HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.

Join the forum, it's quick and easy

HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
HIV&AIDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» MERHABA ARKADASLAR
selam fırat bey EmptyPerş. 12 Ara. - 18:58 tarafından gokyuzu

» HIV ve Enjektör ilişkisi....
selam fırat bey EmptyCuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
selam fırat bey EmptyÇarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
selam fırat bey EmptySalı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
selam fırat bey EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

selam fırat bey EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

selam fırat bey EmptyPtsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» trichomonas
selam fırat bey EmptyPaz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
selam fırat bey EmptyC.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

selam fırat bey

2 posters

selam fırat bey Empty selam fırat bey

Mesaj  mel-c Cuma 24 Eyl. - 23:21

merhaba fırat bey, nasılsınız?

daha öncede bu forumda sormuş olduğum sorulara cevap vermiştiniz tekrar teşekkür ederim..,
90 gunde olmam gereken testi cesaret edemediğim için olamadım ama yarın gıdıp yaptırıcam artık cunku bu stres bana daha fazla zarar vermeye basladı..daha oncede soyledıgım uzere 42.gun combı ve 47 de elısa yaptırmıs negatıf sonuc almıstım cok sukur...sizce bu sonuclar degısır mı? sımdıden verecegınız degerlı bılgıler ve cevabınız ıcın tesekkur ederım

mel-c

selam fırat bey Empty Geri: selam fırat bey

Mesaj  mel-c C.tesi 25 Eyl. - 21:54

bugun butun cesaretımı toplayarak ahenk lab. na gıttım ve testımı yaptırdım ..130 gun uzerıne aldıgım sonuc negatıftı,gerçi lab.da gorev yapan dr.sami bey sağolsun o kadar bılgı ve bırıkıme sahıp kı ve ınsan psıkolojısınden o kadar ıyı anlıyor kı burada ne yazsam kendısı ıcın az kalır...gercekten boyle degerlı hocaların oldugunu bılmek ve de en onemlısı ınsanların cebındekı paraya goz dıkmeyen hocalarımızın oldugunu bılmek benı gelecek adına umutlandırdı..burdan fırat beye de vermıs oldugu bılgı ve moralden ötürü teşekkürü bir borç biliyorum..reklama gırer mı bılmıyorum ama eger kı suphelı bır ılıskı yasadıysanız her yerde test yaptırmayın ben bu hatayı yaptım ve psıkolojımı baya bı yıprattılar...ahenk lab. bu konuda gercekten kullanmıs oldukları cıhaz ve uzman kadrosuyla bu işin hakkını verıyorlar..saygılarımla

mel-c

selam fırat bey Empty Geri: selam fırat bey

Mesaj  gokyuzu Ptsi 27 Eyl. - 21:45

gittigin kurumda böylesine ilgi vede hosgöru görmene sevindim.. aslinda tum hiv test uygulamalarinda insanlara bu danismanlik hizmeti verilmesi gerekiyor ama kurumlarin bu konuda ciddi eksiklikleri var uzgunum. zaten bu eksiklikler olmasa emin olun cogunuz bu denli yipranmaz vede bunca zamaninizi bu konuyla ziyan etmezdiniz...
gokyuzu
gokyuzu
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://hivaids.hateam.com

- Similar topics