HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
Test suresini yanlismi biliyorum yardimci olurmusunuz EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
Test suresini yanlismi biliyorum yardimci olurmusunuz EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
Test suresini yanlismi biliyorum yardimci olurmusunuz EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
Test suresini yanlismi biliyorum yardimci olurmusunuz EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
Test suresini yanlismi biliyorum yardimci olurmusunuz EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Test suresini yanlismi biliyorum yardimci olurmusunuz EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Test suresini yanlismi biliyorum yardimci olurmusunuz EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
Test suresini yanlismi biliyorum yardimci olurmusunuz EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
Test suresini yanlismi biliyorum yardimci olurmusunuz EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

Test suresini yanlismi biliyorum yardimci olurmusunuz

+2
terazi123
karmasik32
6 posters

Test suresini yanlismi biliyorum yardimci olurmusunuz Empty Test suresini yanlismi biliyorum yardimci olurmusunuz

Mesaj  karmasik32 Ptsi 21 Mart - 8:15

Arkadaslar merhaba..supheli iliskimden bugun 18 gun gecti..kafam allak bullak oldu..internetten gordugum bilfilerle izmirde bir labaratuvari aradim hiv rna viral yuk testi olmak istiyorum..doktoruyla gorusturduler..doktor kacinci gundesin dedi..dedimki 18..bana cvbi ise net oldu.ne gerek var viral yuke 21. Gunde gel combi yapariz guvenilirligi %95tir dedi..ama bazi yerlerde 21 de degil 28 de gidin diyorlar..bu strese dayanamiyorum..nasil yapmaliyim bir akil verin lutfen..acikcasi evliyim ve esime 18 gundur bahaneler buluyorum..sizce 21 mi yoksa 25 mi yoksa 28 demi gitmeliyim combo teste..ve guvenilirlik dedikleri kadar yuksekmi..21. Gun yetiyorsa neden bazi forumlarda 21 gun erken 28 de gidin yaziyorlar..??

karmasik32
YENİ
YENİ

Test suresini yanlismi biliyorum yardimci olurmusunuz Empty Geri: Test suresini yanlismi biliyorum yardimci olurmusunuz

Mesaj  Misafir Ptsi 21 Mart - 8:43

Vidas duo ultra ya 14. Günden itibaren bakılabilirmis ..

Misafir
Misafir

Test suresini yanlismi biliyorum yardimci olurmusunuz Empty Geri: Test suresini yanlismi biliyorum yardimci olurmusunuz

Mesaj  karmasik32 Ptsi 21 Mart - 8:44

Bu combo test ile vidas dediginiz ayni seymi

karmasik32
YENİ
YENİ

Mesaj  karmasik32 Ptsi 21 Mart - 9:43

Arkadaslar banada yardimci olurmusunuz..gecerli yontem nedir ilk sorumda durumu anlattim.

karmasik32
YENİ
YENİ

Mesaj  terazi123 Ptsi 21 Mart - 9:56

karmasik32 demiş ki:Arkadaslar banada yardimci olurmusunuz..gecerli yontem nedir ilk sorumda durumu anlattim.
Hiv duo ultra antikor ve antijeni ayrı ayrı ölçüp ayrı ayrı sonuç verir ve 14. günden sonra güvenilirliği %99,88'dir. Combo/combi ise antikor ve antijen için aynı/tek sonuç verir ve 28'den sonra yapılması önerilir. Dolayısıyla süren hiv duo ultra için yeterli. Lab ile konuş hiv duo ultra yapılmasını talep et. Ama 90 da diğer CYGB ile teyit ettir sonucu. Merak etme hiv duo ultradan alacağın ilk sonuç değişmez.

terazi123
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  karmasik32 Ptsi 21 Mart - 14:14

Simdi izmir biolab i aradim.ordaki doktor 14 gunu gectiysen gel combi yapalim dedi.herkes 21 hatta 28 derken doktor neden 14 diyor.ne yapmaliyim sizce.? 25 gunumu beklesem acaba

karmasik32
YENİ
YENİ

Mesaj  Misafir Ptsi 21 Mart - 15:05

Abi o vidas duo ultra sitesinden baktım 14 günden sonra yaptırılabilir guvenirligi yüksek

Misafir
Misafir

Mesaj  emre35 Ptsi 21 Mart - 15:08

karmasik32 demiş ki:Simdi izmir biolab i aradim.ordaki doktor 14 gunu gectiysen gel combi yapalim dedi.herkes 21 hatta 28 derken doktor neden 14 diyor.ne yapmaliyim sizce.? 25 gunumu beklesem acaba

Biolab ta ki test vidas değil yani duo ultra kullanmıyorlar combi test yapıyor kitini tam olarak bilmiyorum ama 14 gün erken bu test için.21'den önce yaptırma.

emre35
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  karmasik32 Ptsi 21 Mart - 18:04

