HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
Test süreleri yeterlimi yardım EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
Test süreleri yeterlimi yardım EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
Test süreleri yeterlimi yardım EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
Test süreleri yeterlimi yardım EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
Test süreleri yeterlimi yardım EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Test süreleri yeterlimi yardım EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Test süreleri yeterlimi yardım EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
Test süreleri yeterlimi yardım EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
Test süreleri yeterlimi yardım EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

Test süreleri yeterlimi yardım

4 posters

Test süreleri yeterlimi yardım Empty Test süreleri yeterlimi yardım

Mesaj  melih Perş. 11 Şub. - 8:50

öncelikle merhaba arkadaşlar test süreleri hakkında bi sürü değişik söylemler var bi hata yaptık ve panıkle bir sürü test oldum sırayla şu şekilde şüpeli temastan
10 gün sonra anti hiv negatif ( çok bilinçsiz oldugumdan )
16 gün anti hiv negatif
27 gün anti hiv negatif
32 gün combo test
P24 antijen 0.01 negatif
Hiv1/2 antikor 0.09 negatif
Test elfa yöntemiyle çalışılmıştır
44 gün anti hiv negatif
59ncu gün anti hiv negatif
66gün anti hiv negatif
Bu durumda olmamız psikolojimizin ne denli bozuk oldugunu gösteriyor sanırım artık yoruldum şuan 70nci gündeyim sizce bu sonuçlar 90 a ışık tutarmı ? Bilgili arkafaşlar yardım lütfen

melih
TANIDIK
TANIDIK

Test süreleri yeterlimi yardım Empty Geri: Test süreleri yeterlimi yardım

Mesaj  Nazlı Perş. 11 Şub. - 11:04

27.güne kadar olduğun testlerin bir anlamı yok.. 32.gün senin negatif olduğunun ıspatıdır.
illa 90 dersen ki diyeceksin son bir elisa ile konuyu kapat lütfen negatifsin ...
Nazlı
Nazlı
DANIŞMAN
DANIŞMAN

Mesaj  melih Perş. 11 Şub. - 11:13

İnsanoglu boyle işte yapıyoruz bir hata sonra hayatımızı cehenneme çevirıyoruz hayatımda okadar stresli günlerim geçti ama inanın o test stresinin yanında hiçbirşey tarif edilemez bir duygu şuan kendimi 90 a şartladım negatif çıkacagını bildiğim halde yine teste gidip o stresi yaşayacagım çogu yer %99 negatifsin teste gerek bile yok dıyor işte o geride kalan %1 lik kısım git testini yaptır dıyor negatif çıkacagını bile bile teste gitmek ve endişelenmek çok değişik bir duygu nazlı hanın cvbınız için teşekkür ediyorum

melih
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  biocan Perş. 11 Şub. - 12:16

melih demiş ki:İnsanoglu boyle işte yapıyoruz bir hata sonra hayatımızı cehenneme çevirıyoruz hayatımda okadar stresli günlerim geçti ama inanın o test stresinin yanında hiçbirşey tarif edilemez bir duygu şuan kendimi 90 a şartladım negatif çıkacagını bildiğim halde yine teste gidip o stresi yaşayacagım çogu yer %99 negatifsin teste gerek bile yok dıyor işte o geride kalan %1 lik kısım git testini yaptır dıyor negatif çıkacagını bile bile teste gitmek ve endişelenmek çok değişik bir duygu nazlı hanın cvbınız için teşekkür ediyorum

Telaşa gerek yok 90 da konuyu kapamalısın. Daha fazla da test yaptırma.
biocan
biocan
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://Pozitifrehber.com

Mesaj  melih Perş. 11 Şub. - 12:35

İşte dr ların bu test surelerinde standart bi süre veremedikleri için böyle oluyoruz hala endişelerim oluyor acaba 90 da bi aksilik çıkar mı dıye psikolojimiz alt üst malesef her nekadar herkez telaş yapma desede elimizde olan birşey değil istemsiz oluyo yani ne yalan söyleyim ama şuan ilk haftalarıma nazaran daha sakınım çok şükür bundada bu siteyi biraz araştırmamın faydası olmadı değil gerçekden hiçbir çıkar gözetmeden yardımcı olmaya çalışmanız takdir edilecek bir durum gerçekden sağolun arkadaşlar

melih
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  melih Perş. 11 Şub. - 20:57

Gökyüzü abim sen ne dersin bu konuya ?

