HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
Bana elinizi uzatın EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
Bana elinizi uzatın EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
Bana elinizi uzatın EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
Bana elinizi uzatın EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
Bana elinizi uzatın EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Bana elinizi uzatın EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Bana elinizi uzatın EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
Bana elinizi uzatın EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
Bana elinizi uzatın EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

Bana elinizi uzatın

5 posters

Bana elinizi uzatın Empty Bana elinizi uzatın

Mesaj  Hoyranlıı Paz 8 Kas. - 13:02

3 aydır günlerim zehir oldu o haltı yediğim günden buyana bir gün olsun aklımdan çıkmadı 35. Günde burun akıntım oldu gittim çaresizlikten 35. Gün provial dna testi oldum negatif daha sonra 6. Haftada olan üst Çene kemiklerimin altında yer değiştiren bir hafta Süren ağrı bir buçuk aydır bağırsaklardan sürekli ses gelmesi ishal Kabızlık cıvık dışkılama.. Omzunda çıkan bir kırmızılık 1₺ büyüklüğünde üstüne basınca acı bir haftada oda geçti sonra çok büyük kas ağrılarım el parmaklarım bile ağrıyordu bacaklarıma sanki iğne batıyor ve en son 25 gündür geçmeyen sol Lenf bezi dil beyazlığı iç yanakta çıkan iki Tane çıkan beyaz aft gibi birşey tabi gece terlemeleri vs. Yazmıyorum bile en son geçen hafta kasıklarımda küçük küçük beze ama çok küçük daha sonra 70. Gün combi testi 82. Gün hıv antikor testi negatif ama hayatım alt üst oldu her gece rüyalarıma giriyor. Artık beni bu çok farklı kötü şeylere çekiyor geri Dönüşü olmayan hatalar gibi yalvarıyorum size bana yardımcı olun hadi bütün hepsi psikolojik Lenf bezleri demi psikolojik ağızdaki yaralardamı psikolojik. Size genç bir Kardeşiniz olarak ricam sizinde kasıklarınızda çok küçük bezeler var mı ilginiz için şimdiden teşekkürü bir borç bilirim artık umudum tükendi..

Hoyranlıı

Bana elinizi uzatın Empty Geri: Bana elinizi uzatın

Mesaj  Nazlı Paz 8 Kas. - 18:40

Hoyranlıı demiş ki:3 aydır günlerim zehir oldu o haltı yediğim günden buyana bir gün olsun aklımdan çıkmadı 35. Günde burun akıntım oldu gittim çaresizlikten 35. Gün provial dna testi oldum negatif daha sonra 6. Haftada olan üst Çene kemiklerimin altında yer değiştiren bir hafta Süren ağrı bir buçuk aydır bağırsaklardan sürekli ses gelmesi ishal Kabızlık cıvık dışkılama.. Omzunda çıkan bir kırmızılık 1₺ büyüklüğünde üstüne basınca acı bir haftada oda geçti sonra çok büyük kas ağrılarım el parmaklarım bile ağrıyordu bacaklarıma sanki iğne batıyor ve en son 25 gündür geçmeyen sol Lenf bezi dil beyazlığı iç yanakta çıkan iki Tane çıkan beyaz aft gibi birşey tabi gece terlemeleri vs. Yazmıyorum bile en son geçen hafta kasıklarımda küçük küçük beze ama çok küçük daha sonra 70. Gün combi testi 82. Gün hıv antikor testi negatif ama hayatım alt üst oldu her gece rüyalarıma giriyor. Artık beni bu çok farklı kötü şeylere çekiyor geri Dönüşü olmayan hatalar gibi yalvarıyorum size bana yardımcı olun hadi bütün hepsi psikolojik Lenf bezleri demi psikolojik ağızdaki yaralardamı psikolojik. Size genç bir Kardeşiniz olarak ricam sizinde kasıklarınızda çok küçük bezeler var mı ilginiz için şimdiden teşekkürü bir borç bilirim artık umudum tükendi..

