HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
Çok kötü derece de hasta oldum EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
Çok kötü derece de hasta oldum EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
Çok kötü derece de hasta oldum EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
Çok kötü derece de hasta oldum EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
Çok kötü derece de hasta oldum EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Çok kötü derece de hasta oldum EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Çok kötü derece de hasta oldum EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
Çok kötü derece de hasta oldum EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
Çok kötü derece de hasta oldum EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

Çok kötü derece de hasta oldum

+3
enesce
oguz33
bitik
7 posters

Çok kötü derece de hasta oldum Empty Çok kötü derece de hasta oldum

Mesaj  korkukorku Salı 14 Haz. - 12:26

Merhaba arkadaşlar dualarımızı Allah kabul etsin bizi bu beladan kurtarsın. Artık yazmaya bile üşeniyorum ama 8 gün Hiv rna, 18 ve 27 mavi tip vidas, 34 uçkun vidas ve 43 gelişim combo negatif ki dün aldım bu sonucu. Ayrıca 27 ve 34 de hepatit frengi negatif. Yalnız belirtiler geçti derken zaten uyurken terlemediğim bir an yok. Koltuk altı ağrısı faranjit vs. Bunlara ek bu sabah ise çok kötü biçimde sabah hasta grip olarak uyandım ki öyle böyle değil ne halim var ne durumum. Ne gücüm vardı ne takatim. Kombiyi açıp kat kat giyinerek her saat başı ter içinde korku ile uyandım şu ana kadar. Bu durduk yere gelen şiddetli hastalık sebebi ne olabilir dostlar. Bu kadar ağır geçirmedim hayatımda gribi. Ne yapabiliriz? Hepatit midir kontrole mi gideyim? Yoksa vücut antikor üretmeye mi başladı da böyle tepki veriyor hiv icin hepatit icin. Artik bu iş labla olmuyor. Istanbulda özel olamayan iyi bi doktor ve hastane önerisi olan var mı, böyle gidip tüm cybh lere re baktirabilecek? Ne olur yardım cok çaresizim arkadaslar. ..

korkukorku
TANIDIK
TANIDIK

Çok kötü derece de hasta oldum Empty Geri: Çok kötü derece de hasta oldum

Mesaj  korkukorku Salı 14 Haz. - 12:31

Ayrıca ishal de cabası dostlar. Öyle böyle degil hemde.

korkukorku
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  bitik Salı 14 Haz. - 13:01

geçmiş olsun kardeşim. üniversite hastaneleri öneriliyor genelde.

bitik
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  oguz33 Salı 14 Haz. - 17:26

Yanlis anlama senin sorunun psikolojik gibi geldi bana.

oguz33

Mesaj  Matei Salı 14 Haz. - 17:50

Amca oğlu yaşadığın belirtileri bende yaşadım hatta bir sürü yaşayan arkadaşlarda gördüm hepsi 3 ay sonunda negatiflerini aldılar.. Yaşadığın durum psikolojik olabilir ama sen yinede 3. Aydan sonra 4. Kuşak cihazlarla test yaptır en azından üzerindeki ağırlığı atarsın test sonucunda büyük ihtimal değişmeyecektir.. Ben yeterli sürelerde negatif alıp sonradan pozitifleşen kimseyi görmedim o yüzden seninkilerinde değişeceğini sanmıyorum biraz inançlı ol Hadi geçmiş olsun

