HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
hayırılı olsun soru EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
hayırılı olsun soru EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
hayırılı olsun soru EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
hayırılı olsun soru EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
hayırılı olsun soru EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

hayırılı olsun soru EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

hayırılı olsun soru EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
hayırılı olsun soru EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
hayırılı olsun soru EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

hayırılı olsun soru

2 posters

hayırılı olsun soru Empty hayırılı olsun soru

Mesaj  serco56 Salı 13 Ekim - 12:11

Seni sürekli takip edip ve takdir eden biriyim. Yeni siten hayırlu uğurlu olsun. Gökyüzü kardeşim hani antikor testleri 3 ay sonra yapılmalı deniliyor. Mesela tam 3 ay dolmadan diyelimki ben 81. gün gidip test oldum. Tekrar 91. günde test olmam gerekli midir? Saygılar...

serco56

hayırılı olsun soru Empty Geri: hayırılı olsun soru

Mesaj  gokyuzu Salı 13 Ekim - 21:59

güzel dileklerin icin tesekkur ediyor herkese faydali olmasini diliyorum.

sournlailgili olarakta san abazi aciklamari yapmaya calisayim degerledirmesini sana birakiyorum. hiv testleri ve hiv tanisi üzerine yapilan tum deneylerde ortaya cikan sonuc kisi eger virüs ile temas etmis ise dört ile alti hafta araliginda vücüdunun ölculur duzeyde antikor uretecegi yönundedir. bunun aksini savunan yada ispatlayan herhangi bir deney calisma söz konusu degildir. ancak tip daima temkinli olmayi gerektirir. bu sadece hiv icin gecerli degil tüm hastaliklarin tani ve tedavisinde standart surece yada geneli kapsayan surece zaman dilimleri eklenerek olasi hatalar sifira indirgenmeye calisilir. hiv icin belirlenen tum bu standartlar ortalama bir bunyeye sahip uyusturucu kullanmayan bagisiklik sistemiyle ilgli hataliklari olmayan yani sira kanser tedavisi görmeyen bireyleri kapsar. bazi istisna bunyelerde alti haftadan sonra antikor olusumu saptanmistir ama iki ayi asan sureclerden sonra degisen test sonuclari ile karsilasmak imkansiz denecek kadar zordur. ben negatifine guvenmen gerektigini dusunuyorum bugune dek belirtigin sureclerden sonra pozitiflesen bir kayit yada vaka bilmiyorum olacaginada inanmiyorum. burda önemli olan testin sana ne kadar yettigi senin test sonucuna ne kadar guvendigindir cünkü iyi biliyorumki bir yil sonunda oldugu teste guvenmeyen insanlar hala sorun yasiyor ve sorgulamaya devam ediyorlar. bu noktaya gelmeni istemem bunun tek cözumude testine guvenip konuyu kapamaktan geciyor. eger sana 81 gunluk bir negatif test sonucu yetmiyorsa konuyu kapamak icin o zaman bir test daha ol derim sonuc asla degismeyecektir ama psikolojini olumlu etkileyecektir. saglik ve esenlik dileklerimle
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://hivaids.hateam.com

- Similar topics