derin bir nefes al kolay değil biliyorum ama ...... şimdi 10 aydır boğaz kulak ağrıları yaygın lenf nodülleri şişen, yaşadığın herşeyin bin katını yaşamış biri olarak testlerim benimde negatif 7ay negatif düşün. !....... 4 nesil test yaptırmışsın güvenmekten başka yapacak birşeyin yok ... diğer cybh yaptır ordanda bişey çıkmaz ise bir cerraha görün ben öyle yaptım kesin poz olacak biri varsa oda bendim seronegatif romatizmam da var o yüzden kendini tüketme benim gibi bizim gibi ....
Nazlı
Nazlı
DANIŞMAN
DANIŞMAN

Mesaj  Hoyranlıı Paz 8 Kas. - 19:17

Nazlı benimki artık boyutunu açtı artık her an onu düşünüyorum hayattan soyutlandım şuan ders çalışmam gerekirken ne dersle alakam kaldı nede okulla bir aydır uğramıyorum bile okula yanlız kalmaktan korkuyorum çünkü hep vücutumu kontrol edip netten belirtilere bakıyorum bir aydır sanki dilimde birşey var ama bakıyorum aynada dilimde birşey yok misal kafam dağıldığında dilimdeki his gidiyor ama yanlız kalayım sanki dilimde birşey var bi şişlik hissi gibi misal bugün kız arkadaşıma bile sordum ya senin kasıklarında da böyle kaygan küçük küçük şeyler var mı dedim evet var dedi inanırmısın dilimin arkasında olan v şeklinde papilları bile ilk Başlarda bi mantar sanıyordum ki Arkadaşımın diline bakıp netten okuyuncaya kadar ama bu sol boynumdaki Lenf düğümü, omzuumda çıkan geniş kırmızı ve ortasında olan bir tane kabarcık ve yangın kas ağrıları...

Hoyranlıı

Mesaj  Nazlı Paz 8 Kas. - 20:37

Hoyranlıı demiş ki:Nazlı benimki artık boyutunu açtı artık her an onu düşünüyorum hayattan soyutlandım şuan ders çalışmam gerekirken ne dersle alakam kaldı nede okulla bir aydır uğramıyorum bile okula yanlız kalmaktan korkuyorum çünkü hep vücutumu kontrol edip netten belirtilere bakıyorum bir aydır sanki dilimde birşey var ama bakıyorum aynada  dilimde birşey yok misal kafam dağıldığında dilimdeki his gidiyor ama yanlız kalayım sanki dilimde birşey var bi şişlik hissi gibi misal bugün kız arkadaşıma bile sordum ya senin kasıklarında da böyle kaygan küçük küçük şeyler var mı dedim evet var dedi inanırmısın dilimin arkasında olan v şeklinde papilları bile ilk Başlarda bi mantar sanıyordum ki Arkadaşımın diline bakıp netten okuyuncaya kadar ama bu sol boynumdaki Lenf düğümü, omzuumda çıkan geniş kırmızı ve ortasında olan bir tane kabarcık ve yangın kas ağrıları...

psikolojin bozulmuşken bu kadar yoğun stresle vücudunda bişeyler çıkması çok doğal ve normal benim vücudumda çıkanları bilseydin fikrin değişirdi emin ol negatifsin ...... ben mantarıda yaşadım herşeyide ya şimdi testine güvenirsin atmaya çalışırsın yada bu böyle gider okul hayatın çıkmaza girer yapma bunu kendine.
Nazlı
Nazlı
DANIŞMAN
DANIŞMAN

Mesaj  Hoyranlıı Paz 8 Kas. - 20:43

peki Nazlı sen daha çok bilgi sahibisin misal hiçbir doktora sordun mu eğer bunlar hıv belirtileri olsaydı testler pozitif çıkarmıydı yani bizdeki bu belirttiler Hıve Özgü olsaydı testler pozitif çıkarmıydı

Hoyranlıı

Mesaj  enesce Paz 8 Kas. - 20:58

[quote="Hoyranlıı"]peki Nazlı sen daha çok bilgi sahibisin misal hiçbir doktora sordun mu eğer bunlar hıv belirtileri olsaydı testler pozitif çıkarmıydı yani bizdeki bu belirttiler Hıve Özgü olsaydı testler pozitif çıkarmıydı[/quo

Eger onlar hiv belirtisi olsaydı kesinlikle pozitif çıkardın ama o belirtileri hiv pozitifler enfekte olduktan 2 3 yıl sonra yasamaya başlıyo rahat ol hiv lik bir durumun yok.
enesce
enesce
DANIŞMAN
DANIŞMAN

