HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
Paronayak oldum. EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
Paronayak oldum. EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
Paronayak oldum. EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
Paronayak oldum. EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
Paronayak oldum. EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Paronayak oldum. EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Paronayak oldum. EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
Paronayak oldum. EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
Paronayak oldum. EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

Paronayak oldum.

2 posters

Paronayak oldum. Empty Paronayak oldum.

Mesaj  Hmm Perş. 12 Ağus. - 17:11

Öncelikle herkese merhaba, sitenizi takip ettim fakat dayanamadim ve sorarsam daha rahat ya da hazırlıklı olabileceğimi düşündüm, üyelik aldım. Ben 26 Temmuz günü korunmasiz bir ilişkiye girdim, girdiğim kişi hayat kadini değildi fakat benden önce kimle beraber oldu, korundu mu, sorgulamadim. İlk gün hiv aklimdan bile geçmemişti fakat sonra içime bir kurt düştü ve 'acaba' diyerek internette bilgi aramaya başladim. Şu anda boğazimda hafif bir ağrı var ve sanki koltuk altimda şişme varmiş gibi hissediyorum, belirli birşey yok aslinda yani gözle görülür bi değişiklik yok ama emin olamiyorum, test yaptiracağim fakat 3 ay olana kadar kafayi siyiracağimi düşünüyorum. Bir de yaş konusu var ki, 19 yaşindayim ve aileme, çevreme nasil açiklarim, ne yaparim, pozitif çikarsam yapabileceğim pek iyi şeyler olmadiğini düşünüyorum. Forumdan belirti yazıp sormanin ne kadar boş bir çaba olduğunu biliyorum fakat sadece rahatlamak istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Hmm

Paronayak oldum. Empty Geri: Paronayak oldum.

Mesaj  gokyuzu Perş. 12 Ağus. - 22:28

öncelikle koltuk altinda sisme olmadigindan eminim. cunku herhangi bir enfeksiyondan dolayi senin sistigini dusundugun koltuk altindaki lenfe bezlerin ile beraber pek cok belirtilerinde olusmasi gerekirdi. enfeksiyonlarda lenf bezlerindeki buyumeler hastaik etkeninin vucuda girdigi noktayla birlikte vucudun genelinde olunca ancak bir enfeksiyon suphesi uyandirir. sen eger hastalik etkenini koltuk altimdan aldim diyorsan tabiki o zaman bunu tartismak gerekir Smile bu tur endiseler yasiyorsan ilk ve altin kural su nette arastirma yapmaktan vazgeciyorsun. cunku nette pek cok guncelligini yitirmis vede artniyetli insanlar tarafindan yazilmis makaleler mevcut bunlar seni kesinlikel olumsuz etkiler. bunun disinda sana 21 ile 28 gun araliginda p 24 antijen yada kombine test olmani önerebilirim. oldukca guvenilir vede seni rahatlatacagini dusundugum bir test. forumda belirtiler yada herhangi bir konuda sordugun yada soracagin sorular bos bir caba olmaz bundanda emin olabilirsin. cunku burdaki her arkadasimiz bilirki hiv korkusu hiv in kendisinden daha cok zarar veriyor insanlara. dogru bilgilere ulasmak dogru zamanda dogru testleri olmak bu endiselerden kurtulmanin tek yolu. bu nedenle aklini mesgul eden kendini kötu hissetmene neden olan ne varsa paylasabilirsin. forum temelde bilgi akisini saglmak icin kurulmus olsada duygularimizi tecrubelerimizi paylasarak bir birimize destek olmak zorundayiz.
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://hivaids.hateam.com

- Similar topics