEGATİF NEGATİF

Testi antalya medila laboratuvar merkezinde oldum . 72. Gün için yetermi 90 da bidaha olmalımıyım ?
Ayrıca hiç sayısal bi şey yok acaba sınıra yakın falan diye paylaşmadılar mı?

emre1233
TANIDIK
TANIDIK

72. Gün test sonuçları bu test yeter mi? Empty Geri: 72. Gün test sonuçları bu test yeter mi?

Mesaj  Nazlı Ptsi 11 Nis. - 11:02

emre1233 demiş ki:Hiv 1-2 lg G + p24 ag (ELFA) NEGATİF NEGATİF

Testi antalya medila laboratuvar merkezinde oldum . 72. Gün için yetermi 90 da bidaha olmalımıyım ?
kaçıncı test? Sınıra yakın diye paylaşmadılar mı diye birşey söz konusu olamaz. Sizi ilgilendiren sadece negatif yazmasıdır. who 42 kesin diyor ama benim fikrim 84sonrası yani 3aylık dönemdir.
Nazlı
Nazlı
DANIŞMAN
DANIŞMAN

72. Gün test sonuçları bu test yeter mi? Empty Geri: 72. Gün test sonuçları bu test yeter mi?

Mesaj  emre1233 Ptsi 11 Nis. - 11:08

90 da bidaha mı olayım ayrıca bu hangi test ?

emre1233
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  Nazlı Ptsi 11 Nis. - 11:12

emre1233 demiş ki:90 da bidaha mı olayım ayrıca bu hangi test ?
antijen antikor birlikte bakılmış hiv combo... Daha önce testin varsa olma birdaha.
Nazlı
Nazlı
DANIŞMAN
DANIŞMAN

Mesaj  emre1233 Ptsi 11 Nis. - 11:15

Bu ilk testim doktor 21. Günden sonra %100 dedi ama ben yinede bu siteye sorayım dedim iyiki sormuşum yetersizmiş demekki bu arada riskli temaslarım korunmasız oral ve öpüşme

emre1233
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  Nazlı Ptsi 11 Nis. - 11:29

emre1233 demiş ki:Bu ilk testim doktor 21. Günden sonra %100 dedi ama ben yinede bu siteye sorayım dedim iyiki sormuşum yetersizmiş demekki bu arada riskli temaslarım korunmasız oral ve öpüşme

%100 diye birşey yoktur tıpta.... benim şahsi fikrim 3 ay. Ona bakarsan Who ya göre 42 kesin kabul ediliyor yaptırıp yaptırmamak sana kalmış . ilişkin korunmalı oldu ise kesinlikle yaptırmana gerek yok.
Nazlı
Nazlı
DANIŞMAN
DANIŞMAN

72. Gün test sonuçları bu test yeter mi? Empty Merhaba

Mesaj  enesce Ptsi 11 Nis. - 11:31

emre1233 demiş ki:Hiv 1-2 lg G + p24 ag (ELFA) NEGATİF NEGATİF

90 da olacağın testte negatif gelecek ama içini rahatlamak için olabilirsin.Negatifsin.
enesce
enesce
DANIŞMAN
DANIŞMAN

Mesaj  emre1233 Ptsi 11 Nis. - 11:40

Şöyle diyim ocak 1 de korunmasız oral öpüşme barda tanıştığım biriyle .21 ve 23 ocakta da 2 farklı hayat kadınıyla her türlü korunarak ilişki kondomda yırtılma patlama tespit etmedim yani en son korunmasız oral ve öpüşmeden sonra geçen süre 97 gün
Diğer korunarak hayat kadınlarıyla olan ilişkiden 77 gün(72 demiştim hesaplayınca 77 imiş) sonra yani 7 nisanda yapılan test dir bu

emre1233
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  emre1233 Çarş. 13 Nis. - 9:52

Cevap verirmisiniz?

emre1233
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  Nazlı Çarş. 13 Nis. - 10:09

korunmuşsun cevap verilmiş hala neyin cevabını bekliyorsun ?
Nazlı
Nazlı
DANIŞMAN
DANIŞMAN

- Similar topics