HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
BULAŞI RİSKİ VAR MI EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
BULAŞI RİSKİ VAR MI EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
BULAŞI RİSKİ VAR MI EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
BULAŞI RİSKİ VAR MI EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
BULAŞI RİSKİ VAR MI EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

BULAŞI RİSKİ VAR MI EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

BULAŞI RİSKİ VAR MI EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
BULAŞI RİSKİ VAR MI EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
BULAŞI RİSKİ VAR MI EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

BULAŞI RİSKİ VAR MI

3 posters

BULAŞI RİSKİ VAR MI Empty BULAŞI RİSKİ VAR MI

Mesaj  caresiz Ptsi 24 Mayıs - 9:21

lütfen bilen biri varsa bana yardIm etsin, geçen hafta rus bir bayanla beraber oldum (hayat kadInI) tüm ilişkide oral dahil kondom kullnadım bana kondom kullanılsa bile aids olabilirsin dediler ayrıca kadın benim bacak bölümü yaladı orada eskiden kalma açık olup olmadığını hatırlamadığım bir kıl dönmesi vardı. bu şüpheler beni çıldırtmak üzere 1 haftadır uyuyamıyorum ve internetten nefret ettim. lütfen bana bilgi verin benim ilişkimde aids olabilirmiyim ve test olmalıyım.

caresiz

BULAŞI RİSKİ VAR MI Empty Geri: BULAŞI RİSKİ VAR MI

Mesaj  caresiz Ptsi 24 Mayıs - 10:09

birşey daha eklemek istiyorum , ben elimi bayanın vajinasında gezirdim , buda rsik midir elimde açık yara yoktu. korkularım geçmiyor lütfen bana bilgi veriniz............

caresiz

Mesaj  umut Ptsi 24 Mayıs - 10:31

selam dostum

ilişkinde olması gerekeni yapmışsın yani korunmuşsun.Korunarak Hiv bulaşabilir gibi bir şeyi kim söylemişse halt yemiş.Korunarak asla Hiv bulaşmaz.Üstelik Oral korunmasız ilişki dahi bulaşma yönünden az risklidir.SEn oral yaparkende korunmuşsun Smile

Yani sonuç olarak senin için Hiv riski yok,Test olmanı gerektiren durum kesinlikle yok.Test olsan dahi alacağın sonuç negatif olur Yüzde 1 milyon Very Happy .kafanı rahatlat ve sürekli internetten birşeyler arama.Aradıkça daha kötü olursun.

umut
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  caresiz Ptsi 24 Mayıs - 11:20

öncelikle ilginize teşekkür ederim , cahillik en büyük düşman olduğunu yeniden gösterdi. okuduğum yerlerde kondomun doğru kullanılması , burada kadın kondomu taktı markası yabancıydı . kondom varsa hayatında risk yok diye biliyordum ama kondom hakkında okuduklarımdan sonra ölmek istiyorum. kendimi çok ama çok kötü hissediyorum. elimle vajinasını oynadığım içim içini yiyor. psikolojim çok bozuk. ne olur bayanın baldırımı yalaması ile hastalığın geçişi mümkün mü ayrıca elimle vajinasını elledim bu şekilde geçebilir mi? ilginize yeniden teşekkürler

caresiz

Mesaj  umut Ptsi 24 Mayıs - 11:46

Elinde çok bariz açık bir yara yoksa bulaşma olmaz ,,kadının baldırını yalaması ile de kesinlikle mümkün değildir.Bak kadının erkeğe yaptığı bildiğin oral sex de bulaşma ihtimali hemen hemen hiç yoktur,bunu düşünerekten baldırını yalamasındaki bulaşma ihtimali Hiç yoktur.Biraz saçma bi bulaşma olur ,mantığa aykırı.Ama seni anlıyorum endişelisin.

fakat inanki Riskin hiç yok ,olması gerekeni yapmışsın ve korunmuşsun.
Lütfen nette saçma sitelerden okumayı bırak ve rahatlamaya çalış.

Akşam daha burada daha bilgili Gökyüzü abinin cevaplarıyla daha da rahatlarsın .

umut
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  caresiz Ptsi 24 Mayıs - 12:07

ilginize teşekkür ederim , akşamı beklemekten başka yol yok. hakkımızda hayırlısı

caresiz

Mesaj  umut Ptsi 24 Mayıs - 12:22

Aslında Gökyüzü abide akşam benden daha farklı şeyler söylemeyecek.Sadece daha güzel ve kaliteli cümlelerle sana anlatacaktır.Very Happy Very Happy Forumda yazdığı yazılardanda anlayabilirsin zaten .Tecrübeli biri.

Ama Riskin Yok .

umut
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  gokyuzu Salı 25 Mayıs - 0:34

yoklugumda arkadaslar sana söylenmesi gereken herseyi söylemis zaten Smile am aben yined ebiraz dah akonuyu acayim belki bu sekilde sende daha iyi anlar ve endiselerinden kurtulursun. günümüzde kullanilan kondomlarin hepsi ayni standartlara sahip yani bri marka korur diyeri korumaz diye birsey yok. cunku günümüze kondomlar dogum kontrol yöntemiden ziyade hastaliklardan korunabilmek icin kullaniliyor. baldir yalama kismi senin fantazinmiydi bayaninmi bilmyorum ama oral sex yada bu sekildeki davranislarla hiv bulasmaz. cünkü agiz icerisindeki salgilarda yani tükürükte kisiyi enfekte edecek miktarda virus bulunmaz. kadinin hiv pozitif oldugunu kabul etsek bile senin baldirindan sana hiv bulastirabilmesi icin önce sekiz litre tükürük salgilamasi sekiz litre salgidaki tüm virüsleri bir araya getirmesi gerekiyor buda yemiyor senin baldirinda acik bri yara olmasi gerekiyor. eger korktugun yada dusundugun gibi el temasi ile hiv bulasi olsa idi bugun yeryuzunde hiv ile enfekte olmayan tek kisi kalmazdi.

yani konunun özu suki senin yasadigin bu iliskiden hiv ile enfekte olman mumkun degil.
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://hivaids.hateam.com

- Similar topics