HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
acil cevap lütfen-hiv!- EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
acil cevap lütfen-hiv!- EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
acil cevap lütfen-hiv!- EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
acil cevap lütfen-hiv!- EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
acil cevap lütfen-hiv!- EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

acil cevap lütfen-hiv!- EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

acil cevap lütfen-hiv!- EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
acil cevap lütfen-hiv!- EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
acil cevap lütfen-hiv!- EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

acil cevap lütfen-hiv!-

2 posters

acil cevap lütfen-hiv!- Empty acil cevap lütfen-hiv!-

Mesaj  sakincan Salı 15 Ara. - 15:57

Selam gökyüzü. Benim şüpheli bir ilişkim olmuştu. Aradan 110 gün gelçti. Hastanede test istedim. Anti-hiv: 0.185 negatif çıktı. Bu süre yeterli bir süremidir. Kesin negatifmiyim yoksa hala risk altındamıyım. Yani şu süre konusunda kesin bişey diyen yok. Bide avrupa,ABD ile kıyaslandığında türkiyede yapılan testler aynı mı ? Yok işte 3. nesil yada 4. nesil testler filan diyorlar. Ben neslini filan bilmiyorum olduğum testte sadece anti-hiv yazıyordu. Cevabını bekliyorum Sad

sakincan

acil cevap lütfen-hiv!- Empty Geri: acil cevap lütfen-hiv!-

Mesaj  gokyuzu Salı 15 Ara. - 21:56

sevgili kardesim. bugun avrupada uygulanan testler ile turkiyede uygulanan testler anyi kalite ve standarda sahiptir. bu konuda endise etmeni gerektirecek bir durum yok. riskli davranistan uc ay sonra olunan test kesin kabul edilir. hiv kutuphane kismindan testlerin guvenirligi ve saglik bakanliginin turkiyeye ithal edilecek testlerin uymasi gereken kriterleri hakkindaki teknik sartnamesini bulabilirsin. okumani öneririm. almanya ve tum avrupa ulkeleri uc aylik testi yeterli göruyor. turkiyede bu konudaki celiskili ifadeler hiv ile ilgili guncel gelismelerin takip edilmiyor olmasindan kaynaklaniyor. 110 gun sonra oldugun test yeterlidir. bence artik bunu sorgulamaktan vazgecmelisin. birde okumadiysan sayet, selim badur ve serhat unal hocalarimizin yazilarini oku derim. zira turkiyede bu konuda gercekten bilgileri birikimleri tartisilmayacak guncel gelismleri takip eden ve hiv konusunda calismalar yureten degerli hocalarimizdir. saglik ve esenlik dileklerimle
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://hivaids.hateam.com

- Similar topics