HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
oral sexle bulaşırmı EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
oral sexle bulaşırmı EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
oral sexle bulaşırmı EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
oral sexle bulaşırmı EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
oral sexle bulaşırmı EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

oral sexle bulaşırmı EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

oral sexle bulaşırmı EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
oral sexle bulaşırmı EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
oral sexle bulaşırmı EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

oral sexle bulaşırmı

3 posters

oral sexle bulaşırmı Empty oral sexle bulaşırmı

Mesaj  atlantis Salı 23 Şub. - 0:17

iyi gunler herkese ben bundan 100 gun once bır bayanla öpüştük ve oral sex yaptı bana yanı alıcı konumdaydı ben onun azına boşaldım hıv virüsü kapmış olabılırmıyım?cevabını beklıyorum saygılarımla

atlantis

oral sexle bulaşırmı Empty Geri: oral sexle bulaşırmı

Mesaj  umut Salı 23 Şub. - 1:36

merhaba kardeş

oral sex ile hiv bulaşması belirli şartların oluşması durumunda olabiliyor.Zira hiv virüsü bildiğim kadarıyla tükrük mukozasında enfekte etme özelliğine sahip değildir.Bu şartlar ,eğer herhangi bir kanama söz konusu ise diş eti mesela.o zaman söz konusu olabilir.Ama sen verici konumunda olduğun için yine bulaşma riski oral yol ile yok denecek kadar azdır.Test olmana gerek olmayacaktır.Ama illaki kafamı rahatlatmak istiyorum diyorsan 100.günde alacağın anti hiv 1/2 antikor testi kesin sonuç olacaktır ve gelecek sonuçta negatif olacaktır.Ve bu sonuç psikolojini önemli ölçüde rahatlatacak ve konuyu kapatmanı sağlayacaktır.

Bu konu hakkında sana detaylı yorumu Fırat abi yapacaktır.( Abi yanlış bi yorumum varsa kusura bakma.bildiklerimi yazayım dedim.)

umut
TANIDIK
TANIDIK

oral sexle bulaşırmı Empty Geri: oral sexle bulaşırmı

Mesaj  gokyuzu Çarş. 24 Şub. - 1:06

oral iliskilerde risk daima uygulayan icin mevcuttur. uygulayan kisinin agzinda cok ciddi bir kanama karsi tarafin genital bölgesinde ise yara benzeri lezyonlar varsa o zaman cok kucuk bir risk olusabilir. virüs her ne kadar tüm vucut salgilarinda ve kanda mevcut olsada tükürükte bulunan virüs yogunlugu enfekte olmak icin cok yetersizdir. bugune dek bu sekilde enfekte oldugunu beyan eden cok az kisinin hikayeside uzmanlar tarfindan inandirici bulunmamistir bunuda bir not olarak belirtmemde fayda olacaktir sanirim.

ben sizin yasadiginiz bu iliskiden dolayi herhangi bir risk tasimadiginizi dusunuyorum. cogu uzman bu durumlarda test olunmamasi gerektigini dusunmektedir. ama bu endiselerinizden kurtulmak icin bir test olmak kafanizdaki süpheleri yok etmek isterseniz yeterli surectesiniz anti hiv 1/2 testi olmanizda bir sakincada yok.
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://hivaids.hateam.com

- Similar topics