HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
Test sonucum EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
Test sonucum EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
Test sonucum EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
Test sonucum EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
Test sonucum EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Test sonucum EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Test sonucum EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
Test sonucum EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
Test sonucum EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

Test sonucum

3 posters

Test sonucum Empty Test sonucum

Mesaj  kuruntulu C.tesi 10 Eyl. - 17:37

Arkadaşlar tam 90. gün sabah gittim tahlile hiv antikor ve p 24 testim negatif geldi. daha sonra gittim doktor idrar ve kan tahlili istedi vdrl galiba frengi oluyor yanılıyor muyum ? ve hepatit b negatif geldi başka tahlile gerek var mi farklı bir hastalık için. birde hiv testinde 90. gün yeterli diyeceksiniz ama ben ikna olmadım :-((

kuruntulu
YENİ
YENİ

Test sonucum Empty Geri: Test sonucum

Mesaj  gokyuzu Paz 11 Eyl. - 0:00

neden ikna olmadin peki. seni rahatsiz eden yada kafana taktigin ne????

hala endise duymaya devam ediyor test sonuclarini yeterli görmuyorsan bir nedeni mutlaka olmali
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://hivaids.hateam.com

Mesaj  kuruntulu Paz 11 Eyl. - 8:20

her sordugum doktor başka birşey söylüyor. dilimdeki beyaz tabaka heryeri kapladı. lenf sislikleri duruyor :-) doktorda birşey demiyor sundan olmus diye.

kuruntulu
YENİ
YENİ

Mesaj  gokyuzu Ptsi 12 Eyl. - 0:14

agiz icerisndeki sikayetlerinin hiv yada cinsel yolla bulasan bir hastalikla ilgisi yok. hikayen konusunda yanilmiyorsam senin uyguladigin oral sex söz konusu degil. böyle bir durumda bakterilerden suphelenmek mumkun olabilirdi ama su durumda bu mumkun degil. strese bagli oldugunu dusunuyorum yinede icin rahat etsin istiyorsan bir cilt dr una gitmeni önerebilirim. uygulanacak kultur testleri sonrasinda herhangi bri bakteriel enfeksiyon olup olmadigi ortaya cikar.

hatirlatmak anlaminda soyluyorum strese bagli olarak mide bagirsak yada sindirim sisteminin herhangi bir bölumunde ortaya cikan duzensizliklerde agiz icerisinde bu tur sikayetler olabilmektedir. suan icin aklima baska bir nedende gelmiyor acikcasi.

dr lara gelince tip cok genis bir alani kapsiyor herhangi bir dr un insan sagligi yada hastaliklarin geneli uzerinde bilgi sahibi olmasi mumkun olmadigi icin cesitli branslar olusturulmustur. bu branslarin her biri yuzlerce hatta binlerce hastaliklari incelemektedir. hiv de enfeksiyon hastaliklari bransi dahilinde bir rahatsizliktir. bu brans hiv disinda binlerce hastaligin tani ve tedavisini saglar. turkiyede pek az enfeksiyon uzmani hiv vaka ile karsilastigi gibi hiv konusundaki bilgileri egitim döneminden kalmadir. gundemi yada guncel bilgileri takip eden tum uzmanlar uc ayi savunur. ama bazi uzmanlar ise hala egitim yillarinda ögretilen 6 ay surecini ifade eder. burda bir art niyet aramak yanlis olur. bu nedenle bu konuda uzmanlasan bu gundemi takip edip hiv pozitif hastalarla ilgili calismalar yuruten uzmanlari takip etmenizi öneriyorum. zira onlarin tamami uc ayi savunmaktadirlar.
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

Mesaj  kuruntulu Salı 13 Eyl. - 15:36

kbb birşey yok dedi cildiye mantar var dedi ilaç verdi. bilmiyorum kullanmaya başladım ilacı bakalım sonucu göreceğiz. bir de ankarada bir aids danışma merkezi açılmış tel ile aradığımızda çıkan kadın test için 6 hafta yeterli diyor bu bilgilerden hangisine inanacağımızı şaşrdık vallahi.

kuruntulu
YENİ
YENİ

Mesaj  joker06 Salı 13 Eyl. - 18:37

kuruntulu demiş ki:kbb birşey yok dedi cildiye mantar var dedi ilaç verdi. bilmiyorum kullanmaya başladım ilacı bakalım sonucu göreceğiz. bir de ankarada bir aids danışma merkezi açılmış tel ile aradığımızda çıkan kadın test için 6 hafta yeterli diyor bu bilgilerden hangisine inanacağımızı şaşrdık vallahi.

90 gün sondur. bilgi kesin bir bilgi. ileride 45 gün olabilir fakat şu anda 90 gün. ama 45 günde alacağınız sonuç da değişme olması çok zor bir ihtimaldir. bu arada ankara'da açılan merkezin adı ve adresi nedir?

joker06

Mesaj  gokyuzu Salı 13 Eyl. - 21:11

hiv tanisi icin alti hafta yeterli bir surectir uzerine ilave edilen diger alti hafta ise tedbir amaclidir ve son noktadir. yani uc ayin uzerine bir uc ay daha ekleyip pencerede dönemi alti aydir diyen dr larin davranislari luzumsuzdur.

ankarada cok uzun yillardir aids danisma merkezi var bu yeni bir olusum degil. ayrica bu kurumlarda danismanlik disinda ucretsiz test uygulamalarida mevcut. adrs ve telefonlar hiv kutuphane kisminda mevcut

kbb bogaz ile her ne kadar ilgili görunuyor olsada agiz her bransin ilgisini ceken bir organimizdir. gastrologlar cilt dr lari psikologlar nörologlar kbb uzmanlari dahil pek cok hekim agiz icerisindeki sikayet yada belirtilerden hareketle hastaya tani koymaya calismaktadir. ancak senin bahsini ettigin rahatsizliklarina kbb bogaz dr unun degilde cilt dr unun tani koymasi gayet dogru vede normaldir. önerdigi tedaviyi ihmal etmezsen sikayetlerinden kurtulacagini dusunuyorum
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

- Similar topics