HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
150.gün test sonuçlarım lütfen yarıdım :( - Sayfa 2 EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
150.gün test sonuçlarım lütfen yarıdım :( - Sayfa 2 EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
150.gün test sonuçlarım lütfen yarıdım :( - Sayfa 2 EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
150.gün test sonuçlarım lütfen yarıdım :( - Sayfa 2 EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
150.gün test sonuçlarım lütfen yarıdım :( - Sayfa 2 EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

150.gün test sonuçlarım lütfen yarıdım :( - Sayfa 2 EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

150.gün test sonuçlarım lütfen yarıdım :( - Sayfa 2 EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
150.gün test sonuçlarım lütfen yarıdım :( - Sayfa 2 EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
150.gün test sonuçlarım lütfen yarıdım :( - Sayfa 2 EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

150.gün test sonuçlarım lütfen yarıdım :(

4 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

150.gün test sonuçlarım lütfen yarıdım :( - Sayfa 2 Empty Geri: 150.gün test sonuçlarım lütfen yarıdım :(

Mesaj  dream55 Çarş. 18 Mayıs - 18:44

benim görüşüm başka hastalıkları araştırman.

Gökyüzü daha net cevap verecektir gelince.

dream55
TANIDIK
TANIDIK

150.gün test sonuçlarım lütfen yarıdım :( - Sayfa 2 Empty Geri: 150.gün test sonuçlarım lütfen yarıdım :(

Mesaj  gokyuzu Çarş. 18 Mayıs - 23:34

bogazinda siyah lekeler dusundurucu ben daha önce böyle bir sikayet yada saglik sorunu duymadim. ancak hiv konusunu artik kapamalisin. üstelik hic acilmamak üzere. boynunda lenf bezlerinin sismesi o bölgeyle sinirli kalan bir enfeksiyon olabilme ihtimalini akla getiriyor. genelde bunlarada sosyal yasamimiz icersinde bile karsilasabilecegimiz basit hastalik etkenleri sebep olur. tedaviside kolaydir. bunun disinda dislerinde herhangi bir saglik sorunu var ise buda o bölgedeki lenf bezlerinin büyümesine neden olabilir. daha fazla ihmal etmeden kulak burun bogaz dr u ile görusmen yararina olacaktir.
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://hivaids.hateam.com

Mesaj  hipotez Perş. 19 Mayıs - 1:05

boğazımdaki lekeler geçti şuan ilişkinin üzerinden 5,5 ay geçti kasık ve ense lenf bezlerim şiş 5. ay test yaptırdığımdada şişti lenf bezleri hivden dolayı şişse testte çıkardı sanırım değilmi

hipotez
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  gokyuzu Perş. 19 Mayıs - 9:12

inan bana sen kendini cok fazla zorluyorsun. hiv ile uzaktan yakindan alakan yok bunu artik unutmalisin. lenf bezlerinin sistigini sen söylüyorsun bunu bir dr un onaylamasi gerekiyor. ben bugune dek hiv endisesi duyupta lenf bezleri sismeyen sadece bir iki kisi ile karsilastim. olumsuz dusunce ve psikolojinin bagirsaklari bagisikligi olumsuz etkiledigini biliyorum. ama lenf bezleri uzerinde bu tur etkileri olduguna dair henuz bir kanit yada calisma ile karsilasmadim. lenf bezlerinin sistigini bir dr un teyid etmesi gerekiyor senin sisti demen onlarin sistigi anlamina gelmiyor.
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

Mesaj  hipotez Perş. 19 Mayıs - 15:13

haklısınız oramı buramı incelemeyi bıraktım artık 1 gündürde o lenf bezlerime ellememeye çalışıyorum ama bu gün farenjit oldum ateşim yüksek.. hive bağlamayorum ama mevsimlerle alakalı diye kendimi kandırmaya çalışıyorum Very Happy 5 ay testinden negatif alıpta pozitifleşen yoktur diye düşünüyorum doktorda pozitifleşmesi bindebir ihtimal dedi. şimdide lenflerden dolayı kanserler falan geliyo aklıma bence benim psikolojik destek almam gerekiyo.. teşekkürler verdiğiniz cevaplar için

hipotez
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  gokyuzu Perş. 19 Mayıs - 20:39

ne kadar farkindasin bilmiyorum ama bu konuda suphe duyan arkadaslarimizin cogunun temel sorunu kimse ile konuyu paylasamiyor olmalari. bugun her turlu sorunumuzu ailemiz yada arkadaslarimiz ile paylasirken uzgunumki konu hiv olunca bu imkansizlasiyor. oysaki paylasabilmek konusabilmek insanin yukunu hafiflettigi gibi destek ve tavsiyeler ile sorunlarin cözumu cok daha kolay oluyor. yillardir hep keske demekten yoruldum ama bundan vazgecemiyorum. keske türkiyede konuyla ilgili kurumlar yeterli danismanlik destegini verse keske bu kurumlar yayginlassa keske bu kurumlarda gönullü ve bilincli kadrolar olusturulsa ve keske ailemiz arkadaslarimiz dostlarimizla her konuyu konusabildigimiz gibi bu konuyuda konsup onlardan destek alabilsek. ve daha bir dünya keske diyorum iste.... birseylerin degisebilecegi umuduyla

psikoljik destek cok önemli bunu inkar etmek mumkun degil,, bunu kabullenmek bile cok büyük bir adim.. kendinle olan kavgana bir son vermek icin eger cikis yolu psikolog ise hic vakit keybetme diyorum. bunun disinda daha aktif bir sosyal yasam ve farkliliklar iyi gelecektir emin olabilirsin. hersey gönlunce olsun
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

- Similar topics