HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
açık yara  EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
açık yara  EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
açık yara  EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
açık yara  EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
açık yara  EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

açık yara  EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

açık yara  EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
açık yara  EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
açık yara  EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

açık yara

açık yara  Empty açık yara

Mesaj  rkbaba Salı 3 Eyl. - 18:33

merhabalar hikayemi anlatayım yardımcı olabilirseniz sevinirim açık bir şekilde anlatacağım kusuruma bakmayın lütfen

bir ilişkim oldu .sevişme sırasında giyinik olarak bayağa sürtünme yaşadık daha sonra  kız benim üstüme çıktı ve birleşmek  istedi ancak ben condom olmadan yapmayacağımı söyledim  ama o korunmasız ilişki istiyordu penisimi tuttu birleşmeye çalıştı  bu sırada ikimizde çıplaktık ve o tam benim üstümdeydi ve ben birleşme olması diye bacaklarımı kaldırdım  ve daha sonra  pantolonumu giydim bu sefer de giyinik olmama rağmen üstüme çıktı ve orada da sürtünme yaşadık ama bu uzun sürdü.

daha sonra bir condom buldu ve getirdi . ilişkiye girdik ama condom un üstü kan oldu kız adet günündeymiş . ilişkiden sonra hemen banyoya girip condomu çıkardım konrol ettim ve sağlamdı . gittim ellerimi ve pe... simi temizledim .

ona 3 defa sordum condom yokken birleşme olmadı değil mi dedim . hayır dedi.

eve geldiğimde penisim de elbise üzerimdeyken yaşadığım sürtünmeden kaynaklandığını düşündüğüm yara gördüm .ancak yarayı condomu çıkarırken yada penisimi yıkarken görmedim ve eve gelmem ilişkiden sonra 2 saati buldu ama yara açıktı .

şimdi kafama takılan sorular şunlar . açık yarama condomu çıkarırken kan değmiş olsa ki condomu çıkarırken yarayı farketmedim risk var mı ? yabancı sitelere sorum risk yok dediler . o zaman bize bugüne kadar yanlış mı öğretildi mesela aynı traş bıçağını kullanmamak gibi şeyler ? bunu da sordum yanlış öğretilmiş dediler.

ikimizde çıplakken yaşadığımız sürtünmeden risk oluşur mu ?yada ikimizde çıplakken b birleşmek istedi o sırada birleşme oduysa ve ben farketmediysem  olabilir mi böle bişey

rkbaba

- Similar topics