Mesaj  Nazlı Paz 8 Kas. - 21:11

valla sorunun cevabı kişiye göre değişir ...! örneğin ben eskiden var olan bağışıklık sorunum vardı yıllardır seronegatif romatizma bakılıyordu bende yani romatizma kliniği var testlerde antikor yanıtı yok o yüzden bana pcr ile tanı konur diyen dr da mevcut hayır testlerin yeterli 7.ay negatifte poz olunmaz diyende mevcut nasıl bir çıkmazda olduğumu sen düşün böyle bir problemin olmadığını varsayarsak kiii olsa önceden bilirdin !!! kesinlikle testlerde poz olmalısın........ o yüzden beni dinle negatifsin.
Nazlı
Nazlı
DANIŞMAN
DANIŞMAN

Mesaj  Hoyranlıı Paz 8 Kas. - 22:00

Tamam kardeşim beni anlayan birisiyle konuşmak daha rahatlatıyor insanı ama henüz 90. Gün testini de olmadım

Hoyranlıı

Mesaj  Nazlı Paz 8 Kas. - 22:41

tamam ol değişmez.
Nazlı
Nazlı
DANIŞMAN
DANIŞMAN

Mesaj  biocan Çarş. 11 Kas. - 2:46

[quote="Hoyranlıı"]3 aydır günlerim zehir oldu o haltı yediğim günden buyana bir gün olsun aklımdan çıkmadı 35. Günde burun akıntım oldu gittim çaresizlikten 35. Gün provial dna testi oldum negatif daha sonra 6. Haftada olan üst Çene kemiklerimin altında yer değiştiren bir hafta Süren ağrı bir buçuk aydır bağırsaklardan sürekli ses gelmesi ishal Kabızlık cıvık dışkılama.. Omzunda çıkan bir kırmızılık 1₺ büyüklüğünde üstüne basınca acı bir haftada oda geçti sonra çok büyük kas ağrılarım el parmaklarım bile ağrıyordu bacaklarıma sanki iğne batıyor ve en son 25 gündür geçmeyen sol Lenf bezi dil beyazlığı iç yanakta çıkan iki Tane çıkan beyaz aft gibi birşey tabi gece terlemeleri vs. Yazmıyorum bile en son geçen hafta kasıklarımda küçük küçük beze ama çok küçük daha sonra 70. Gün combi testi 82. Gün hıv antikor testi negatif ama hayatım alt üst oldu her gece rüyalarıma giriyor. Artık beni bu çok farklı kötü şeylere çekiyor geri Dönüşü olmayan hatalar gibi yalvarıyorum size bana yardımcı olun hadi bütün hepsi psikolojik Lenf bezleri demi psikolojik ağızdaki yaralardamı psikolojik. Size genç bir Kardeşiniz olarak ricam sizinde kasıklarınızda çok küçük bezeler var mı ilginiz için şimdiden teşekkürü bir borç bilirim artık umudum tükendi..[/quote]

Kardeşim aldığın o sonuçları hiç bir şey değiştiremez. İçin ferah olsun, HIV ile ilgili bir sıkıntın yok. Hayatını yaşa.
biocan
biocan
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://Pozitifrehber.com

Mesaj  Hoyranlıı Perş. 12 Kas. - 15:27

Kardeşim kasıklarım kaç haftadır ağrıyor ve Lenf bezleri elime geliyor boğazımdaki zaten bir aydır şiş kas ağrıları desen hep var dışkılamada değişme Vücutta kırmızı noktalar. Sende yaşadın mı bunları yardımcıolumusun

