HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
hivveaids forumu neden kapandı? bilen var mı EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
hivveaids forumu neden kapandı? bilen var mı EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
hivveaids forumu neden kapandı? bilen var mı EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
hivveaids forumu neden kapandı? bilen var mı EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
hivveaids forumu neden kapandı? bilen var mı EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

hivveaids forumu neden kapandı? bilen var mı EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

hivveaids forumu neden kapandı? bilen var mı EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
hivveaids forumu neden kapandı? bilen var mı EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
hivveaids forumu neden kapandı? bilen var mı EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

hivveaids forumu neden kapandı? bilen var mı

+9
Galata
anaşit
kader48
blue06
biocan
mehmet123
meyan
sahil
ceza25
13 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

hivveaids forumu neden kapandı? bilen var mı Empty hivveaids forumu neden kapandı? bilen var mı

Mesaj  ceza25 C.tesi 27 Şub. - 19:46

gölge bir açıklamada yapmadı bir batım forum kapanmış burada var mı eski forumdaşlar?

ceza25

hivveaids forumu neden kapandı? bilen var mı Empty Geri: hivveaids forumu neden kapandı? bilen var mı

Mesaj  sahil C.tesi 27 Şub. - 20:12

açık konuşmak gerekli diye düşünüyorum bu siteyi yeni keşfettim gökyüzünün bir çok yazdığını okudum sanırım normalde burasıyla her zaman ilgilenmiyor ama hiç bir zaman siteyi kapatmamış giderkende biocana emanet edip gönül rahatlığıyla gitmiş sanırım işte insanlık ve samimiyet bu okuduklarımın içini tamamen dolduruyor davranışları kendisi ilgilenmeyecek olsada burayı bu dertle uğraşanlara bırakıp gitmiş bunu kendi açımdan söylemiyorum pozitifliği kanıtlanmış arkadaşlarım için söylüyorum biz aileyiz bilmem neyiz şunu moderatör yapalım mı filan diyenler o insanlara bile bir açıklama yapmadan pozitif arkadaşlarıyla haberleştikleri dertleştikleri yardımlaştıkları kanalı ellerinden alıp defolup gittiler ilgilenemiycez bırakıp gidelim demediler terketmediler yok ettiler kapatıp gittiler belki mavi lab.da işe girmişlerdir? yada mavi lab reklama ihtiyacı kalmadığını düşündüyse onlarda artık siteye gerek olmadığını düşünmüşlerdir? tek söyleyeceğim yazıklar olsun kapatıp gittikleri için değil canım ciğerim dedikleri pozitif arkadaşlara bir açıklamayı çok gördükleri için inşallah biocan admin yeni açılan sitede bu eksikliği farkedip pozitiflerin sosyalleşebileceği güzel bir forum oluşturur yaşananlardan sonra ve biocanla gökyüzünün paylaşımları düşünülürse çok daha samimi olacağıda bence kesin

sahil
TANIDIK
TANIDIK

hivveaids forumu neden kapandı? bilen var mı Empty Geri: hivveaids forumu neden kapandı? bilen var mı

Mesaj  ceza25 C.tesi 27 Şub. - 20:27

sahil demiş ki:açık konuşmak gerekli diye düşünüyorum bu siteyi yeni keşfettim gökyüzünün bir çok yazdığını okudum sanırım normalde burasıyla her zaman ilgilenmiyor ama hiç bir zaman siteyi kapatmamış giderkende biocana emanet edip gönül rahatlığıyla gitmiş sanırım işte insanlık ve samimiyet bu okuduklarımın içini tamamen dolduruyor davranışları kendisi ilgilenmeyecek olsada burayı bu dertle uğraşanlara bırakıp gitmiş bunu kendi açımdan söylemiyorum pozitifliği kanıtlanmış arkadaşlarım için söylüyorum biz aileyiz bilmem neyiz şunu moderatör yapalım mı filan diyenler o insanlara bile bir açıklama yapmadan pozitif arkadaşlarıyla haberleştikleri dertleştikleri yardımlaştıkları kanalı ellerinden alıp defolup gittiler ilgilenemiycez bırakıp gidelim demediler terketmediler yok ettiler kapatıp gittiler belki mavi lab.da işe girmişlerdir? yada mavi lab reklama ihtiyacı kalmadığını düşündüyse onlarda artık siteye gerek olmadığını düşünmüşlerdir? tek söyleyeceğim yazıklar olsun kapatıp gittikleri için değil canım ciğerim dedikleri pozitif arkadaşlara bir açıklamayı çok gördükleri için inşallah biocan admin yeni açılan sitede bu eksikliği farkedip pozitiflerin sosyalleşebileceği güzel bir forum oluşturur yaşananlardan sonra ve biocanla gökyüzünün paylaşımları düşünülürse çok daha samimi olacağıda bence kesin
hiç olmazsa bu forumda onay olayı yok çok kasıyodu diğer forumdaki onay olayı

ceza25

Mesaj  meyan Paz 28 Şub. - 10:20

ceza25 demiş ki:gölge bir açıklamada yapmadı bir batım forum kapanmış burada var mı eski forumdaşlar?