melih
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  enesce Perş. 11 Şub. - 21:14

melih demiş ki:öncelikle merhaba arkadaşlar test süreleri hakkında bi sürü değişik söylemler var bi hata yaptık ve panıkle bir sürü test oldum sırayla şu şekilde şüpeli temastan
10 gün sonra anti hiv negatif ( çok bilinçsiz oldugumdan )
16 gün anti hiv negatif
27 gün anti hiv negatif
32 gün combo test
P24 antijen 0.01 negatif
Hiv1/2 antikor 0.09 negatif
Test elfa yöntemiyle çalışılmıştır
44 gün anti hiv negatif
59ncu gün anti hiv negatif
66gün anti hiv negatif
Bu durumda olmamız psikolojimizin ne denli bozuk oldugunu gösteriyor sanırım artık yoruldum şuan 70nci gündeyim sizce bu sonuçlar 90 a ışık tutarmı ? Bilgili arkafaşlar yardım lütfen

Bu saatten sonra yaptırcan her test gereksiz olcaktır emin ol.Hiv konusunu atla artık piskoza girersen vay haline vay.
enesce
enesce
DANIŞMAN
DANIŞMAN

Mesaj  melih Perş. 11 Şub. - 21:22

Enesce kardeşim girdim ki nası girdim psikoza atlatmaya çalışıyorum kolum delik deşik oldu kan vermekden vucudumda kahverengi ben gbi bişeyler çıkmaya başladı onları gördükçe çıkmıyor aklımdan ;(

melih
TANIDIK
TANIDIK

Test süreleri yeterlimi yardım Empty merhaba

Mesaj  enesce Perş. 11 Şub. - 21:28

melih demiş ki:Enesce kardeşim girdim ki nası girdim psikoza atlatmaya çalışıyorum kolum delik deşik oldu kan vermekden vucudumda kahverengi ben gbi bişeyler çıkmaya başladı onları gördükçe çıkmıyor aklımdan ;(

Aynanın karşına geçip kendini izlemeyi bırakman lazım birde elini yüzüne koyup kendini dinlemeyi sen benim yaşadıklarımı ve halende yaşıyor olduklarımı bilsen kafaları yersin biz ölümlü canlılarız bir gün öle veya böle bu hayata veda edeğiz her sabah kalktığında yataktaan bir günün daha oldunu unutma dolu dolu yaşa hayatın tadını çıkar bir yerde takılıp kalma arkadaşım ölümün ne zaman gelce belli olmuyor bak 24 yaşında civa gibi delikanlılar şehit oluyor bu işin acabası yok şüpeli ilişkiye girersin 42 gün sayarsın gider bir tüp kan verirsin test negatif veya pozitif tir.Onu artık hiç bir şey değiştirmez.
enesce
enesce
DANIŞMAN
DANIŞMAN

Mesaj  melih Perş. 11 Şub. - 21:41

Şu senın dedıklerının 10 da birini dr lar söylese hersey çok daha kolay ve basit olur gerçekden bu durumumu bi aile hekımıne söyledim 6 ay dedi ordan çıktım ürolojide bı dr la konuştum 44 gün yaptıgım testi gösterdim boşuna yapmışsın çok erken 6 ay sonra gel dedi muayene bile etmedi srkama baka baka çıktım ben bu testlerımı dr konturelınde yapmak istedikce beni dışladılar dıyeyim kendı psıkolojimle boguşa boğuşa gittim bu testlerı oldum son zamanlarda bu siteyi buldum ki iyiki bulmuşum yazılanları okudum okudum okudum pdıkolojim azda olsa düzelmeye başladı bu siteyi kurandan Allah razı olsun

melih
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  biocan Perş. 11 Şub. - 21:56

melih demiş ki:Şu senın dedıklerının 10 da birini dr lar söylese hersey çok daha kolay ve basit olur gerçekden bu durumumu bi aile hekımıne söyledim 6 ay dedi ordan çıktım ürolojide bı dr la konuştum 44 gün yaptıgım testi gösterdim boşuna yapmışsın çok erken 6 ay sonra gel dedi muayene bile etmedi srkama baka baka çıktım ben bu testlerımı dr konturelınde yapmak istedikce beni dışladılar dıyeyim kendı psıkolojimle boguşa boğuşa gittim bu testlerı oldum son zamanlarda bu siteyi buldum ki iyiki bulmuşum yazılanları okudum okudum okudum pdıkolojim azda olsa düzelmeye başladı bu siteyi kurandan Allah razı olsun

Ben demiyorum DSÖ diyor, Wink

biocan demiş ki:
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Dünya sağlık örgütü pencere dönemi grafiği ve testlerin sonuç verme süreleri
biocan
biocan
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://Pozitifrehber.com

Mesaj  melih Perş. 11 Şub. - 22:09

66 gün özel hastanede oldugum test heralde 3ncü jenarasyon bı makınaydı markasını sormuştum roche demişti orda kan alan hemşire tabi hemen yıne google amcamıza sorduk bu makına neyın nesidir dıye 1 yerde denk gelmişti 3 generasyon yazıyodu yanlış hatırlamıyorsam bu grafıkdede 3 jenarasyon için 21 gun ve sonrası dıyor galiba ben 66 da oldum biraz rahatladım ne yalan söyleyim Wink

melih
TANIDIK
TANIDIK

- Similar topics