Peki vidas i izmirde nerde yaptirabilirim

karmasik32
YENİ
YENİ

Mesaj  Misafir Ptsi 21 Mart - 18:07

Kargo test yaptır abi em iyisi mavi labaratuvara olmadı bursada güven tıp var

Misafir
Misafir

Mesaj  Ati Ptsi 21 Mart - 18:49

İzmir de uçkun Laboratuvarı var hiv duo ultra çalışan iyi bir doktor ve sahibi var kesinlikle konuş muhabbet et bazen agresif olabilir ama gerçekten işini ciddiye alarak ilgi ile yapar

Ati
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  Ati Ptsi 21 Mart - 18:50

Dr Turan uçkun

Ati
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  karmasik32 Ptsi 21 Mart - 19:17

Duo ultranin fiyati combo ile aynimi peki.yoksa dahami pahali..combo testi biolab 90tl istiyor

karmasik32
YENİ
YENİ

Mesaj  Ati Ptsi 21 Mart - 19:29

Ben ankara düzen de oldum ultra yı 150 ya da 180 olması lazım İzmir deki Lab ı ara kafana takılanı da sor hoca gerçekten yardımcı oluyor ben Ankara'dan aradım hocam ben 115 de test oldum negatif size gelsem tekrarlasak olur mu dedim gel çay içelim ama test için gelme dedi yaptığın test yeterli dedi

Ati
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  hik3444 Ptsi 21 Mart - 22:34

combo 28 den sonra yaptır ama hiv duo ultra yaptır daha hassas bir test

bende evliyim ve aynı boku yedim senin şimdi dilin beyazlaşmıştır stressden eşine ağzımda bakteri var diyorsun doktora gittim bulaşıcı olabilir dedi ilişkiyi yasaklı diyosun kardeşim, bu dönemde aşırı ilgili veya aşırı ilgisiz kalma orta derece davran

hik3444

Mesaj  hik3444 Ptsi 21 Mart - 22:34

combo 28 den sonra yaptır ama hiv duo ultra yaptır daha hassas bir test

bende evliyim ve aynı boku yedim senin şimdi dilin beyazlaşmıştır stressden eşine ağzımda bakteri var diyorsun doktora gittim bulaşıcı olabilir dedi ilişkiyi yasaklı diyosun kardeşim, bu dönemde aşırı ilgili veya aşırı ilgisiz kalma orta derece davran

hik3444

Mesaj  Misafir Salı 22 Mart - 22:04

Abi seni bu strese sokan ne her ilişkide buluşacak diye bişey yok hatta zor bulasiyomus

Misafir
Misafir

Mesaj  Misafir Salı 22 Mart - 22:05

Belirti falan mı yasiyosun

Misafir
Misafir

Mesaj  karmasik32 Çarş. 23 Mart - 15:45

Arkadaslar simdi bu uckun labaratuvari aradim.hiv vidas duo ultra testi olmak istiyorum dedim. Siz 14 gun diyorsunuz ama telefonu acan beyefendi 21. Gunden sonra gelin dedi..bu arada ben yanlis bakmisim tarihe..bugun tam 18. gundeyim..sizce beklemelimiyim..labaratuardaki beyde 21.de gelin dedi

karmasik32
YENİ
YENİ

Mesaj  Misafir Çarş. 23 Mart - 17:19

Abi 21 de olur fakat ben vidas duo ultra nin sitesine baktım 14. Günden sonra bakılabilir senin 21 bekle abi daha net sonuca yaklaşırsin..

Misafir
Misafir

Mesaj  karmasik32 Cuma 1 Nis. - 0:14

Arkadaslar bugun 27. Gun..test olayimmi artik..parasal acidan combo test 90tl..hiv duo ya gore ucuz..sizce 27. Gunde hiv duo kadar iyi sonuc verirmi combo test..

karmasik32
YENİ
YENİ

Mesaj  enesce Cuma 1 Nis. - 0:19

karmasik32 demiş ki:Arkadaslar merhaba..supheli iliskimden bugun 18 gun gecti..kafam allak bullak oldu..internetten gordugum bilfilerle izmirde bir labaratuvari aradim hiv rna viral yuk testi olmak istiyorum..doktoruyla gorusturduler..doktor kacinci gundesin dedi..dedimki 18..bana cvbi ise net oldu.ne gerek var viral yuke 21. Gunde gel combi yapariz guvenilirligi %95tir dedi..ama bazi yerlerde 21 de degil 28 de gidin diyorlar..bu strese dayanamiyorum..nasil yapmaliyim bir akil verin lutfen..acikcasi evliyim ve esime 18 gundur bahaneler buluyorum..sizce 21 mi yoksa 25 mi yoksa 28 demi gitmeliyim combo teste..ve guvenilirlik dedikleri kadar yuksekmi..21. Gun yetiyorsa neden bazi forumlarda 21 gun erken 28 de gidin yaziyorlar..??

Rna pcr testine gerek yok 14 günden sonra hiv duo ultra 21 den sonra combo 42 günden sonra eliza olabilirsin negatifse konuyu kapatıp hayatina dön.
enesce
enesce
DANIŞMAN
DANIŞMAN

- Similar topics