O forum mavilab in olabilir gibi geliyor bana .. Ben oradan Geldim

meyan
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  mehmet123 Paz 28 Şub. - 15:53

mavi labla ben konuştum kaçamak cevaplar verdiler bir daha mavi labta test olmam hivaids sitesini satın almak istedim cevap vermiyorlar serveri domain .com sitesinde oradaki gölge adminin yaptığı çok ayıp mademki bırakacaksın bari forumu mavera08 bıraksaydın mavera gibi birisi bulunmaz inanın o forumu tekrar açmak için ne kadar para olsa verirdim çok kızgınım Mad Mad

mehmet123
MÜPTELA
MÜPTELA

Mesaj  meyan Paz 28 Şub. - 16:09

mehmet123 demiş ki:mavi labla ben konuştum kaçamak cevaplar verdiler bir daha mavi labta test olmam hivaids sitesini satın almak istedim cevap vermiyorlar serveri domain .com sitesinde oradaki gölge adminin yaptığı çok ayıp mademki bırakacaksın bari forumu mavera08 bıraksaydın mavera gibi birisi bulunmaz inanın o forumu tekrar açmak için ne kadar para olsa verirdim çok kızgınım Mad Mad

Mehmet mavilab ile baglantilimiydi Peki orası ? Bu konu hakkında bilgin varmı

meyan
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  mehmet123 Paz 28 Şub. - 17:44

evet mavi labın reklamını yapıyorlardı

mehmet123
MÜPTELA
MÜPTELA

Mesaj  mehmet123 Paz 28 Şub. - 17:47

<info@hivveaids.com mail attım merhaba site kapanmış ben siteyi satın almak istiyorum hivveaids sitesini bu konuda bana yardım edebilir misiniz cevabınızı bekleyeceğim teşekkürler

CEVAP:Site satılık değildir

Hivveaids.com

NE ZAMAN AÇILACAĞINI SORDUM CEVAP VERMİYOR, CEVAP VERİRSE YAZARIM

mehmet123
MÜPTELA
MÜPTELA

Mesaj  mehmet123 Paz 28 Şub. - 17:48

siteyi ben internetten satın almak istedim Turhost.com Musteri Hizmetleri ile irtibata geçtim bana şöyle cevap yazdılar:

Bir sitenin kapalı olması onun kayıt edilebileceği anlamına gelmemektedir.
Bir alanaıd tescil edilmiş ama kullanılmadan bekliyor olabilir.

Parsed Info
E-mail : hivveaids.com@domainprivacygroup.com
NameServer 1 : NS1.NSMTRZM.COM
NameServer 2 : NS2.NSMTRZM.COM
NameServer 3 :
NameServer 4 :
hivveaids.com domain lookup results from whois.domain.com server:

Domain Name: HIVVEAIDS.COM
Registry Domain ID:
Registrar WHOIS Server: whois.domain.com
Registrar URL: www.domain.com
Updated Date: 2016-01-14T19:06:06Z
Creation Date: 2012-01-27T17:54:27Z
Registrar Registration Expiration Date: 2017-01-27T17:54:27Z

hivveaids.com adresi 2017 ocak ayına kadar tescil edilmiş gözükmetekdir.
Eğer sahibi alanadını bu tarihte yenilemez ve sonrasında siz 75 gün beklerseniz alabilirsinz.

Satın alma için sedo.com gibi firmaların broker hizmeti vardır.
Bu firmalara gidip sizin adınıza kişiye ulaşıp domain pazarlığı yapabilirsiniz.
Bu tür firmalar bir şeklde ulaşmaya çalışmakta ulaşamazlarsa ücret iadesi yapmamaktadır.
Pazarlık neticesinde de fiyat yüksekte çıkabilir.
Bu sizin riskinizdir.r

İyi çalışmalar

mehmet123
MÜPTELA
MÜPTELA

Mesaj  biocan Paz 28 Şub. - 19:26

mehmet123 demiş ki:siteyi ben internetten satın almak istedim Turhost.com Musteri Hizmetleri ile irtibata geçtim bana şöyle cevap yazdılar:

Bir sitenin kapalı olması onun kayıt edilebileceği anlamına gelmemektedir.
Bir alanaıd tescil edilmiş ama kullanılmadan bekliyor olabilir.

