HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
Hasta iken anti hiv  testi yaptıran var mı? EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
Hasta iken anti hiv  testi yaptıran var mı? EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
Hasta iken anti hiv  testi yaptıran var mı? EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
Hasta iken anti hiv  testi yaptıran var mı? EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
Hasta iken anti hiv  testi yaptıran var mı? EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Hasta iken anti hiv  testi yaptıran var mı? EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Hasta iken anti hiv  testi yaptıran var mı? EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
Hasta iken anti hiv  testi yaptıran var mı? EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
Hasta iken anti hiv  testi yaptıran var mı? EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

Hasta iken anti hiv testi yaptıran var mı?

2 posters

Hasta iken anti hiv  testi yaptıran var mı? Empty Hasta iken anti hiv testi yaptıran var mı?

Mesaj  ceyda1234 Paz 29 Mayıs - 11:19

Arkadaşlar boğaz mı lenf mi bademcik mi tam ayırt edemiyorum ama 2 gündür yutkundukca ağrıyor hafifte kızarmış. Birazda ateşim oluyor arada. Ve ben bu halde yarın Elisa anti hiv testi olmaya gidiyorum bu durum testin sonucunu etkiler mi yalancı pozitif çıkarır mı? Sizler bu durumda iken test yaptırdınız mı ?

ceyda1234
YENİ
YENİ

Hasta iken anti hiv  testi yaptıran var mı? Empty Geri: Hasta iken anti hiv testi yaptıran var mı?

Mesaj  Kafadansakat Paz 29 Mayıs - 18:51

Kaç gün oldu?

Kafadansakat
TANIDIK
TANIDIK

Hasta iken anti hiv  testi yaptıran var mı? Empty Geri: Hasta iken anti hiv testi yaptıran var mı?

Mesaj  ceyda1234 Paz 29 Mayıs - 19:07

Şüpheli teması mı soruyorsunuz? Ben şüpheli temasımdan 78.gün sonra sağlık ocağında anti hiv Elisa testi oldum negatif. Yarın ise 105.gün olacak yine gidicem aynı yere.. yine Elisa anti hiv testi yaptırcağım(yanlız çok korkuyorum sonuç pozitife dönmüştür diye)

ceyda1234
YENİ
YENİ

Mesaj  Kafadansakat Ptsi 30 Mayıs - 15:38

78.ci günde zaten negatif sonuç almışsın bu saatten sonra değişmez

Kafadansakat
TANIDIK
TANIDIK

- Similar topics