HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
Sonucum çıktı yardım eder misiniz? EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
Sonucum çıktı yardım eder misiniz? EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
Sonucum çıktı yardım eder misiniz? EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
Sonucum çıktı yardım eder misiniz? EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
Sonucum çıktı yardım eder misiniz? EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Sonucum çıktı yardım eder misiniz? EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Sonucum çıktı yardım eder misiniz? EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
Sonucum çıktı yardım eder misiniz? EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
Sonucum çıktı yardım eder misiniz? EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

Sonucum çıktı yardım eder misiniz?

4 posters

Sonucum çıktı yardım eder misiniz? Empty Sonucum çıktı yardım eder misiniz?

Mesaj  ceyda1234 Ptsi 30 Mayıs - 17:36

A-HIV 0.179 yazıyor aralık degeri <0.9 COI yazıyor. karşısında hiç negatif pozitif yazmıyor böyle değerleri yazıyor. Ama anladığım kadarıyla 0.179 hiv negatif demek oluyor degil mi? Şimdi gel gelelim sorularıma birinci sorum : 78.gün ve 105.gün anti hiv yaptırmış oldum ikisi de negatif. Bu saatten sonra değişme ihtimali var mı ? 6.ay olayını ne yapayım? İkinci sorum ise ben bu sonucu internetten öğrendim halk sağlığı laboratuvarından.. yarına kadar değişir mi yani Dr un yanına gidip sonucu almaya gerek var mı? Gitmesem olur mu? Bana yine bu sonucu verir öyle değil mi yani gitmeye gerek yok değil mi? Üçüncü ise artık bu konuyu kapatabilir miyim 105.gün yeterli süre mi... böbreğimde taş probleminden ameliyat olmuştum ama küçük bir sorundu. Ta 3 yıl önce. Artık iyiyim başka da rahatsızlığım yok. 6.aya gerek varmı 105 yeterli mi?

ceyda1234
YENİ
YENİ

Sonucum çıktı yardım eder misiniz? Empty Geri: Sonucum çıktı yardım eder misiniz?

Mesaj  Kafadansakat Ptsi 30 Mayıs - 19:02

Artık bu siteye bile girme derim

Kafadansakat
TANIDIK
TANIDIK

Sonucum çıktı yardım eder misiniz? Empty Geri: Sonucum çıktı yardım eder misiniz?

Mesaj  Nazlı Ptsi 30 Mayıs - 19:56

Dr un yanına gitmek zorunda değilsin ama git ve soracağın kafana takılan bişeyler varsa hepsini sor ve olayı kapat şimdi değişmeyen daha sonrada değişmez merak etme geçmiş olsun
Nazlı
Nazlı
DANIŞMAN
DANIŞMAN

Mesaj  ceyda1234 Ptsi 30 Mayıs - 20:31

Çok teşekkür ederim arkadaşlar, Nazlıcım Dr un yanına bilgi amaçlı gidemiyorum çünkü aile hekimi kendisi ve bugün hiv için test isterken bile Of öf diye diye verdi surat 5 karış.. herkese karşı öyle olan bir Dr.. öyle ki önceden boğaz enfeksiyonu geçirdiğimde yazdığı ilacı sorduğumda bile cevap vermemişti. Eczaneye git demişti. Çok asabi yaşlı bir Dr...birde muhtemelen o yaşta Dr da 6.ay ya da 1 yıl sonra yine yaptır der Sad çok teşekkür ederim siz tecrübeli bilgili insanlar sayesinde rahatım. Fakat aklımda şu var birde özel bir laboratuvarın internet sitesinde (uçkun lab)antikor oluşumunun vücuda giren virüsün "sayısal" miktarına göre geç oluşabileceği yazılmış.. Bu yazıyı okuyunca beni şöyle bir endişe sardı... zaten benim temasım yara ile derin öpüşme idi.. virüsü sayısal olarak az aldıysam ve 105.gün bu yüzden negatif geldiyse daha sonra pozitif çıkarsa gibi bir düşünce oluştu. Böyle bir şey mümkün mü . vücuda giren virüsün "sayısal miktarı"testlerin süresini uzatır mı..

ceyda1234
YENİ
YENİ

Mesaj  Nazlı Ptsi 30 Mayıs - 22:06

Hayır bağışıklık sisteminde herhangi bir hastalık yoksa korkmana gerek yok. Öpüşmede kan varmıydı ki şüphe duydun? bence rahat ol artık araştırma sonu gelmez riskinde çok küçük zaten.
Nazlı
Nazlı
DANIŞMAN
DANIŞMAN

Mesaj  ceyda1234 Ptsi 30 Mayıs - 22:14

Bağışıklık sistemimde bildiğim kadaryla sorun yoktur yani inşallah Sad şimdiye değin çok ağır ilaçlar kullanmadım. Sadece 3 yıl önce böbregimde taş vardı çok küçük bir taş her insanın düşürebileceği bir taş fakat berde kanal darlığı sebebiyle düşmüyordu stent takıldı böbreğime, 2 hafta kadar kaldı sonra çıkardılar. Bu dönemde sadece antibiyotik kullanmıştım. Çok farklı ilaçlar kullanmadım. Ve sonrasında böbrek ile ilgili bir rahatsızlık yaşamadım arada birkaç kere olan idrar yolu enfeksiyonunu saymazsak.. açık ameliyat da olmadım.. Bunlar sorun teşkil eder mi bilmiyorum. Öpüşmede ise kan varmı yok mu bilmiyorum Sad bildiğim dudağında ya uçuk ya da yara varmış sonradan farkettim. Kanadı mı bilmiyorum ama kanamış olabilir. Derin öpüşme sonuçta.

ceyda1234
YENİ
YENİ

Mesaj  Nazlı Ptsi 30 Mayıs - 22:25

O zaman derin bir nefes al ve daha fazla araştırma kafan karışır herkesin dediğinde yazdığına takar hale gelmeden unutmalısın.
Nazlı
Nazlı
DANIŞMAN
DANIŞMAN

Mesaj  LaBarbada Çarş. 1 Haz. - 22:00

daha simdiden 6. ayi sorduguna gore sen bunu zaten kafaya takmissin bosuna ugrasma birak artik bizde denedik 17 48 107 6.ay 12.ay hepsi negatif geldi aslinda 17. gun kapatmak lazimdi konuyu, sana soyleyecegim yasanilani yasama, olsa cikardi unut artik hivi

LaBarbada
TANIDIK
TANIDIK

- Similar topics