Parsed Info
E-mail : hivveaids.com@domainprivacygroup.com
NameServer 1 : NS1.NSMTRZM.COM
NameServer 2 : NS2.NSMTRZM.COM
NameServer 3 :
NameServer 4 :
hivveaids.com domain lookup results from whois.domain.com server:

Domain Name: HIVVEAIDS.COM
Registry Domain ID:
Registrar WHOIS Server: whois.domain.com
Registrar URL: www.domain.com
Updated Date: 2016-01-14T19:06:06Z
Creation Date: 2012-01-27T17:54:27Z
Registrar Registration Expiration Date: 2017-01-27T17:54:27Z

hivveaids.com adresi 2017 ocak ayına kadar tescil edilmiş gözükmetekdir.
Eğer sahibi alanadını bu tarihte yenilemez ve sonrasında siz 75 gün beklerseniz alabilirsinz.

Satın alma için sedo.com gibi firmaların broker hizmeti vardır.
Bu firmalara gidip sizin adınıza kişiye ulaşıp domain pazarlığı yapabilirsiniz.
Bu tür firmalar bir şeklde ulaşmaya çalışmakta ulaşamazlarsa ücret iadesi yapmamaktadır.
Pazarlık neticesinde de fiyat yüksekte çıkabilir.
Bu sizin riskinizdir.r

İyi çalışmalar

Herhangi bir site satın almanıza gerek yok var olanı korumaktır önemli olan.
biocan
biocan
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://Pozitifrehber.com

Mesaj  biocan Paz 28 Şub. - 19:28

sahil demiş ki:açık konuşmak gerekli diye düşünüyorum bu siteyi yeni keşfettim gökyüzünün bir çok yazdığını okudum sanırım normalde burasıyla her zaman ilgilenmiyor ama hiç bir zaman siteyi kapatmamış giderkende biocana emanet edip gönül rahatlığıyla gitmiş sanırım işte insanlık ve samimiyet bu okuduklarımın içini tamamen dolduruyor davranışları kendisi ilgilenmeyecek olsada burayı bu dertle uğraşanlara bırakıp gitmiş bunu kendi açımdan söylemiyorum pozitifliği kanıtlanmış arkadaşlarım için söylüyorum biz aileyiz bilmem neyiz şunu moderatör yapalım mı filan diyenler o insanlara bile bir açıklama yapmadan pozitif arkadaşlarıyla haberleştikleri dertleştikleri yardımlaştıkları kanalı ellerinden alıp defolup gittiler ilgilenemiycez bırakıp gidelim demediler terketmediler yok ettiler kapatıp gittiler belki mavi lab.da işe girmişlerdir? yada mavi lab reklama ihtiyacı kalmadığını düşündüyse onlarda artık siteye gerek olmadığını düşünmüşlerdir? tek söyleyeceğim yazıklar olsun kapatıp gittikleri için değil canım ciğerim dedikleri pozitif arkadaşlara bir açıklamayı çok gördükleri için inşallah biocan admin yeni açılan sitede bu eksikliği farkedip pozitiflerin sosyalleşebileceği güzel bir forum oluşturur yaşananlardan sonra ve biocanla gökyüzünün paylaşımları düşünülürse çok daha samimi olacağıda bence kesin

Güzel yorumlarınız için teşekkürler
biocan
biocan
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

Mesaj  biocan Paz 28 Şub. - 19:30

Arkadaşlar, param yettiği sürece (günün birinde muhtaç duruma düşmezsem) pozitif rehber daimi olacak. Orayı kurma sebeplerümden biri budur. Gerçek doğru ve güncel bir rehber olması ve sürekli olması
biocan
biocan
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

Mesaj  meyan Paz 28 Şub. - 19:49

biocan demiş ki:Arkadaşlar, param yettiği sürece (günün birinde muhtaç duruma düşmezsem) pozitif rehber daimi olacak. Orayı kurma  sebeplerümden biri budur. Gerçek doğru ve güncel bir rehber olması ve sürekli olması

biocan yine söylüyoruz bir cok arkadaş adına da söylüyorum bizler ne yapabiliriz. Lütfen bizlerlede paylaş.