Matei

Çok kötü derece de hasta oldum Empty merhaba

Mesaj  enesce Salı 14 Haz. - 18:27

korkukorku demiş ki:Merhaba arkadaşlar dualarımızı Allah kabul etsin bizi bu beladan kurtarsın. Artık yazmaya bile üşeniyorum ama 8 gün  Hiv rna,  18 ve 27 mavi tip vidas, 34 uçkun vidas ve 43 gelişim combo negatif ki dün aldım bu sonucu. Ayrıca 27 ve 34 de hepatit frengi negatif. Yalnız belirtiler geçti derken zaten uyurken terlemediğim bir an yok. Koltuk altı ağrısı faranjit vs. Bunlara ek bu sabah ise çok kötü biçimde sabah hasta grip olarak uyandım ki öyle böyle değil ne halim var ne durumum. Ne gücüm vardı ne takatim. Kombiyi açıp kat kat giyinerek her saat başı ter içinde korku ile uyandım şu ana kadar. Bu durduk yere gelen şiddetli hastalık sebebi ne olabilir dostlar. Bu kadar ağır geçirmedim hayatımda gribi. Ne yapabiliriz? Hepatit midir kontrole mi gideyim? Yoksa vücut antikor üretmeye mi başladı da böyle tepki veriyor hiv icin hepatit icin. Artik bu iş labla olmuyor. Istanbulda özel olamayan iyi bi doktor ve hastane önerisi olan var mı, böyle gidip tüm cybh lere re baktirabilecek? Ne olur yardım  cok çaresizim arkadaslar. ..

yaşadıgin şikayetlerin hiv ile bir alakası yok yaptırmis olduğun testler gayet kaliteli ve yeterli şikayetlerinle ilgili hastane bölümlerine basvurmalisin
enesce
enesce
DANIŞMAN
DANIŞMAN

Mesaj  Kafadansakat Salı 14 Haz. - 20:52

Geçmiş olsun kardeşim

Kafadansakat
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  korkukorku Çarş. 15 Haz. - 5:58

Arkadaslar benim korkum hiv 2 ve p24 onun antijeni degil. Yurtdışında olan durum. Ve su an hpv cikti testte bende. Bu etkiler mi sonucu. Hpv var ise kapma riski artar vs vs vs. Hepatitlerde önemli hemde fefi...

korkukorku
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  korkukorku Çarş. 15 Haz. - 5:59

Feci olacak o

korkukorku
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  Matei Perş. 16 Haz. - 2:07

Sonuçların Çıktığında Burda Paylaşırmısın Kardeşim Sana Yardımcı Olalım Sonuçları Beklerkende Stres Yapmamaya Çalış Başka Şeylere Odaklan Korkmana Gerek Yok Negatif Sonuçlarını Bekliyoruz..

Matei

Mesaj  Matei Perş. 16 Haz. - 2:12

Bu Arada Hiv 2 Enfekte Olmak Vucüt Direncini Çok Daha Geç Düşürüyor Bilmeyenler İçin Bilginize..

Matei

Mesaj  korkukorku Perş. 16 Haz. - 9:55

Oral yoldan hpv pozitif cikti. Diger hersey temiz. 8. Pcr rna gelisim lab da, mavide 18 ve 27 vidas, uckunda 34 te vidas, 42 de gelisimde combo, 45 te duzen vidas negatif, hepatit icin se 27 mavi ve 34 uckun negatif. Ama dedigim gibi hpv cikti. Bugunde okmeydani hast.de hepatit ve hemogram icin kan verdim. Onlari bekliyorum.

korkukorku
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  biocan Perş. 16 Haz. - 13:42

korkukorku demiş ki:Oral yoldan hpv pozitif cikti. Diger hersey temiz. 8. Pcr rna gelisim lab da, mavide 18 ve 27 vidas, uckunda 34 te vidas, 42 de gelisimde combo, 45 te duzen vidas negatif, hepatit icin se 27 mavi ve 34 uckun negatif. Ama dedigim gibi hpv cikti. Bugunde okmeydani hast.de hepatit ve hemogram icin kan verdim. Onlari bekliyorum.