Hoyranlıı

Mesaj  Nazlı Perş. 12 Kas. - 22:25

Hoyranlıı demiş ki:Kardeşim kasıklarım kaç haftadır ağrıyor ve Lenf bezleri elime geliyor boğazımdaki zaten bir aydır şiş kas ağrıları desen hep var dışkılamada değişme Vücutta kırmızı noktalar. Sende yaşadın mı bunları yardımcıolumusun

ben yaşadım yaşıyorum yaygın lenf bezi şişliği 10 aydır geçmeyen ağrıları vücudumda dilimde çıkan benekler kırmızı noktalar benler neler neler şuan ve seronagatif romatizma vee bağışıklığında sorun varsa antikor üretmez diyen dr Sad az kaldı bende deliricem. Sen testlerine güven 4.nesil testler bağışıklı sisteminde önceden bildiğin bir hastalık yoksa yada kanser değilsen değişmez diyor herkes güvenmekten başka çaren yok.Bak lenf bezini şişiren başka virüslerde bakterilerde mevcut git tekrar grş dr la ... benim her testim negatif ama halen bunları yaşıyorum düşün o yüzden sende mahvetme kendini.
Nazlı
Nazlı
DANIŞMAN
DANIŞMAN

Mesaj  Hoyranlıı Perş. 12 Kas. - 22:37

Nasıl biliyormusun böyle kendimi birşeye kaptırdığım zaman ağrıyı unutuyorum veya dilimde birşey varmış gibi olan hissi merak ettiğim normal insanlarında elle kontrol yapınca kasıklarındaki küçük şeyleri hissediyorlar mı bn bu yaşıma kadar hiç kasığımı kontrol etmedim misal.

Hoyranlıı

Mesaj  Nazlı Perş. 12 Kas. - 22:49

psikolojik yapıyosun işte yapma senin yerinde olmak isterdim Sad uzatma daha fazla içinden çıkkamazsın yoksa.
Nazlı
Nazlı
DANIŞMAN
DANIŞMAN

Mesaj  Hoyranlıı Perş. 12 Kas. - 22:52

Ama Nazlı senin yaşadıklarının aynısını bende yaşadım ve yaşamaya devam ediyorum 10. Ay bir yıl olmuş artık senin. aklına gelen yazan yazmayan belirtilerden ne varsa var Üzerimde çok zor durumdayım ve durumdayız

Hoyranlıı

Mesaj  Nazlı Perş. 12 Kas. - 22:55

bilmiyorum belkkide başka bişey ama ciddi bişey gerçekten benimde kafam çok karışık ve iyi değilim yapacak bişeyde yok.
Nazlı
Nazlı
DANIŞMAN
DANIŞMAN

Mesaj  Hoyranlıı Perş. 12 Kas. - 22:57

Peki düşünüyorum bunları yaşayan sadece bizmiyiz

Hoyranlıı

Mesaj  Nazlı Perş. 12 Kas. - 23:01

değilizdir tabiki
Nazlı
Nazlı
DANIŞMAN
DANIŞMAN

Bana elinizi uzatın Empty Merhaba

Mesaj  enesce Cuma 13 Kas. - 1:25

Hoyranlıı demiş ki:Peki düşünüyorum bunları yaşayan sadece bizmiyiz

26 aydır isalim bütün belirtileri yaşadım ve halende yaşıyorum 12 kilo kaybettim artık ayakta durmakta zorlanıyorum direnç kalmadı 10 tane doktor gezdim psikolok dahil teşhis tedavi yok herşey Allah tan sadece sen deilsin kardeşim emin ol.
enesce
enesce
DANIŞMAN
DANIŞMAN

Mesaj  biocan C.tesi 14 Kas. - 3:37

[quote="Hoyranlıı"]Ama Nazlı senin yaşadıklarının aynısını bende yaşadım ve yaşamaya devam ediyorum 10. Ay bir yıl olmuş artık senin.  aklına gelen yazan yazmayan belirtilerden ne varsa var Üzerimde çok zor durumdayım ve durumdayız [/quote]

Hoyranlıı merhaba,

Bahsettiğin belirtiler, kırgınlık bitkinlik, ağız yaraları vs. bunlar psikolojik travma belirtileridir. Daha önce kimse söyledi mi bilmiyorum ama ben sana söyleyim, stres bir insanı öldürebilir.

Depresyonun yaptığı çöküntü seni halsizleştirir, stres bağışıklığını düşürür uçuk ağız yaraları vs. oluşur. Beslenme bozukluğunda kesin vardır stres dolayısıyla. Bazen su bile içmeyi unuttuğuna eminim. Sürekli lenf bölgerini kontrol etmen lenflerini şişirmiş ve o bölgeleri hassaslaştırmıştır.