meyan
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  blue06 Paz 28 Şub. - 20:11

Güzel ve kullanışlı bir site kurulmasını ve eski arkadaşların da bir an önce yeniden bir araya gelmelerini diliyorum.

blue06
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  meyan Paz 28 Şub. - 20:14

blue06 demiş ki:Güzel ve kullanışlı bir site kurulmasını ve eski arkadaşların da bir an önce yeniden bir araya gelmelerini diliyorum.

eskı arkadaşlardan kimseye denk geldın mı blue06

meyan
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  kader48 Ptsi 29 Şub. - 12:28

Yaklaşık 1 yldirim poztifim hivveaids sietsni takip edip Morel vede yanlız olmadigmi anliyrdum site kapaninca cok kotu oldum lfn yeni bi kolay yazmi olan bi site açın lfnn kolum kanadı kırıldı

kader48
YENİ
YENİ

Mesaj  meyan Ptsi 29 Şub. - 14:35

kader48 demiş ki:Yaklaşık 1 yldirim poztifim hivveaids sietsni takip edip Morel vede yanlız olmadigmi anliyrdum site kapaninca cok kotu oldum lfn yeni bi kolay yazmi olan bi site açın lfnn kolum kanadı kırıldı

Bu konuda kimsenin net bir bilgisi yok herkes bu sorunun cevabını arıyor oradaki ncik in neydi

meyan
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  blue06 Ptsi 29 Şub. - 17:41

anaşit vardı bir,mehmet123 ve ceza25..
hepsi bu

blue06
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  blue06 Ptsi 29 Şub. - 17:45

kader48 demiş ki:Yaklaşık 1 yldirim poztifim hivveaids sietsni takip edip Morel vede yanlız olmadigmi anliyrdum site kapaninca cok kotu oldum lfn yeni bi kolay yazmi olan bi site açın lfnn kolum kanadı kırıldı
Merhaba kader,beni hatırlarsın belki.Sğlık durumun iyidir umarım.
Öteki sitede de uzun zamandır yazmıyodun.Merak ediyordum seni.
Kolesterolünü düzene sokabildin mi?

blue06
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  kader48 Ptsi 29 Şub. - 18:10

Bluu06 kolstrolum 150 fln kemik erimesi de çıktı eh işte ıi yi.m fafafa nrde beni o gölge attı ordan bende kedi Niko yaptım Mavera8 nkli brsi var çok yardım seven brsi o nerede coj seviyom onu bi site yapın lfn yaa moralim çok kötü

kader48
YENİ
YENİ

Mesaj  blue06 Ptsi 29 Şub. - 18:16

Mehmet123,anaşit,ceza25,kader 48..
şimdilik bu arkadaşlar var eski siteden.

blue06
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  meyan Ptsi 29 Şub. - 18:17

blue06 demiş ki:Mehmet123,anaşit,ceza25,kader 48..
şimdilik bu arkadaşlar var eski siteden.

beni unuttu Sad

meyan
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  kader48 Ptsi 29 Şub. - 18:21

Yaa lüfen zeki sitden anlıyor bir pozitf ards yokmu kursun bi site o gölge acımasız brsi sadce pozfrler özel olsun cunki hisediyrum pozitf ardslar için bu site çok mühim mavera8 nerdesin lfnn

kader48
YENİ
YENİ

Mesaj  mehmet123 Ptsi 29 Şub. - 18:22

ben yapmaya çalışıyorum mavera08yı nasıl bulucam sanırım en iyi yol hasekide enfeksiyon kapısında beklemek gelenlere mavera sen misin? diye seslenmek blue'ya mesaj attım bakalım onu bulsaydım çok iyi olacaktı çok yardımsever birisiydi başka forum sitelerine bakıyorum onu bulamıyorum en iyi yolu ben buldum bluedan cevap bekliyorum

mehmet123
MÜPTELA
MÜPTELA

Mesaj  blue06 Ptsi 29 Şub. - 18:31

fafafa84 artık foruma girmez oldu.
Eski siteden bazı arkadaşlar yüzünden onla aramız bozuldu.
kolesterolün zaten yüksekti.
Her gün yoğurt ye,ayran iç,peynir ye düzelir kemik erimen.
Kafanı takma.
Cd4 yüzden kaç?
Negatife düştün mü?

blue06
TANIDIK
TANIDIK

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

- Similar topics