Hpv si olmayan mı var sanki. Önemli olan Hpv tipi hangi tipmiş? Hiç söz dinlemiyorsun iki gün arayla test yaptırıyorsun. Daha fazla yardımda bulunamayacağım sana.
biocan
biocan
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://Pozitifrehber.com

Mesaj  korkukorku Perş. 16 Haz. - 18:05

Dostum hpv 18 yani tehlikeli olan. Simdi bu devlette yaptiklarim baskasi tarafindan gorulebilir mi. Ben ondan hiv istememistim hepatit istemistim ama sifiliz ve hiv de yapmis. Simdi bu testler baskasi tarafindan gorulebilir mi? Mesela sirket özel saglik sogortasi yaptiriyor. Onlar arastirsa bu bizim yaptirmis oldugumuz testleri gorebilirler mi? Sirketim de bu yuzden duyabilir mi?? Abi hersekilde dusunuyor insan. Dusunsene isyerinde duyuldugunu... offf ya offf mesela ben bugun okmeydaninda hepatit icin test istedim o sifiliz ve hiv i de yaptirmis. Barkod uzerinde yazmadigi icin bende bilmiyordum. Iste bunlari baskasi gorebilir mi saglik sigortasi yaparken mesela arastirkyorlar mi?

korkukorku
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  korkukorku Perş. 16 Haz. - 18:07

Yardimina cok ihtiyacim var be admin... ne olur yapma bunu bana. Bak psikologa da gittim psikiyatr da yaramadi. Cunku cok korkuyorum duyulur ise vs cikar ise vs diye.. ne yapayim be dostum korkuyorun iste...

korkukorku
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  biocan Perş. 16 Haz. - 22:13

korkukorku demiş ki:Dostum hpv 18 yani tehlikeli olan. Simdi bu devlette yaptiklarim baskasi tarafindan gorulebilir mi. Ben ondan hiv istememistim hepatit istemistim ama sifiliz ve hiv de yapmis. Simdi bu testler baskasi tarafindan gorulebilir mi? Mesela sirket özel saglik sogortasi yaptiriyor. Onlar arastirsa bu bizim yaptirmis oldugumuz testleri gorebilirler mi? Sirketim de bu yuzden duyabilir mi?? Abi hersekilde dusunuyor insan. Dusunsene isyerinde duyuldugunu... offf ya offf mesela ben bugun okmeydaninda hepatit icin test istedim o sifiliz ve hiv i de yaptirmis. Barkod uzerinde yazmadigi icin bende bilmiyordum. Iste bunlari baskasi gorebilir mi saglik sigortasi yaparken mesela arastirkyorlar mi?

1. Testlerini kimsenin görme hakkı yok + görülse bile bu konuda seni herhangi bir hakkından mahrum bırakamazlar. Herkes hiv testi yaptırabilir. Yakınıma kan vermem gerekiyordu o yüzden yapıldı der geçersin.

2. Kimse senden izinsiz sana HIV testi yapamaz konuyla ilgili şikayette bulunabilirsin.
biocan
biocan
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

Mesaj  biocan Perş. 16 Haz. - 22:15

korkukorku demiş ki:Yardimina cok ihtiyacim var be admin... ne olur yapma bunu bana. Bak psikologa da gittim psikiyatr da yaramadi. Cunku cok korkuyorum duyulur ise vs cikar ise vs diye.. ne yapayim be dostum korkuyorun iste...

Psikoloğa ve psikiyatra gittim diyosun. Psikoloğu geç bi kere. Psikiyatr ilaç verdi mi? Verdiyse ne kadar kullandın? Kullanmadıysan afferin sana...

İlaç verdi ise en az 2-3 hafta kullanmadan iyileşme ve ilaca alışma gösteremezsin. Adam akıllı kullanacaksın ilacını.
biocan
biocan
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

Mesaj  korkukorku Paz 19 Haz. - 17:09

Dostum ilac vermedi psikiyatr daha erken dedi.. bende ise yaramayinca ve hpv cikinca biraktim. 45 te vidas yine oldum negatif. Hpv etkilemez dimi sonuclari ne kadar guvenebilirim

korkukorku
TANIDIK
TANIDIK

- Similar topics