HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
yardımcı olurmusunuz EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
yardımcı olurmusunuz EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
yardımcı olurmusunuz EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
yardımcı olurmusunuz EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
yardımcı olurmusunuz EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

yardımcı olurmusunuz EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

yardımcı olurmusunuz EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
yardımcı olurmusunuz EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
yardımcı olurmusunuz EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

yardımcı olurmusunuz

3 posters

yardımcı olurmusunuz Empty yardımcı olurmusunuz

Mesaj  ert3432 Cuma 16 Mart - 12:22

selam ben hıv adını süpheli ilişkimde duydum şüpheli ilşkim bundan 4 yıl önce oldu ilişkiden 14 gün sonra p 24 antijen testi 2 ay sonra anti hiv testi 3 ay sonra anti hiv testi 6 ay sonra anti hiv testi oldum bu olduğum testlerin tamamı özel hastanelerde kendimde pisikolojik olrak bazı belirtiler görmüş olabilirim ama şimdi ise eşimde aynı belirtileri görmeye başladım gördüğüm belirtiler şöyle arada tekrarlayan mide bulantıları halsizlik ishal koltuk altı lenf bezlerinde şişme kilo verme dilde çıkan leker,el ve ayaklarda bazen ısı artışı ateş basmaları vucutta çıkan küçük kabarcıklar vb eşimin yaşı 33 acaba diyorum bana yapılan testler gerçek dışı yapılmış olabirmi birde bu yaşanan belirtiler geçiyor aradan 2 veya 3 hafta sonra yine görülüyor ben hıvden şüpheleniyorum bu belirtilerin hangisini internete yazsam karşıma hep hıv çıkıyor, 4 yıl sonra görülen bu belirtiler ne olabilir doktora gidiyoruz hiv testi değil fakat bazı kan sayımı gibi test yaptılar kan değerleri normal sınır gibi görülüyor çok anormal bir durum görülmedi,bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz teşekkürler.

ert3432

ert3432

yardımcı olurmusunuz Empty Geri: yardımcı olurmusunuz

Mesaj  zorcokzor Cuma 16 Mart - 13:46

Grip olmustur dostum merak etme.bende bu konuda cok volgooi sayilmam ama.Gokyuzunu Tamil ettigim kadariyla oyle kolay gececek bir Hastalik degil.su an bende sunu durumdayimm hatta bende bu 50. Gun mide bulantisi, nefes darligi ,diger belirtilerle birlikte devam etmekte .90. Gunu bekliyorum .senin durumuna gelince icini rahatlatmak icin .esine bir test yaptir derim .Gokyuzunun yazdiklarindan ogrendigim kadariyla hic bir hastane palavra .test riskine girmez.yinede sen gokyuzu ne diyecrk ona bi bak bakalim .gecmis olsun

zorcokzor

yardımcı olurmusunuz Empty Geri: yardımcı olurmusunuz

Mesaj  dream55 Perş. 22 Mart - 23:20

sorununuzun hiv ile ilgisi yok

dream55
TANIDIK
TANIDIK

- Similar topics