HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
Test sonucu YARDIM EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
Test sonucu YARDIM EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
Test sonucu YARDIM EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
Test sonucu YARDIM EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
Test sonucu YARDIM EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Test sonucu YARDIM EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Test sonucu YARDIM EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
Test sonucu YARDIM EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
Test sonucu YARDIM EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

Test sonucu YARDIM

2 posters

Test sonucu YARDIM Empty Test sonucu YARDIM

Mesaj  tedirgin Perş. 12 Kas. - 18:11

Hocam merhaba öncelikle bir sorum olucak. Ben dövme yaptırdım bundan 3.5 yıl önce dövme yaptırdıktan sonra 1 ay sonra kurdeşen ürtiker oldum hastaneye gittim ilaçlar verdiler bi takım testler yaptılar hiv testi değildi ama neyse ürtiker devam ediyor gelelim konuya

bu sene yanı aradan 3.5 sene geçti aşırı derecede artma oldu ve kızılaya gittim burda özellikjle doktora hiv testi olmak istediğimi söyledim tamam dedi ve ANTİ HIV AQ+AB COMBO ADLI TESTİ YAPTI COMBİ P24 TEST SONUÇLARIM. 0.34 NEGATİF OLARAK GELDİ

ÖNEMLİ OLAN SORUM TEST İÇİN GEÇMİ 3.5 SENE SONRA YAPTIRMAK ? YADA ŞÜPHELİ OLAYDAN SONRA NEKADAR GEÇ YAPTIRILIRSA VÜCUTTA BU VIRUSUN CIKMA IHTIMALI DAHAMI YUKSEK YANI BEN TESTİMİ 3.5 SENE SONRA OLDUM VE NEGATİF 0.34 çıktı acaba birşey varmıdır yoksa bunu aklımdan silip atmalımıyım saygılar sevgiler... iyi çalışmalar.

tedirgin

Test sonucu YARDIM Empty Geri: Test sonucu YARDIM

Mesaj  gokyuzu Perş. 12 Kas. - 21:00

öncelikle sevgili kardesim ben konunun uzmani yada dr degilim. kendimce edindigim tecrubeleri vede arastirmlarimi paylasarak sizlere faydali olmaya calisan siradan bir insanim bunu belirtmek isterim.

hiv ile enfekte olan kisinin kaninda virusun varligini kanitlayacak delilerin olusabilmesi zaman alir bu surec her bunyeye göre farklilik gostersede uc ay ile sinirlidir. kisi risklii davranistan sonraki uc ay icerisinde her hangi bir dönemde test olmus ise bunu kesin kabul etmek guctur. cogu insanda 6 hafta icerisinde bu kanitlar bulunsada üst sinir 3 ay olarak kabul edilir ve uc ay sonunda olunan testler kesin olarak degerlendirilir. kisi eger bu uc aylik sureyi astiktan sonraki her hangi bir surecte test olmus ise bu tartismasiz olarak gecerlidir. üc ayin uzerindeki her surec ister üc ay bes gun olsun isterse on yil bes ay farketmeksizin yeterli ve kesindir. bu konuyu dusunmene ve bir daha test olmana gerek yok sevgili kardesim. bugune dek hangi bransta dr lar ile görustun yada saan tedavi uygulayan dr larin bransi neydi bilemiyorum ama mutlaka bir enfeksiyon uzmanina danismani öneriyorum.

saglik ve esenlik dileklerimle
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://hivaids.hateam.com

Mesaj  tedirgin Cuma 13 Kas. - 21:44

Cok teşekkur ederim arkadaşım saolasın içimi rahatlattın

gokyuzu demiş ki:öncelikle sevgili kardesim ben konunun uzmani yada dr degilim. kendimce edindigim tecrubeleri vede arastirmlarimi paylasarak sizlere faydali olmaya calisan siradan bir insanim bunu belirtmek isterim.

hiv ile enfekte olan kisinin kaninda virusun varligini kanitlayacak delilerin olusabilmesi zaman alir bu surec her bunyeye göre farklilik gostersede uc ay ile sinirlidir. kisi risklii davranistan sonraki uc ay icerisinde her hangi bir dönemde test olmus ise bunu kesin kabul etmek guctur. cogu insanda 6 hafta icerisinde bu kanitlar bulunsada üst sinir 3 ay olarak kabul edilir ve uc ay sonunda olunan testler kesin olarak degerlendirilir. kisi eger bu uc aylik sureyi astiktan sonraki her hangi bir surecte test olmus ise bu tartismasiz olarak gecerlidir. üc ayin uzerindeki her surec ister üc ay bes gun olsun isterse on yil bes ay farketmeksizin yeterli ve kesindir. bu konuyu dusunmene ve bir daha test olmana gerek yok sevgili kardesim. bugune dek hangi bransta dr lar ile görustun yada saan tedavi uygulayan dr larin bransi neydi bilemiyorum ama mutlaka bir enfeksiyon uzmanina danismani öneriyorum.

saglik ve esenlik dileklerimle
[flash][/flash]

tedirgin

Mesaj  gokyuzu Cuma 13 Kas. - 22:09

faydali olabildiysem ne mutlu bana. dilerim bir an önce tum sikayetlerinden kurtulur eski saglikli gunlerine dönersin. hersey gönlunce olsun
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://hivaids.hateam.com

- Similar topics