HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
kan yoluyla bulaşma EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
kan yoluyla bulaşma EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
kan yoluyla bulaşma EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
kan yoluyla bulaşma EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
kan yoluyla bulaşma EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

kan yoluyla bulaşma EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

kan yoluyla bulaşma EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
kan yoluyla bulaşma EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
kan yoluyla bulaşma EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

kan yoluyla bulaşma

2 posters

kan yoluyla bulaşma Empty kan yoluyla bulaşma

Mesaj  utangac Ptsi 3 Ocak - 13:05

ilişkisiz kan yoluyla bulaşmıs aidste bulaşan kişinin cinsel organında yara görülür mü yoksa cinsel organdaki yaralar sadece ilişki yoluyla kapanlarda mı görülür?

utangac
TANIDIK
TANIDIK

kan yoluyla bulaşma Empty Geri: kan yoluyla bulaşma

Mesaj  gokyuzu Ptsi 3 Ocak - 20:29

bu sorunun yaniti sana ne kazandiracak ??? nerden aklina geliyor bunlar
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://hivaids.hateam.com

Mesaj  utangac Çarş. 5 Ocak - 14:19

abi ben kendımden cok bulastrma ihtimalinden korkuyorum bulaşma ihtimali sosyal yolla zor diolar ama genede korkuorum sordugum sorular benı test yaptırmada cesaretlendırecek abi o yuzden soruyorum ayrıca o penisteki yaralar hemen ilişki sonrasındamı cıkıyor yoksa uzun sure sonra bende simdi bi beyazlık var ama 15 ay oldu?

utangac
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  gokyuzu Çarş. 5 Ocak - 20:08

utangac sorun ne biliyormusun arkadasim. sen yanlis seyleri okumak icin zaman ayiriyorsun abuk sabuk sorular uretebiliyorsun ama. basucunda duran kutuphaneyi okumaktan acizsin. iliskisiz kan yoluyla bulas kanmi naklimi yapildi sana????? penisteki beyazlik neden mantar olmuyorda hiv ile iliskili oluyor?????????? hiv pozitif insanlarda cilt hastaliklari tedavi görmedikleri durumda on yil sonra ortaya cikarken sen nasil pipindeki beyazligi hiv e yorumluyorsun??? ne okuyorsunuz nerden okuyorsunuz merak ediyorum. hic bir sey yapamiyorsaniz okuduklarinizi kim yazmis hangi uzman yazmis hangi kurumun gözlemleri bunlar bir irdeleyin bence.
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

Mesaj  utangac Perş. 6 Ocak - 18:33

abi önceden aklıma bile gelmiodu zaten nezamanki arastırmaya basladım vucudum iflas etti stresten reflü oldum simdi size soruyorum cunkı kendıme cesaret toplamaya calısıorum ben ilişkiye girdim fakat annem iğne vurur bana babam kan şekerimi ölçerken kanımla temasa gectı ozamanlar aklımda bile deildi bu hastalık simdi tedirgin oluyorum cesaret toplayıp test yaptrcm o yuzden sorularım

utangac
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  gokyuzu Perş. 6 Ocak - 21:52

bak bugun bir arkadasimiz daha doksan gun sonunda testini olup yeniden katildi hayata. umutlar sevincler ertelenmeye gelmiyor yasam göz acip kapayincaya dek tukenen bir zaman dilimi ve bizler icimizde korkular besledikce o zamani ziyan ediyoruz sadece. ben yedi yil boyunca test olmayip kendine iskence eden piskopatlar gördum intihar edecegim diye zirvalayan paronayaklar gördum gazetelerden test olmak yerine intihar etmeyi marifet sayip aramizdan hic yoktan ayrilan insanlarin hikayelerini okudum yalanci pozitif alipta hayatini hic yoktan noktalayanlari saymiyorum.

bunlar yanlis davranislar bak seker hastasiyim diyorsun. bir dusun sence seker hastaligimi hiv mi yoksa stresmi daha tehlikeli. stres kanseri tetikliyor seker hastalari kanser olmuyor stres bagisiklik sistemini , kas eklemleri , sindirim sistemini. kalbini etkiliyor ve insanin mutlulugunu aliyor elinden. ama seker hastalarinda bunlar olmuyor. hiv pozitif olupta tedavi olan insanlar bile bunlari yasamiyor.

bana sorsan hic tartismadan cok emin olarak stresin hiv den daha tehlikeli oldugunu insani daha cabuk öldurecegini söylerim. hatta bunu pek cok bilimsel calisma yada istatistiklede ispatlarim.

hiv in basina gelebilecek en buyuk felaket oldugunu dusunuyorsun ama degil. bu halinle kendine daha cok zarar veriyorsun. bak cambriem arkadas hiv pozitif bir insan ile ustelik korunmaksizin iliskiye girdigi halde negatif sonuc aldi. kendini onun yerine koy ve ne kadar sansli oldugunu yada ne kadar cok abarttigini anla. o insan bunu bilerek 90 gun gecirdi ama asla senin kadar birakmadi kendini. birazicik olsun kendine pay cikar ve cesaretini topla bu iskenceye bir son ver. bir an önce git al negatifini
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

- Similar topics