Kendine bir söz ver önce "lenflerimle oynamayacağım" diye ve bunu uygula. Sabahları erken kalk ve bir saat koş buz gibi hava seni kendine getirsin ve uyan. Sonra sağlam bir kahvaltı yap yağıyla balıyla yumurtasıyla.

Konu HIV AIDS dışında ama proje yetiştirmeye çalıştığım ve gecikme ihtimali olan dönemlerde aynı belirtileri bende yaşıyorum. Kız arkadaşımdan ayrıldığımda da yaşadım. Ailemden birini kaybettiğimde de.

Hayatını yaşa, hayat kısa. Ben bu konu ile kaybettiğim günleri geri getiremediğime çok üzülüyorum.
biocan
biocan
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

Mesaj  biocan C.tesi 14 Kas. - 3:45

[quote="enesce"][quote="Hoyranlıı"]Peki düşünüyorum bunları yaşayan sadece bizmiyiz [/quote]

26 aydır isalim bütün belirtileri yaşadım ve halende yaşıyorum 12 kilo kaybettim artık ayakta durmakta zorlanıyorum direnç kalmadı 10 tane doktor gezdim psikolok dahil teşhis tedavi yok herşey Allah tan sadece sen deilsin kardeşim emin ol.[/quote]

http://www.uzmantv.com/huzursuz-irritabl-bagirsak-sendromu-nedir

http://www.uzmantv.com/huzursuz-bagirsak-sendromu-neden-olur
biocan
biocan
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

Bana elinizi uzatın Empty biocan

Mesaj  saman Paz 15 Kas. - 16:27

biocan sanırım bu konularda bilgilisiniz 20 25 34 ve 52 günlerde elfa yöntemiyle yapılmış 4 testim var ag/ab referans aralıkları 0.25 üzerinden iki ayrı sonuç veren çok sayıda semptom yaşadım yaşıyorum sizce bu testlerin geçerliliği yanılma payları nedir?

saman
TANIDIK
TANIDIK

Bana elinizi uzatın Empty merhaba

Mesaj  enesce Paz 15 Kas. - 21:44

biocan demiş ki:
enesce demiş ki:
Hoyranlıı demiş ki:Peki düşünüyorum bunları yaşayan sadece bizmiyiz

26 aydır isalim bütün belirtileri yaşadım ve halende yaşıyorum 12 kilo kaybettim artık ayakta durmakta zorlanıyorum direnç kalmadı 10 tane doktor gezdim psikolok dahil teşhis tedavi yok herşey Allah tan sadece sen deilsin kardeşim emin ol.

http://www.uzmantv.com/huzursuz-irritabl-bagirsak-sendromu-nedir

http://www.uzmantv.com/huzursuz-bagirsak-sendromu-neden-olur

keşke dediğin kadar basit olsaydı kardeşim.
enesce
enesce
DANIŞMAN
DANIŞMAN

Mesaj  biocan Ptsi 16 Kas. - 1:47

Emin ol basit, yeter artık de ve bırak artık kurcalamayı. En son ne zaman kız tavladın? Çık dışarı ve sev aşık ol. Birilerine sarıl. Benim atlatmamı sağlayan en önemli şey aşık olmamdı.
biocan
biocan
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

Mesaj  enesce Salı 17 Kas. - 0:35

biocan demiş ki:Emin ol basit, yeter artık de ve bırak artık kurcalamayı. En son ne zaman kız tavladın? Çık dışarı ve sev aşık ol. Birilerine sarıl. Benim atlatmamı sağlayan en önemli şey aşık olmamdı.

Keşke yapabilsem kardeşim hive ait bütün testleri oldum hiv duo ultra pcr western blot eliza ları saymıyorum bile endoskopi kolonoskopi ince bağırsakta genişleme çıktı ödem görüldü midede hy.polari gaytada hep parazit çıkıyor antibiyotik ler bişi ifade etmiyor tanı yok artik kemiklerim ağrıyor vücudum da ilginç şeyler yaşıyorum deri dökülmesi gece uykum yok 12 kilo verdim kulak larim ağrıyor gözlerimin altı çöktü her yerim dışarı atıyor iş yok güç yok ailemle papazim kimse halden anlamıyor ve nasıl olcak bilmiyorum Sad
enesce
enesce
DANIŞMAN
DANIŞMAN

- Similar topics