HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
yiyeceklerden bulaşı sorusu EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
yiyeceklerden bulaşı sorusu EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
yiyeceklerden bulaşı sorusu EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
yiyeceklerden bulaşı sorusu EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
yiyeceklerden bulaşı sorusu EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

yiyeceklerden bulaşı sorusu EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

yiyeceklerden bulaşı sorusu EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
yiyeceklerden bulaşı sorusu EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
yiyeceklerden bulaşı sorusu EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

yiyeceklerden bulaşı sorusu

2 posters

yiyeceklerden bulaşı sorusu Empty yiyeceklerden bulaşı sorusu

Mesaj  bencebmc Cuma 14 Haz. - 20:33

sevgili gökyüzü, sanırım burada kalıcı olacağım Sad

bugün başıma gelen bir olayı anlatmak istiyorum, malum öğrencilik geç geldim yine yemek kalmamış yurtta, dışarıdan söyledim, yemek paketinden önce içeceğin olduğu poşeti açtım ve içindeki ayranı çıkartıp açıp bir yudum aldım, daha sonra poşetten ekmeği çıkarırken limona gözüm takıldı kabuğunda kırmızı bir leke vardı, muhtemelen kesen kişi elini kesmiş oraya kan bulaşmış diye düşündüm, yiyemedim yemeği Sad limon kabuğunun içine işlemiş gibiydi kırmızılık, kan bu şekilde olur mu bilemiyorum...

Sorum şu, eğer bu kan ayran paketine de bulaştıysa ve ben de bunu görmeden, bilmeden ağzımı oraya değdirdiysem içerken, dudaklarımdaki yaralardan yahut boğazımdaki iltihap ve reflüden muzdarip midenden ötürü bulaşı olur mu bana ??

Abi çok korkuyorum, cevabını okumadan uyuyamayacağım muhtemelen, bir yerde virüs günlerce yaşayabilir yazmışsın abi, bu durumda da mümkün müdür o, o paket gelene kadar galan virüs bulaştırıcı özelliğini yitirmiş midir yoksa ?

Yardımların için şimdiden çok teşekkürler.

bencebmc

yiyeceklerden bulaşı sorusu Empty Geri: yiyeceklerden bulaşı sorusu

Mesaj  gokyuzu C.tesi 15 Haz. - 21:22

bmc kusura bakma ama bu kez abarti demeyecegim cünkü cilkini cikarmaya basladin. bugune dek forumda tek soruyu yanitsiz birakmadim. katilan tüm arkadaslari kirmadan incitmeden üstelik anlamaya calisarak yanir verdim verecegimde. ama bu dalga gecercesine her gün yeni bir anlamsiz hikaye yazmani yada benim bu sacmaliga yanit vermemi gerektirmiyor. bu abuk sabuk sorunun ne sorana nede yanitlayana zerre kadar faydasi olmaz.. 

bence sen sokaga cikma evinde kal izole bir hayat yasa, insanlarla tokalasma öpüsme balkonunda sebze yetistir tavuk ve hatta inek besle böylece disardan yumurta ve süt bile alman gerekmeyecektir.. evin gunes gören bir kösesinede limon ekmeyi unutma..
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://hivaids.hateam.com

- Similar topics